logo nogometni klub vrapče

Arhiva rezultata

SEZONA 1964/1965
SEZONA 1965/1966
SEZONA 1966/1967
SEZONA 1967/1968
SEZONA 1968/1969
SEZONA 1969/1970
SEZONA 1970/1971
SEZONA 1971/1972
SEZONA 1972/1973
SEZONA 1973/1974
SEZONA 1974/1975
SEZONA 1975/1976
SEZONA 1976/1977
SEZONA 1977/1978
SEZONA 1978/1979
SEZONA 1979/1980
SEZONA 1980/1981
SEZONA 1981/1982
SEZONA 1982/1983
SEZONA 1983/1984
SEZONA 1984/1985
SEZONA 1985/1986
SEZONA 1986/1987
SEZONA 1987/1988
SEZONA 1988/1989
SEZONA 1989/1990
SEZONA 1990/1991
SEZONA 1991/1992
SEZONA 1992/1993
SEZONA 1993/1994
SEZONA 1994/1995
SEZONA 1995/1996
SEZONA 1996/1997
SEZONA 1997/1998
SEZONA 1998/1999
SEZONA 1999/2000
SEZONA 2000/2001
SEZONA 2001/2002
SEZONA 2002/2003
SEZONA 2003/2004
SEZONA 2004/2005
SEZONA 2005/2006
SEZONA 2006/2007
SEZONA 2007/2008
SEZONA 2008/2009
SEZONA 2009/2010
SEZONA 2010/2011
SEZONA 2011/2012
SEZONA 2012/2013

SEZONA 2013/2014

SEZONA 2014/2015
SEZONA 2015/2016
SEZONA 2016/2017
SEZONA 2017/2018

SEZONA 1964/1965

ZAGREBAČKA LIGA
1.SLJEME
2.MLADOST ZABOK
3.RADNIK VELIKA GORICA
4.DUBRAVA
5.SAMOBOR
6.SLOGA
7.PROLETER
8.VRAPČE
9.LUČKO
10.PONIKVE
11.TEKSTILAC
12.TRNJE
13.ZVIJEZDA
14.KEMIČAR

SEZONA 1965/1966

ZAGREBAČKA LIGA
1.RADNIK VELIKA GORICA
2.MLADOST B
3.PONIKVE
4.DUBRAVA
5.SAMOBOR
6.SLOGA
7.TRNJE
8.OTJ
9.LUČKO
10.MLADOST ZABOK
11.TEKSTILAC
12.PROLETER
13.VRAPČE
14.RADNIK S

SEZONA 1966/1967

SEZONA 1967/1968

SEZONA 1968/1969

SEZONA 1969/1970

SEZONA 1970/1971

SEZONA 1971/1972

SEZONA 1972/1973

SEZONA 1973/1974

SEZONA 1974/1975

SEZONA 1975/1976

SEZONA 1976/1977

SEZONA 1977/1978

SEZONA 1978/1979

SEZONA 1979/1980

SEZONA 1980/1981

SEZONA 1981/1982

SEZONA 1982/1983

SEZONA 1983/1984

SEZONA 1984/1985

SEZONA 1985/1986

MEĐUOPĆINSKA NOGOMETNA LIGA ZNS – SKUPINA D

1.kolo

2.kolo

3.kolo

4.kolo

5.kolo

6.kolo

7.kolo

8.kolo

9.kolo

10.kolo

11.kolo

12.kolo

13.kolo

14.kolo

15.kolo

16.kolo

17.kolo
BUDUĆNOST – KLOKOČEVAC 4:0
VRAPČE – SLOBODA P. 4:0 (Petak 2, Jedvaj, Penzer)
SAMOBORSKI OTOK – SLOBODA K. 4:2
MLADOST – SAVA 2:6
BSK – SLOGA 1:2
JEDINSTVO PD – ŠPARTA ELEKTRA 2:2
JEDINSTVO Z. – BREGANA 4:1

18.kolo

19.kolo
SLOBODA P. – KLOKOČEVAC 2:3
VRAPČE – SAVA 0:0
SAMOBORSKI OTOK – SLOGA 1:2
MLADOST – ŠPARTA ELEKTRA 0:2
BSK – BREGANA 1:0
JEDINSTVO PD – JEDINSTVO Z. 1:4

24.kolo
KLOKOČEVAC – BSK 4:0
JEDINSTVO PD – MLADOST 8:1
JEDINSTVO Z. – SAMOBORSKI OTOK
BREGANA – VRAPČE 2:0
ŠPARTA ELEKTRA – BUDUĆNOST 3:1
SLOGA – SLOBODA P. 1:1
SAVA – SLOBODA K. 2:0

25.kolo
VRAPČE – JEDINSTVO Z. 2:2
SAVA – KLOKČEVAC 0:0
SAMOBORSKI OTOK – JEDINSTVO PD 2:1
MLADOST – BSK 1:1
SLOBODA K. – SLOGA 0:0
SLOBODA P. – ŠPARTA ELEKTRA 5:4
BUDUĆNOST – BREGANA 4:1

SEZONA 1986/1987

ZAGREBAČKA NOGOMETNA ZONA

1.kolo
SAVA – VRAPČE 0:3

2.kolo
NOVI ZAGREB – MAKSIMIR
METALAC – SAVA
VRAPČE – TOP
RUDEŠ – BRATSTVO
C.ZVIJEZDA – BORAC
LUČKO – JEDINSTVO
BISTRA – NAPREDAK

3.kolo
RUDEŠ – C.ZVIJEZDA 1:1
SAVA – BRATSTVO 1:1
MAKSIMIR – VRAPČE 1:2 (šimić, Jantolić)
BORAC – LUČKO 4:0
NAPREDAK – NOVI ZAGREB 2:1
TOP – METALAC 1:1
JEDINSTVO – BISTRA

4.kolo
SAVA – TOP 4:2
VRAPČE – NAPREDAK 1:0
NOVI ZAGREB – JEDINSTVO 0:3
LUČKO – RUDEŠ
BRATSTVO – C.ZVIJEZDA 1:0
BISTRA – BORAC 2:0
METALAC – MAKSIMIR 2:1

5.kolo
MAKSIMIR – SAVA 1:2
TOP – BRATSTVO 0:3
RUDEŠ – BISTRA 1:1
C.ZVIJEZDA – LUČKO 3:0
NAPREDAK – METALAC 1:1
BORAC – NOVI ZAGREB 4:1
JEDINSTVO – VRAPČE 1:2

6.kolo
SAVA – NAPREDAK 0:0
NOVI ZAGREB- RUDEŠ 2:0
TOP – MAKSIMIR 0:2
BRATSTVO – LUČKO 1:1
VRAPČE – BORAC 2:1 (Matovina, Jantolić)
METALAC – JEDINSTVO 0:0
BISTRA – C.ZVIJEZDA 3:2

7.kolo

8.kolo
BRATSTVO – BISTRA 2:1
METALAC – RUDEŠ 3:0
VRAPČE – C.ZVIJEZDA 2:0 (Jedvaj, Toplak)
SAVA – BORAC 0:0
MAKSIMIR – NAPREDAK 0:1
NOVI ZAGREB – LUČKO 2:1
TOP – JEDINSTVO 0:0

9.kolo

10.kolo
SAVA – C.ZVIJEZDA 1:3
MAKSIMIR – BORAC 5:1
METALAC – LUČKO 1:1
VRAPČE – BISTRA 3:0 (Stubičar, Toplak, Jedvaj)
NAPREDAK – JEDINSTVO 2:2
BRATSTVO – NOVI ZAGREB 2:0
TOP – RUDEŠ

11.kolo
RUDEŠ – MAKSIMIR 0:4
BISTRA – METALAC 4:0
BORAC – NAPREDAK 1:2
LUČKO – SAVA 3:2
NOVI ZAGREB – VRAPČE 0:0
JEDINSTVO – BRATSTVO 2:0
C.ZVIJEZDA – TOP 3:1

12.kolo
JEDINSTVO – BORAC 3:1
METALAC – NOVI ZAGREB 2:1
NAPREDAK – RUDEŠ 6:1
BRATSTVO – VRAPČE 0:1 (Mlinarić)
SAVA – BISTRA 1:0
TOP – LUČKO 1:2
MAKSIMIR – C.ZVIJEZDA 0:0

13.kolo
VRAPČE – METALAC 1:0 (Bariša)
LUČKO – MAKSIMIR 3:1
NOVI ZAGREB – SAVA 3:2
BORAC – BRATSTVO 3:3
BISTRA – TOP 6:0
C.ZVIJEZDA – NAPREDAK 0:0
RUDEŠ – JEDINSTVO 1:1

14.kolo
VRAPČE – SAVA 1:1 (Berišić)
RUDEŠ – BORAC 3:0
NOVI ZAGREB – BORAC 3:0
BRATSTVO – METALAC 1:1
BISTRA – MAKSIMIR 2:1
LUČKO – NAPREDAK 3:1
C.ZVIJEZDA – JEDINSTVO 2:0

15.kolo
RUDEŠ – BRATSTVO 1:1
JEDINSTVO – LUČKO 4:0
MAKSIMIR – NOVI ZAGREB 2:3
SAVA – METALAC 0:0
BORAC – C.ZVIJEZDA 1:1
TOP – VRAPČE 2:0
NAPREDAK – BISTRA 1:3

16.kolo
BISTRA – JEDINSTVO 0:0
LUČKO – BORAC 5:2
C.ZVIJEZDA – RUDEŠ 2:0
BRATSTVO – SAVA 2:2
VRAPČE – MAKSIMIR 2:1 (Jedvaj, Toplak)
METALAC – TOP 2:1
NOVI ZAGREB – NAPREDAK 3:0

17.kolo

18.kolo

19.kolo
JEDINSTVO – METALAC 3:0
RUDEŠ – NOVI ZAGREB 4:1
LUČKO – BRATSTVO 2:0
BORAC – VRAPČE 1:2 (Toplak, Matovina)
NAPREDAK – SAVA 1:1
C.ZVIJEZDA – BISTRA 2:1
MAKSIMIR – TOP 1:0

20.kolo

21.kolo
JEDINSTVO – TOP 7:2
NAPREDAK – MAKSIMIR 0:2
LUČKO – NOVI ZAGREB 1:1
RUDEŠ – METALAC 1:1
C.ZVIJEZDA – VRAPČE 1:1 (Lasić)
BISTRA – BRATSTVO 1:3
BORAC – SAVA

22.kolo
SAVA – RUDEŠ 3:2
METALAC – C.ZVIJEZDA 0:0
NOVI ZAGREB – BISTRA 1:0
TOP – BORAC 2:2
MAKSIMIR – JEDINSTVO 3:0 bb
BRATSTVO – NAPREDAK 0:0
VRAPČE – LUČKO 2:1

23.kolo
NOVI ZAGREB – BRATSTVO 0:0
RUDEŠ – TOP 2:0
JEDINSTVO – NAPREDAK 3:1
C.ZVIJEZDA – SAVA 1:1
BISTRA – VRAPČE 2:0
BORAC – MAKSIMIR 5:0
LUČKO – METALAC 0:0

24.kolo

25.kolo

26.kolo

TABLICA

KVALIFIKACIJE ZA POPUNU RNL ZO ZAGREB
VRAPČE – ZENIT KUMROVEC

SEZONA 1987/1988

ZAGREBAČKA REGIONALNA LIGA JUG

1.kolo
BSK – SLOGA 2:0
VRAPČE – PIK VRBOVEC 3:0 bb
POUNJE – KONČAR 1:0
CHROMOS – TPK 1:1
JASKA – I.L. RIBAR 3:0
JEDINSTVO – PONIKVE 1:1
PETROVA GORA – TEHNIČAR 2:2
GOSPIĆ – slobodan

2.kolo
TRNJE – VRAPČE 3:0
TPK – PETROVA GORA 3:0
PONIKVE – CHROMOS 0:1
I.L.RIBAR – BSK 2:0
GOSPIĆ – JEDINSTVO 2:0
TEHNIČAR – JASKA 1:2
PIK – POUNJE 4:0
MLADOST – SLOGA 5:2
KONČAR – slobodan

3.kolo
CHROMOS – GOSPIĆ 2:2
BSK – TEHNIČAR 4:2
MLADOST – I.L. RIBAR 7:0
VRAPČE – SLOGA 1:0 (Blažinčić)
KONČAR – PIK 0:2
JASKA – TPK 0:0
POUNJE – TRNJE 0:3
PETROVA GORA – PONIKVE 3:2
JEDINSTVO – slobodno

4.kolo
TPK – BSK 8:1
TRNJE – KONČAR 1:2
PONIKVE – JASKA 1:2
I.L.RIBAR – VRAPČE 1:1 (Blažinčić)
SLOGA – POUNJE 2:1
JEDINSTVO – CHROMOS 0:0
GOSPIĆ – PETROVA GORA 3:2
PIK – slobodan

5.kolo

6.kolo

7.kolo

8.kolo
TPK – KONČAR 2:1
PONIKVE – POUNJE 1:1
CHROMOS – BSK 3:1
GOSPIĆ – VRAPČE 0:0
JEDINSTVO – MLADOST 3:3
TEHNIČAR – PIK 1:3
I.L. RIBAR – TRNJE 2:1
PETROVA GORA – JASKA 5:3
SLOGA – slobodna

9.kolo

10.kolo

11.kolo

12.kolo

13.kolo

14.kolo

15.kolo
TPK – PONIKVE 3:1
SLOGA – CHROMOS 3:1
KONČAR – BSK 3:0
TRNJE – PETROVA GORA 2:1
PIK – JASKA 2:0
POUNJE – MLADOST 1:1
I.L.RIBAR – JEDINSTVO 3:1
TEHNIČAR – GOSPIĆ 3:3
VRAPČE – slobodno

16.kolo
SLOGA – JASKA 5:0
I.L.RIBAR – PETROVA GORA 0:0
TRNJE – BSK 2:2
TPK – JEDINSTVO 6:1
TEHNIČAR – CHROMOS 0:8
PONIKVE – GOSPIĆ 2:1
PIK – MLADOST 6:3
KONČAR – VRAPČE 1:0
POUNJE – slobodno

17.kolo

18.kolo

19.kolo

20.kolo

21.kolo

22.kolo

23.kolo

24.kolo

25.kolo

26.kolo

27.kolo

28.kolo
PETROVA GORA – VRAPČE 0:0
CHROMOS – POUNJE 1:1
PONIKVE – TRNJE 5:3
JASKA – MLADOST
JEDINSTVO – KONČAR
GOSPIĆ – PIK
TPK – SLOGA

29.kolo

30.kolo

31.kolo

32.kolo

33.kolo

34.kolo

SEZONA 1988/1989

ZAGREBAČKA REGIONALNA LIGA JUG

1.kolo

2.kolo
CHROMOS – JASKA 2:1
NOVI ZAGREB – TRNJE 2:0
TPK – VRAPČE 0:1 (Blažinčić)
SLOGA – KONČAR 2:2 – 5:4
PONIKVE – JEDINSTVO 4:0
ILOVAC – ŠPANSKO 1:1
PETROVA GORA – MLADOST 2:6
OROSLAVJE – POUNJE MLADOST 1:1 – 2:4
MOSLAVINA – GOSPIĆ 0:1

3.kolo

4.kolo

5.kolo
KONČAR – ŠPANSKO 2:2 – 3:6
NOVI ZAGREB – TPK 1:1 – 2:4
JEDINSTVO – CHROMOS 0:0 – 9:8
POUNJE MLADOST – PONIKVE 0:0 – 4:1
MLADOST – SLOGA 1:0
VRAPČE – MOSLAVINA 3:1
TRNJE – OROSLAVJE 4:0
JASKA – PETROVA GORA 3:2
GOSPIĆ – ILOVAC 1:2

6.kolo

7.kolo

8.kolo
SLOGA – JASKA 2:2 – 5:3
PONIKVE – TRNJE 0:0 – 2:3
ŠPANSKO – MLADOST 2:1
ILOVAC – VRAPČE 2:0
CHROMOS – PETROVA GORA 5:1
JEDINSTVO – POUNJE MLADOST 0:0 – 4:2
OROSLAVJE – TPK 2:1
KONČAR – GOSPIĆ 1:0
MOSLAVINA – NOVI ZAGREB 0:0 – 2:3

9.kolo
TRNJE – ILOVAC 6:2
NOVI ZAGREB – SLOGA 2:1
TPK – MOSLAVINA 1:2
VRAPČE – ŠPANSKO 1:1 – 5:4
PETROVA GORA – OROSLAVJE 1:2
JASKA – PONIKVE 3:1
POUNJE MLADOST – KONČAR
GOSPIĆ – CHROMOS
MLADOST – JEDINSTVO

10.kolo
CHROMOS – OROSLAVJE 2:1
MOSLAVINA – PETROVA GORA 5:1
JEDINSTVO – VRAPČE 2:4 (Tumpić, Blažinčić 2, Babić)
KONČAR – MLADOST 0:0 – 5:3
PONIKVE – NOVI ZAGREB 1:3
SLOGA – TPK 1:1 – 3:5
ILOVAC – JASKA 0:4
ŠPANSKO – TRNJE 1:0
GOSPIĆ – POUNJE MLADOST 2:1

11.kolo
PETROVA GORA – SLOGA 2:1
POUNJE MLADOST – CHROMOS 1:0
VRAPČE – KONČAR 3:0 (Vitko, Zubanović, Siladi)
MLADOST – GOSPIĆ 5:2
OROSLAVJE – MOSLAVINA 5:3
JASKA – ŠPANSKO 2:1
TPK – PONIKVE 1:1 – 4:1
TRNJE – JEDINSTVO
NOVI ZAGREB – ILOVAC 3:0

12.kolo
ŠPANSKO – NOVI ZAGREB 4:2
POUNJE MLADOST – MLADOST 1:0
KONČAR – TRNJE 1:0
CHROMOS – MOSLAVINA 1:0
ILOVAC – TPK 0:0 – 5:4
SLOGA – OROSLAVJE 2:1
PONIKVE – PETROVA GORA 1:1 – 3:5
JEDINSTVO – JASKA 3:2
GOSPIĆ – VRAPČE 1:1 – 6:5

13.kolo

14.kolo
CHROMOS – SLOGA 3:2
ŠPANSKO – PETROVA GORA 7:0
KONČAR – NOVI ZAGREB 1:1 – 5:4
POUNJE MLADOST – TRNJE 2:0
ILOVAC – OROSLAVJE 2:2 – 4:5
PONIKVE – MOSLAVINA 2:1
GOSPIĆ – JASKA 2:2 – 3:5
JEDINSTVO – TPK 0:0 – 3:4
MLADOST – VRAPČE 2:0

15.kolo
TRNJE – MLADOST 2:0
VRAPČE – CHROMOS 0:0 – 4:2
JASKA – POUNJE MLADOST 0:0 – 1:4
NOVI ZAGREB – GOSPIĆ 2:1
PETROVA GORA – JEDINSTVO 1:0
TPK – KONČAR 2:1
MOSLAVINA – ILOVAC 6:2
OROSLAVJE – ŠPANSKO 1:2
SLOGA – PONIKVE 1:0

16.kolo
KONČAR – PETROVA GORA 4:0
GOSPIĆ – TPK 0:0 – 2:4
ILOVAC – SLOGA 1:1 – 5:6
CHROMOS – PONIKVE 3:0
VRAPČE – TRNJE 4:0 (Zubanović, Siladi 2, Babić)
POUNJE MLADOST – NOVI ZAGREB 1:1 – 5:6
MLADOST – JASKA 4:2
ŠPANSKO – MOSLAVINA 1:1 – 4:2
JEDINSTVO – OROSLAVJE

17.kolo

18.kolo
NOVI ZAGREB – VRAPČE 0:1 (Jedvaj)
PONIKVE – ŠPANSKO 1:1 – 8:7
SLOGA – JEDINSTVO 6:0
TPK – MLADOST 6:1
CHROMOS – ILOVAC 1:1 – 4:5
PETROVA GORA – POUNJE MLADOST 0:1
MOSLAVINA – KONČAR 5:0
OROSLAVJE – GOSPIĆ 2:1
JASKA – TRNJE 3:0

19.kolo
KONČAR – SLOGA 1:0
VRAPČE – TPK 4:0 (Tumpić 2, Zubanović, Pavlek)
POUNJE MLADOST – OROSLAVJE 1:1 – 3:5
ŠPANSKO – ILOVAC 3:0
TRNJE – NOVI ZAGREB 4:1
JASKA – CHROMOS 2:2 – 5:2
JEDINSTVO – PONIKVE 5:1
MLADOST – PETROVA GORA 1:0
GOSPIĆ – MOSLAVINA 2:1

20.kolo
CHROMOS – ŠPANSKO 1:1 – 4:5
ILOVAC – JEDINSTVO 2:3
PONIKVE – KONČAR 2:3
MOSLAVINA – POUNJE MLADOST 5:1
OROSLAVJE – MLADOST 4:0
PETROVA GORA – VRAPČE 0:0 – 3:1
TPK – TRNJE 3:1
NOVI ZAGREB – JASKA 5:0
SLOGA – GOSPIĆ 2:1

21.kolo
NOVI ZAGREB – CHROMOS 3:0
POUNJE MLADOST – SLOGA 1:2
KONČAR – ILOVAC 3:0
JASKA – TPK 3:0
TRNJE – PETROVA GORA 2:0
JEDINSTVO – ŠPANSKO 0:1
GOSPIĆ – PONIKVE 0:5
VRAPČE – OROSLAVJE 1:2
MLADOST – MOSLAVINA

22.kolo

23.kolo
NOVI ZAGREB – PETROVA GORA 4:1
VRAPČE – SLOGA 2:1 (Pavlek, Šitum)
POUNJE MLADOST – ILOVAC 0:0 – 7:8
GOSPIĆ – ŠPANSKO 0:4
JASKA – OROSLAVJE 2:0
TRNJE – MOSLAVINA 2:1
KONČAR – JEDINSTVO 4:0
MLADOST – PONIKVE 0:1
TPK – CHROMOS 1:2

24.kolo

25.kolo

26.kolo

27.kolo
TRNJE – ŠPANSKO 3:2
NOVI ZAGREB – PONIKVE 3:1
JASKA – ILOVAC 3:1
POUNJE MLADOST – GOSPIĆ 2:1
PETROVA GORA – MOSLAVINA 3:7
VRAPČE – JEDINSTVO 1:1 – 4:5 (Lazendić)
OROSLAVJE – CHROMOS 1:1 – 1:4
MLADOST – KONČAR 1:0
TPK – SLOGA 2:2 – 4:5

28.kolo

29.kolo

30.kolo

31.kolo

32.kolo

TABLICA:
1.ŠPANSKO
2.NOVI ZAGREB
3.KONČAR
4.VRAPČE
5.CHROMOS
6.MLADOST
7.POUNJE MLADOST
8.MOSLAVINA
9.JASKA
10.OROSLAVJE
11.JEDINSTVO ZAGREB
12.TPK
13.SLOGA
14.PONIKVE
15.TRNJE
16.ILOVAC
17.GOSPIĆ
18.PETROVA GORA

SEZONA 1989/1990

RNL – ZAGREB JUG

1.kolo
PONIKVE – JASKA 2:1
CHROMOS – KONČAR 2:0
NOVI ZAGREB – POUNJE MLADOST 0:0 – 2:4
JEDINSTVO Z. – TRNJE 1:2
MOSLAVINA – VRAPČE 2:6 (Toplak 4, Blažinčić 2)
OROSLAVJE – TPK 2:1
MLADOST – SLOGA 2:4
GALDOVO – JEDINSTVO D. 1:0

2.kolo
JASKA – VRAPČE 2:2 – 3:5
TRNJE – MOSLAVINA 2:1
TPK – MLADOST 5:0
PONIKVE – CHROMOS 5:2
KONČAR – OROSLAVJE 1:1 – 5:6
JEDINSTVO D. – JEDINSTVO Z. 0:0 – 5:4
SLOGA – NOVI ZAGREB 1:1 – 11:12
POUNJE MLADOST – GALDOVO 1:1

3.kolo
MLADOST – KONČAR 0:2
CHROMOS – JASKA 2:1
NOVI ZAGREB – TPK 3:1
OROSLAVJE – PONIKVE 1:0
JEDINSTVO Z. – POUNJE MLADOST 4:2
VRAPČE – TRNJE 1:0 (Blažinčić)
MOSLAVINA – JEDINSTVO D. 1:1 – 5:6
GALDOVO – SLOGA 3:0

4.kolo
JASKA – TRNJE 5:1
PONIKVE – MLADOST 3:0
TPK – GALDOVO 1:1 – 3:5
CHROMOS – OROSLAVJE 1:0
KONČAR – NOVI ZAGREB 1:0
POUNJE MLADOST – MOSLAVINA 3:0
SLOGA – JEDINSTVO Z. 2:1
JEDINSTVO D. – VRAPČE 2:1 (Vidiček)

5.kolo
MOSLAVINA – SLOGA 2:1
NOVI ZAGREB – PONIKVE 1:5
JEDINSTVO Z. – TPK 4:1
TRNJE – JEDINSTVO 0:1
VRAPČE – POUNJE MLADOST 1:3 (Lekšić)
OROSLAVJE – JASKA 1:3
GALDOVO – KONČAR 0:0 – 4:3
MLADOST – CHROMOS 1:1 – 5:3

6.kolo
TPK – MOSLAVINA 2:2 – 5:7
POUNJE MLADOST – TRNJE 0:0 – 5:3
KONČAR – JEDINSTVO 1:2
PONIKVE – GALDOVO 3:2
CHROMOS – NOVI ZAGREB 0:0 – 3:5
JSKA – JEDINSTVO D. 3:1
OROSLAVJE – MLADOST 1:1 – 5:4
SLOGA – VRAPČE 2:1 (Rede)

7.kolo
JEDINSTVO Z. – PONIKVE 3:2
MOSLAVINA – KONČAR 1:0
VRAPČE – TPK 4:2 (Martinko, Blažinčić 2, Lazendić)
TRNJE – SLOGA 0:1
MLADOST – JASKA 0:0 – 3:4
JEDINSTVO D. – POUNJE MLADOST 1:3
GALDOVO – CHROMOS 1:0
NOVI ZAGREB – OROSLAVJE 2:0

8.kolo
KONČAR – VRAPČE 1:2 (Martinko, Siladi)
JASKA – POUNJE MLADOST 3:3 – 9:8
SLOGA – JEDINSTVO D. 3:1
PONIKVE – MOSLAVINA 4:3
CHROMOS – JEDINSTVO Z. 0:1
MLADOST – NOVI ZAGREB 2:1
OROSLAVJE – GALDOVO 1:2
TPK – TRNJE 1:3

9.kolo
NOVI ZAGREB – JASKA 2:1
JEDINSTVO Z. – OROSLAVJE 2:0
VRAPČE – PONIKVE 0:1
POUNJE MLADOST – SLOGA 4:1
GALDOVO – MLADOST 0:1
TRNJE – KONČAR 2:1
MOSLAVINA – CHROMOS 4:3
JEDINSTVO D. – TPK 2:3

10.kolo
KONČAR – JEDINSTVO D. 1:1 – 5:4
TPK – POUNJE MLADOST 2:0
PONIKVE – TRNJE 2:2 – 5:6
MLADOST – JEDINSTVO Z. 0:4
OROSLAVJE – MOSLAVINA 2:1
NOVI ZAGREB – GALDOVO 0:0 – 4:3
JASKA – SLOGA 6:1
CHROMOS – VRAPČE 0:1 (Siladi)

11.kolo
JEDINSTVO Z. – NOVI ZAGREB 2:1
VRAPČE – OROSLAVJE 3:0 bb
POUNJE MLADOST – KONČAR 3:2
MOSLAVINA – MLADOST 3:1
TRNJE – CHROMOS 5:1
SLOGA – TPK 1:3
JEDINSTVO D. – PONIKVE 4:1
GALDOVO – JASKA 1:1 – 6:5

12.kolo
NOVI ZAGREB – MOSLAVINA 3:2
PONIKVE – POUNJE MLADOST 0:1
CHROMOS – JEDINSTVO D. 1:0
GALDOVO – JEDINSTVO Z. 4:2
JASKA – TPK 2:2 – 6:4
KONČAR – SLOGA 4:0
MLADOST – VRAPČE 0:1 (Blažinčić)
OROSLAVJE – TRNJE 0:0 – 7:8

13.kolo

14.kolo
PONIKVE – TPK 1:1 – 3:4
JEDINSTVO Z. – MOSLAVINA 1:3
CHROMOS – SLOGA 0:2
JASKA – KONČAR 4:1
MLADOST – JEDINSTVO D. 3:5
GALDOVO – VRAPČE 2:0
OROSLAVJE – MLADOST POUNJE 1:1 – 3:4
NOVI ZAGREB – TRNJE

15.kolo

16.kolo

17.kolo

18.kolo
JEDINSTVO D. – MOSLAVINA 0:2
POUNJE MLADOST – JEDINSTVO Z. 2:1
JASKA – CHROMOS 2:1
PONIKVE – OROSLAVJE 1:0
KONČAR – MLADOST 1:0
TRNJE – VRAPČE 1:6 (Krčelić, Rudić 3, Vidiček, Vitko)
TPK – NOVI ZAGREB

19.kolo

20.kolo

21.kolo

22.kolo

23.kolo

24.kolo

25.kolo

26.kolo

27.kolo

28.kolo

29.kolo

30.kolo

TABLICA:
1.POUNJE MLADOST
2.VRAPČE
3.GALDOVO
4.MOSLAVINA
5.JEDINSTVO ZAGREB
6.JASKA
7.SLOGA
8.TRNJE
9.KONČAR
10.CHROMOS
11.NOVI ZAGREB
12.JEDINSTVO DVOR NA UNI
13.TPK
14.PONIKVE
15.OROSLAVJE
16.MLADOST B

SEZONA 1990/1991

RNL – ZAGREB JUG

1.kolo
NOVI ZAGREB – JEDINSTVO ZAGREB 0:1
MOSLAVINA – GALDOVO 1:2
SESVETE – VRAPČE 1:2 (Vitko, Mužek)
TPK – JASKA 1:4
PONIKVE – KONČAR 1:1
SLOGA – TRNJE 1:0
MLADOST – JEDINSTVO 1:2

2.kolo
VRAPČE – KONČAR 3:1 (Tumpić, Dugović, Vitko)
JEDINSTVO ZAGREB – PONIKVE 3:4
JASKA – MOSLAVINA 2:0
CHROMOS – MLADOST 3:1
TRNJE – PREGRADA 3:1
SESVETE – SLOGA 2:1
GALDOVO – NOVI ZAGREB 0:0
JEDINSTVO – TPK 2:0

3.kolo
MLADOST – TRNJE 1:0
NOVI ZAGREB – JASKA 2:4
PONIKVE – GALDOVO 1:1
SLOGA – VRAPČE 2:3 (Rudić 2, Krčelić)
PREGRADA – SESVETE 1:2
KONČAR – JEDINSTVO ZAGREB 3:1
MOSLAVINA – JEDINSTVO 1:0
TPK – CHROMOS 0:4

4.kolo
VRAPČE – JEDINSTVO 2:0 (Vitko, Krčelić)
GALDOVO – KONČAR 2:0
CHROMOS – MOSLAVINA 4:0
SLOGA – PREGRADA 2:1
TRNJE – TPK 0:0
JEDINSTVO – NOVI ZAGREB 1:0
JASKA – PONIKVE 3:1
SESVETE – MLADOST 2:0

5.kolo
MOSLAVINA – TRNJE 2:0
CHROMOS – NOVI ZAGREB 1:1
KONČAR – JASKA 0:0
TPK – SESVETE 0:2
PONIKVE – JEDINSTVO 3:1
JEDINSTVO ZAGREB – GALDOVO 0:1
PREGRADA – VRAPČE 1:4 (Vitko, Blažinčić 3)
MLADOST – SLOGA 0:0

6.kolo
VRAPČE – GALDOVO 5:1 (Blažinčić 2, Krčelić, Mužek 2)
CHROMOS – PONIKVE 3:0
TRNJE – NOVI ZAGREB 1:3
JASKA – JEDINSTVO 2:0
PREGRADA – MLADOST 5:1
SESVETE – MOSLAVINA 4:0
JEDINSTVO – KONČAR 2:0
SLOGA – TPK 5:1

7.kolo
MOSLAVINA – SLOGA 5:1
TPK – PREGRADA 1:1
GALDOVO – JASKA 0:1
PONIKVE – TRNJE 2:1
KONČAR – CHROMOS 2:1
JEDINSTVO ZAGREB – JEDINSTVO 0:0
NOVI ZAGREB – SESVETE 0:1
MLADOST – VRAPČE 0:8 (Blažinčić 3, Vidiček, Krčelić, Mužek, Tumpić, Drugović)

8.kolo
VRAPČE – JASKA 3:2 (Blažinčić 2, Mužek)
CHROMOS – JEDINSTVO ZAGREB 4:0
TRNJE – KONČAR 2:0
SESVETE – PONIKVE 1:0
SLOGA – NOVI ZAGREB 2:2
PREGRADA – MOSLAVINA 1:1
MLADOST – TPK 1:0
JEDINSTVO – GALDOVO 0:0

9.kolo
TPK – VRAPČE 1:3 (Mužek 2, Rudić)
PONIKVE – SLOGA 3:1
MOSLAVINA – MLADOST 4:0
GALDOVO – CHROMOS – 1:2
JASKA – JEDINSTVO 3:0
NOVI ZAGREB – PREGRADA 1:1
JEDINSTVO ZAGREB – TRNJE 1:1
KONČAR – SESVETE 0:2

10.kolo
VRAPČE – JEDINSTVO 7:0 (Blažinčić 2, Mužek, Vitko, Tumpić, Lazendić, Fazlić-autogol)
CHROMOS – JASKA 4:2
TRNJE – GALDOVO 2:1
SESVETE – JEDINSTVO 6:1
TPK – M0SLAVINA 2:1
PREGRADA – PONIKVE 2:3
MLADOST – NOVI ZAGREB
SLOGA – KONČAR 1:0

11.kolo

12.kolo
MOSLAVINA – NOVI ZAGREB 2:0
VRAPČE – CHROMOS 1:0 (Vitko)
TRNJE – JEDINSTVO 1:0
SESVETE – JASKA 5:1
TPK – PONIKVE 2:1
MLADOST – KONČAR 0:1
SLOGA – GALDOVO 2:0
PREGRADA – JEDINSTVO ZAGREB 1:1

13.kolo
NOVI ZAGREB – VRAPČE 2:2 (Mužek, Blažinčić)
PONIKVE – MOSLAVINA 0:2
KONČAR – TPK 1:1
JEDINSTVO ZAGREB – MLADOST 2:1
CHROMOS – TRNJE 1:1
JASKA – SLOGA 1:0
GALDOVO – PREGRADA 3:1
JEDINSTVO – SESVETE 1:2

14.kolo
MOSLAVINA – KONČAR 3:1
NOVI ZAGREB – PONIKVE 1:4
VRAPČE – TRNJE 3:2 (Krčelić, Mužek, Križanić)
SESVETE – CHROMOS 0:0
TPK – JEDINSTVO ZAGREB 2:0
SLOGA – JEDINSTVO 3:0 bb
MLADOST – GALDOVO 1:0
PREGRADA – JSKA 1:1

15.kolo
PONIKVE – VRAPČE 1:1 (Blažinčić)
JASKA – MLADOST 8:0
JEDINSTVO FABO – MOSLAVINA 1:1
CHROMOS – SLOGA 1:1
KONČAR – NOVI ZAGREB 2:0
TRNJE – SESVETE 1:0
JEDINSTVO – PREGRADA 2:0
GALDOVO – TPK

16.kolo

17.kolo
TPK – JEDINSTVO 2:0
KONČAR – VRAPČE 2:3 (Mužek, Rudić 2)
SLOGA – SESVETE 1:0
PONIKVE – JEDINSTVO 1:2
NOVI ZAGREB – GALDOD 0:0
MOSLAVINA – JASKA 1:1
PREGRADA – TRNJE 1:0
MLADOST – CHROMOS 0:1

18.kolo

19.kolo

20.kolo

21.kolo
JEDINSTVO FABO – JASKA 1:4
KONČAR – JEDINSTVO 1:1
TPK – SLOGA 1:1
PONIKVE – CHROMOS 0:2
MOSLAVINA – SESVETE 1:1
NOVI ZAGREB – TRNJE 2:1
GALDOVO – VRAPČE 1:2 (Krčelić-Kušić, Blažinčić)
MLADOST – PREGRADA 1:0

22.kolo
SESVETE – NOVI ZAGREB 4:2
JASKA – GALDOVO 2:0
TRNJE – PONIKVE 0:1
CHROMOS – KONČAR 0:1
PREGRADA – TPK 3:1
SLOGA – MOSLAVINA 3:3
JEDINSTVO – JEDINSTVO ZAGREB 5:0
VRAPČE – MLADOST 9:0

23.kolo
JEDINSTVO FABO – CHROMOS 2:0
NOVI ZAGREB – SLOGA 0:4
TPK – MLADOST 3:0
MOSLAVINA – PREGRADA 2:4
JASKA – VRAPČE 1:1 (Mužek)
KONČAR – TRNJE 0:2
PONIKVE – SESVETE UNIMAG 2:1
GALDOVO – JEDINSTVO 2:1

24.kolo
SESVETE UNIMAG – KONČAR 2:0
CHROMOS – GALDOVO 0:2
VRAPČE – TPK 6:1 (Rudić 4, Hodak, Mužek)
TRNJE – JEDINSTVO FABO 2:0
PREGRADA – NOVI ZAGREB 0:0
JEDINSTVO – JASKA 2:2
MLADOST – MOSLAVINA 3:2
SLOGA – PONIKVE 1:0

25.kolo
JASKA – CHROMOS 3:2
NOVI ZAGREB – MLADOST 4:0
JEDINSTVO ZAGREB – SESVETE 1:6
KONČAR – SLOGA 3:0
PONIKVE – PREGRADA 4:2
MOSLAVINA – TPK 2:1
GALDOVO – TRNJE 3:1
JEDINSTVO – VRAPČE 2:2 (Mužek, Rudić)

26.kolo
CHROMOS – JEDINSTVO – 2:0
TPK – NOVI ZAGREB 2:0
PREGRADA – KONČAR 2:2
SESVETE UNIMAG – GALDOVO 3:1
SLOGA – JEDINSTVO FABO 3:0
TRNJE – JASKA 2:4
VRAPČE – MOSLAVINA 3:1 (Blažinčić, Rudić, Mužek)
MLADOST – PONIKVE 1:3

27.kolo
CHROMOS – VRAPČE 1:6 (Križanić 2, Bojadžija 3,Rudić)
JASKA – SESVETE UNIMAG 4:1
NOVI ZAGREB – MOSLAVINA 3:2
KONČAR – MLADOST 2:1
PONIKVE – TPK 0:0
JEDINSTVO FABO – PREGRADA 1:0
JEDINSTVO (DnU) – TRNJE 0:1
GALDOVO – SLOGA 3:0

TABLICA:
1.VRAPČE
2.JASKA
3.SESVETE UNIMAG
4.PONIKVE
5.SLOGA
6.CHROMOS
7.MOSLAVINA
8.TRNJE
9.KONČAR
10.GALDOVO
11.NOVI ZAGREB
12.JEDINSTVO DVOR NA UNI
13.PREGRADA
14.TPK
15.JEDINSTVO FABO
16.MLADOST

SEZONA 1991/1992

3.HNL SJEVER-SKUPINA B

1.kolo

11.kolo
JASKA – ZAGOREC 2:0
POUNJE MLADOST – VRAPČE 2:2 (Blažinčić, Hodak)
PIK VRBOVEC – DUBRAVA 5:2
SESVETE UNIMAG – LOKOMOTIVA 1:1

12.kolo
LOKOMOTIVA – POUNJE MLADOST 3:1
VRAPČE – PIK VRBOVC 5:1 (Krčelić, Petrićić 3,Križanić)
ZAGOREC – SESVETE UNIMAG 3:0
DUBRAVA – JASKA 3:1

13.kolo
JASKA – VRAPČE 1:0
DUBRAVA – ZAGOREC 1:0
PIK VRBOVEC – LOKOMOTIVA 1:3
POUNJE MLADOST – SESVETE UNIMAG 4:2

14.kolo
ZAGOREC – POUNJE MLADOST
SESVETE UNIMAG – PIK VRBOVEC
LOKOMOTIVA – JASKA
VRAPČE – DUBRAVA

TABLICA:
1.VRAPČE ZAGREB 14 6 5 3 25:14 17
2.DUBRAVA ZAGREB 14 6 4 4 18:14 16
3.SESVETE UNIMAG 14 5 4 5 17:17 14
4.POUNJE MLADOST 14 6 2 6 19:21 14
5.LOKOMOTIVA 14 6 2 6 18:20 14
6.JASKA 14 6 1 7 20:28 13
7.ZAGOREC 14 6 0 8 19:17 12
8.PIK VRBOVEC 14 6 0 8 18:23 12

DOIGRAVANJE ZA PRVAKA:
VRAPČE – BJELOVAR 4:0
BJELOVAR – VRAPČE 2:2

PRVACI: Panadić, Slunjski, Križanić, Štimac, Krišto, Bojan Hodak, Krčelić, Vitko, Petrčić, Želežić, Lazendić, Damir Šitum, Danijel Janošević, Damir Janošević, Blažinčić, Novak, Gracin, Kušić

SEZONA 1992/1993

2.HNL SJEVER

1.kolo
SAMOBOR – ČAKOVEC 4:0
SLAVEN BILOKALNIK – BJELOVAR 2:0
TREŠNJEVKA – ŠPANSKO 2:1
MLADOST – METALAC OLT 0:0
OLIMPIJA – SPAČVA 1:0
VRAPČE – JEDINSTVO 2:0 (Janošević, Petričić)
KARLOVAC – CROATIA 1:1
DUBRAVA – MARSONIA 1:1

2.kolo
ČAKOVEC – MARSONIA 2:0
CRATIA – DUBRAVA 0:3
JEDINSTVO – KARLOVAC 7:2
SPAČVA – VRAPČE 1:1 (Janošević)
METALAC OLT – OLIMPIJA 2:1
ŠPANSKO – MLADOST 3:2
BJELOVAR – TREŠNJEVKA 2:2
SAMOBOR – SLAVEN BILOKALNIK 0:2

3.kolo
SLAVEN BILOKALNIK – ČAKOVEC 6:1
TREŠNJEVKA – SAMOBOR 0:0
MLADOST – BJELOVAR 2:0
OLIMPIJA – ŠPANSKO 3:1
VRAPČE – METALAC OLT 0:0
KARLOVAC – SPAČVA 2:0
DUBRAVA – JEDINSTVO 2:0
MARSONIA – CROATIA 1:1

4.kolo
ČAKOVEC – CROATIA 1:1
JEDINSTVO – MARSONIA 2:2
SPAČVA – DUBRAVA 1:2
METALAC OLT – KARLOVAC 2:1
ŠPANSKO – VRAPČE 3:0
BJELOVAR – OLIMPIJA 2:4
SAMOBOR – MLADOST 2:0
SLAVEN BILOKALNIK – TREŠNJEVKA 1:0

5.kolo
TREŠNJEVKA – ČAKOVEC 1:0
MLADOST – SLAVEN BILOKALNIK 2:0
OLIMPIJA – SAMOBOR 1:1
VRAPČE – BJELOOVAR 1:4 (Petričić)
KARLOVAC – ŠPANSKO 0:2
DUBRAVA – METALAC OLT 3:0
MARSONIA – SPAČVA 5:1
CROATIA – JEDINSTVO 3:4

6.kolo
ČAKOVEC – JEDINSTVO 4:1
SPAČVA – CROATIA 2:1
METALAC OLT – MARSONIA 2:2
ŠPANSKO – DUBRAVA 1:1
BJELOVAR – KARLOVAC 7:0
SAMOBOR – VRAPČE 1:0
SLAVEN BILOKALNIK – OLIMPIJA 3:1
TREŠNJEVKA – MLADOST 5:1

7.kolo
MLADOST – ČAKOVEC 3:3
OLIMPIJA – TREŠNJEVKA 2:1
VRAPČE – SLAVEN BILOKALNIK 1:0 (Križanić)
KARLOVAC – SAMOBOR 0:4
DUBRAVA – BJELOVAR 4:0
MARSONIA – ŠPANSKO 2:1
CROATIA – METALAC OLT 1:2
JEDINSTVO – SPAČVA 2:2

8.kolo
ČAKOVEC – SPAČVA 1:1
METALAC OLT – JEDINSTVO 2:0
ŠPANSKO – CROATIA 3:4
BJELOVAR – MARSONIA 3:1
SAMOBOR – DUBRAVA 1:4
SLAVEN BILOKALNIK – KARLOVAC 6:3
TREŠNJEVKA – VRAPČE 0:0
MLADOST – OLIMPIJA 2:1

9.kolo
OLIMPIJA – ČAKOVEC 2:0
VRAPČE – MLADOST 2:0 (Šuškovac-Jakovac, Lazendić)
KARLOVAC – TREŠNJEVKA 1:0
DUBRAVA – SLAVEN BILOKALNIK 1:2
MARSONIA – SAMOBOR 3:0
CROATIA – BJELOVAR 2:3
JEDINSTVO – ŠPANSKO 1:4
SPAČVA – METALAC OLT 4:0

10.kolo
ČAKOVEC – METALAC OLT 1:2
ŠPANSKO – SPAČVA 0:1
BJELOVAR – JEDINSTVO 1:1
SAMOBOR – CROATIA 4:0
SLAVEN BILOKALNIK – MARSONIA 1:4
TREŠNJEVKA – DUBRAVA 1:1
MLADOST – KRLOVAC 4:1
OLIMPIJA – VRAPČE 3:0 bb

11.kolo
VRPČE – ČAKOVEC 2:1 (Vitko 2)
KARLOVAC – OLIMPIJA 0:0
DUBRAVA -MLADOST 4:0
MARSONIA – TREŠNJEVKA 2:1
CROATIA – SLAVEN BILOKALNIK 2:0
JEDINSTVO – SAMOBOR 1:1
SPAČVA – BJELOVAR 2:1
METALAC OLT – ŠPANSKO 3:1

12.kolo
ČAKOVEC – ŠPANSKO 7:3
BJELOVAR – METALAC OLT 1:0
SAMOBOR – SPAČVA 1:1
SLAVEN BILOKALNIK – JEDINSTVO 1:1
TREŠNJEVKA – CROATIA 2:1
MLADOST – MARSONIA 1:1
OSIJEK – DUBRAVA 0:1
VRAPČE – KARLOVAC 3:1 (Petričić, Šušković-Jakopac, Krišto)

13.kolo
KARLOVAC – ČAKOVEC 2:0
DUBRAVA – VRAPČE 2:0
MARSONIA – OLIMPIJA 1:2
CROATIA – MLADOST 1:1
SPAČVA – SLAVEN BILOKALNIK 1:1
METALAC OLT – SAMOBOR 3:1
ŠPANSKO – BJELOVAR 4:3
JEDINSTVO – TREŠNJEVKA 1:3

14.kolo
ČAKOVEC – BJELOVAR 2:4
SAMOBOR – ŠPANSKO 1:1
SLAVEN BILOKALNIK – METALAC OLT 2:0
TREŠNJEVKA – SPAČVA 4:0
MLADOST – JEDINSTVO 3:0
OLIMPIJA – CROATIA 3:1
VRAPČE – MARSONIA 2:1 (Regvar, Petričić)
KARLOVAC – DUBRAVA 1:0

15.kolo
DUBRAVA – ČAKOVEC 1:0
MARSONIA – KARLOVAC 4:0
CROATIA – VRAPČE 1:1 (Petričić)
JEDINSTVO – OLIMPIJA 3:3
SPAČVA – MLADOST 3:2
METALAC OLT – TREŠNJEVKA 1:1
ŠPANSKO – SLAVEN BILOKALNIK 2:2
BJELOVAR – SAMOBOR 0:1

16.kolo
ČAKOVEC – SAMOBOR 2:3
BJELOVAR – SLAVEN BILOKALNIK 1:1
ŠPANSKO – TREŠNJEVKA 4:1
METALAC – MLADOST 0:1
SPAČVA – OLIMPIJA 3:0
JEDINSTVO – VRAPČE 1:0
CROATIA – KARLOVAC 0:1
MARSONIA – DUBRAVA 1:1

17.kolo
MARSONIA – ČAKOVEC 2:1
DUBRAVA – CROATIA 3:0
KARLOVAC – JEDINSTVO 0:0
VRAPČE – SPAČVA 2:1 (Regvar, Krčelić-Kušić)
OLIMPIJA – METALAC 2:1
MLADOST – ŠPANSKO 1:0
TREŠNJEVKA – BJELOVAR 1:0
SLAVEN BILOKALNIK – SAMOBOR 0:0

18.kolo
ČAKOVEC – SLAVEN BILOKALNIK 1:2
SAMOBOR – TREŠNJEVKA 4:0
BJELOVAR – MLADOST 2:0
ŠPANSKO – OLIMPIJA 3:0
METALAC – VRAPČE 0:4 (Tota, Petričić, Koletić, Regvar)
SPAČVA – KARLOVAC 2:1
JEDINSTVO – DUBRAVA 3:0
CROATIA – MARSONIA 2:1

19.kolo
CROATIA – ČAKOVEC 1:2
MARSONIA – JEDINSTVO 3:0
DUBRAVA – SPAČVA 0:0
KARLOVAC – METALAC 1:1
VRAPČE – ŠPANSKO 2:1 (Tkalčić, Tuta)
OLIMPIJA – BJELOVAR 3:1
MLADOST – SAMOBOR 1:0
TREŠNJEVKA – SLAVEN BILOKALNIK 6:1

20.kolo
ČAKOVEC – TREŠNJEVKA 1:0
SLAVEN BILOKALNIK – MLADOST 3:2
SAMOBOR – OLIMPIJA 3:1
BJELOVAR – VRAPČE 2:1 (Regvar)
ŠPANSKO – KARLOVAC 2:0
METALAC OLT – DUBRAVA 0:0
SPAČVA – MARSONIA 1:1
JEDINSTVO – CROATIA 1:0

21.kolo
JEDINSTVO – ČAKOVEC 1:0
CROATIA – SPAČVA 1:1
MARSONIA – METALAC OLT 1:0
DUBRAVA – ŠPANSKO 1:0
KARLOVAC – BJELOVAR 3:1
VRAPČE – SAMOBOR 1:1 (Regvar)
OLIMPIJA – SLAVEN BILOKALNIK 1:0
MLADOST – TREŠNJEVKA 2:2

22.kolo
ČAKOVEC – MLADOST 3:0
TREŠNJEVKA – OLIMPIJA 3:0
SLAVEN BILOKALNIK – VRAPČE 2:0
SAMOBOR – KARLOVAC 5:3
BJELOVAR – DUBRAVA 0:1
ŠPANSKO – MARSONIA 3:2
METALAC OLT – CROATIA 2:1
SPAČVA – JEDINSTVO 2:1

23.kolo
SPAČVA – ČAKOVEC 1:0
JEDINSTVO – METALAC OLT 2:2
CROATIA – ŠPANSKO 0:4
MARSONIA – BJELOVAR 1:0
DUBRAVA – SAMOBOR 0:2
KARLOVAC – SLAVEN BILOKALNIK 3:1
VRAPČE – TREŠNJEVKA 1:1 (Šušković-Jakopac)
OLIMPIJA – MLADOST 0:0

24.kolo
ČAKOVEC – OLIMPIJA 2:0
MLADOST – VRAPČE 2:1 (Regvar)
TREŠNJEVKA – KARLOVAC 1:1
SLAVEN BILOKALNIK – DUBRAVA 1:1
SAMOBOR – MARSONIA 0:1
BJELOVAR – CROATIA 3:1
ŠPANSKO – JEDINSTVO 0:0
METALAC OLT – SPAČVA 1:1

25.kolo
METALAC OLT – ČAKOVEC 3:1
SPAČVA – ŠPANSKO 4:1
JEDINSTVO – BJELOVAR 0:1
CROATIA – SAMOBOR 1:1
MARSONIA – SLAVEN BILOKALNIK 4:0
DUBRAVA – TREŠNJEVKA 1:0
KARLOVAC – MLADOST 6:2
VRAPČE – OLIMPIJA 2:0 (Petričić, Krišto)

26.kolo
ČAKOVEC – VRAPČE 2:1 (Tkalčić)
OLIMPIJA – KARLOVAC 3:3
MLADOST – DUBRAVA 1:0
TREŠNJEVKA – MARSONIA 1:0
SLAVEN BILOKALNIK – CROATIA 0:1
SAMOBOR – JEDINSTVO 2:0
BJELOVAR – SPAČVA 0:0
ŠPANSKO – METALAC OLT 4:0

27.kolo
ŠPANSKO – ČAKOVEC 5:1
METALAC OLT – BJELOVAR 1:1
SPAČVA – SAMOBOR 2:2
JEDINSTVO – SLAVEN BILOKALNIK 3:1
CROATIA – TREŠNJEVKA 0:2
MARSONIA – MLADOST 6:2
DUBRAVA – OLIMPIJA 0:0
KARLOVAC – VRAPČE 0:1 (Regvar)

28.kolo
ČAKOVEC – KARLOVAC 3:2
VRAPČE – DUBRAVA 0:2
OLIMPIJA – MARSONIA 1:1
MLADOST – CROATIA 2:1
TREŠNJEVKA – JEDINSTVO 3:0
SLAVEN BILOKALNIK – SPAČVA 3:2
SAMOBOR – METALAC OLT 5:2
BJELOVAR – ŠPANSKO 3:1

29.kolo
BJELOVAR – ČAKOVEC 4:3
ŠPANSKO – SAMOBOR 1:1
METALAC OLT – SLAVEN BILOKALNIK 2:1
SPAČVA – TREŠNJEVKA 3:1
JEDINSTVO – MLADOST 5:1
CROATIA – OLIMPIJA 0:4
MARSONIA – VRAPČE 4:2 (Miloš, Regvar)
DUBRAVA – KARLOVAC 3:2

30.kolo
ČAKOVEC – DUBRAVA 1:4
KARLOVAC – MARSONIA 0:4
VRAPČE – CROATIA 5:1 (Krišto, Križanić, Regvar 2, Tuta)
OLIMPIJA – JEDINSTVO 3:2
MLADOST – SPAČVA 0:1
SLAVEN BILOKALNIK – ŠPANSKO 2:4
SAMOBOR – BJELOVAR 2:0
TREŠNJEVKA – METALAC OLT 5:0

TABLICA:
1.DUBRAVA 30 18 8 4 49:19 44
2.MARSONIA 30 15 8 7 62:34 38
3.SAMOBOR 30 14 10 6 53:31 38
4.TREŠNJEVKA 30 14 7 9 50:31 35
5.SPAČVA 30 12 11 7 44:38 35
6.OLIMPIJA 30 13 7 10 45:42 33
7.ŠPANSKO 30 13 5 12 63:50 31
8.VRAPČE 30 12 6 12 38:38 30
9.BJELOVAR 30 12 5 13 50:47 29
10.SLAVEN BILOKALNIK 30 11 6 13 47:52 28
11.MLADOST 30 11 6 13 40:56 28
12.METALAC OLT 30 10 8 12 33:49 28
13.JEDINSTVO 30 8 9 13 43:53 25
14.KARLOVAC 30 8 6 16 41:69 22
15.ČAKOVEC 30 9 3 18 46:62 21
16.CROATIA 30 4 7 19 30:63 15

SEZONA 1993/1994

2.HNL SJEVER

1.kolo

15.kolo
CROATIA – MLADOST 1:2
SPAČVA – METALAC 1:0
PIK VRBOVEC – ŠPANSKO 0:1
VRAPČE – MARSONIA 1:1
BUDUČNOST – KARLOVAC 0:1
SAMOBOR – TREŠNJEVKA
JEDINSTVO – BJELOVAR 0:1
OLIMPIJA – SLAVEN BILOKALNIK

TABLICA
1.Marsonia Slavonski Brod
2.Samobor
3.Špansko
4.Spačva Vinkovci
5.Croatia Đakovo
6.Slaven Bilokalnik
7.Bjelovar
8. Mladost Cestograd Cerić
9.Metalac OLT Osijek
10.Karlovac
11.Trešnjevka
12.Vrapče
13.Jedinstvo Donji Miholjac
14.Olimpija Osijek
15.Budućnost Hodošan
16.PIK Vrbovec

SEZONA 1994/1995

2.HNL ZAPAD

TABLICA:
1.Hrvatski dragovoljac
2.Orijent
3.Croatia Sesvete
4.Napredak DCD Velika Mlaka
5.Ponikve
6.Pazinka
7.Radnik Velika Gorica
8.Vrapče
9.Jadran Poreč
10.Samobor
11.Špansko
12.Karlovac
13.Uljanik
14.Buje
15.Trešnjevka
15.Rovinj
16.Rudar Labin
17.Nehaj Senj
19.Dubrava Zagreb

SEZONA 1995/1996

2.HNL ZAPAD

TABLICA:
1.SAMOBOR
2.PONIKVE
3.ZAGOREV KRAPINA
4.NAPREDAK
5.ULJANIK
6.JADRAN
7.BUJE
8.PIK VRBOVEC
9.VRAPČE
10.ŠPANSKO
11.GOSPIĆ
12.SESVETE
13.RADNIK
14.KARLOVAC
15.PAZINKA
16.ROVINJ
17.TREŠNJEVKA
18.LUČKI RADNIK

SEZONA 1996/1997

2.HNL SREDIŠTE

TABLICA:
1.LUČKO
2.BADEL SESVETE
3.KARLOVAC
4.PIK VRBOVEC
5.METALAC
6.RADNIK
7.DINAMO
8.REGENERACIJA MLADOST
9.POSAVINA
10.LOKOMOTIVA
11.ŠPANSKO
12.VRAPČE
13.STUBICA AM
14.TREŠNJEVKA
15.MOSLAVINA
16.ILOVAC

SEZONA 1997/1998

SEZONA 1998/1999

SEZONA 1999/2000

SEZONA 2000/2001

SEZONA 2001/2002

SEZONA 2002/2003

SEZONA 2003/2004

3.HNL ZAPAD

4.kolo
VRAPČE – LOKOMOTIVA 4:0

SEZONA 2004/2005

3.HNL ZAPAD

28.KOLO
VRAPČE – ZAGOREC 1:0
32.KOLO
VRAPČE – MOSLAVINA 0:0

SEZONA 2005/2006

3.HNL ZAPAD
1.kolo
LUČKO – VRAPČE 1 : 0
ZET – TONDACH 1 : 0
LOKOMOTIVA – OGULIN 0 : 2
VRBOVEC – VINOGRADAR 2 : 3
RUDEŠ – GRANIČAR GRADIP 1 : 0
ZAGOREC – PREDIONICA 2 : 0
UDARNIK – SAMOBOR 1 : 2
MOSLAVINA – TRNJE 3 : 0

2.kolo
VRAPČE – TRNJE 0 : 1
SAMOBOR – MOSLAVINA 0 : 2
PREDIONICA – UDARNIK 1 : 2
GRANIČAR GRADIP – ZAGOREC 0 : 0
VINOGRADAR – RUDEŠ 4 : 2
OGULIN – VRBOVEC 0 : 0
TONDACH – LOKOMOTIVA 2 : 0
LUČKO – ZET 3 : 0

3.kolo
ZET – VRAPČE 3 : 2
LOKOMOTIVA – LUČKO 1 : 2
VRBOVEC – TONDACH 2 : 2
RUDEŠ – OGULIN 0 : 2
ZAGOREC – VINOGRADAR 2 : 0
UDARNIK – GRANIČAR GRADIP 0 : 2
MOSLAVINA – PREDIONICA 1 : 0
TRNJE – SAMOBOR 0 : 0

4.kolo
VRAPČE – SAMOBOR 1 : 0
PREDIONICA – TRNJE 1 : 0
GRANIČAR GRADIP – MOSLAVINA 0 : 4
VINOGRADAR – UDARNIK 2 : 0
OGULIN – ZAGOREC 2 : 1
TONDACH – RUDEŠ 0 : 0
LUČKO – VRBOVEC 2 : 0
ZET – LOKOMOTIVA 2 : 3

5.kolo
LOKOMOTIVA – VRAPČE 0 : 0
VRBOVEC – ZET 2 : 1
RUDEŠ – LUČKO 2 : 1
ZAGOREC – TONDACH 5 : 1
UDARNIK – OGULIN 3 : 3
MOSLAVINA – VINOGRADAR 0 : 0
TRNJE – GRANIČAR GRADIP 2 : 1
SAMOBOR – PREDIONICA 3 : 2

6.kolo
VRAPČE – PREDIONICA 4 : 0
GRANIČAR GRADIP – SAMOBOR 0 : 1
VINOGRADAR – TRNJE 1 : 1
OGULIN – MOSLAVINA 1 : 0
TONDACH – UDARNIK 2 : 0
LUČKO – ZAGOREC 1 : 0
ZET – RUDEŠ 2 : 2
LOKOMOTIVA – VRBOVEC 0 : 0

7.kolo
VRBOVEC – VRAPČE 2 : 0
RUDEŠ – LOKOMOTIVA 3 : 0
ZAGOREC – ZET 1 : 0
UDARNIK – LUČKO 1 : 2
MOSLAVINA – TONDACH 2 : 0
TRNJE – OGULIN 0 : 1
SAMOBOR – VINOGRADAR 0 : 2
PREDIONICA – GRANIČAR GRADIP 0 : 3

8.kolo
VRAPČE – GRANIČAR GRADIP 1 : 1
VINOGRADAR – PREDIONICA 1 : 1
OGULIN – SAMOBOR 1 : 0
TONDACH – TRNJE 2 : 0
LUČKO – MOSLAVINA 3 : 0
ZET – UDARNIK 4 : 3
LOKOMOTIVA – ZAGOREC 0 : 4
VRBOVEC – RUDEŠ 0 : 2

9.kolo
RUDEŠ – VRAPČE 1 : 0
ZAGOREC – VRBOVEC 2 : 0
UDARNIK – LOKOMOTIVA 0 : 1
MOSLAVINA – ZET 2 : 2
TRNJE – LUČKO 1 : 3
SAMOBOR – TONDACH 3 : 0
PREDIONICA – OGULIN 0 : 1
GRANIČAR GRADIP – VINOGRADAR 0 : 4

10.kolo
VRAPČE – VINOGRADAR 1 : 1
OGULIN – GRANIČAR GRADIP 3 : 1
TONDACH – PREDIONICA 1 : 1
LUČKO – SAMOBOR 4 : 0
ZET – TRNJE 1 : 2
LOKOMOTIVA – MOSLAVINA 2 : 3
VRBOVEC – UDARNIK 1 : 0
RUDEŠ – ZAGOREC 5 : 1

11.kolo
ZAGOREC – VRAPČE 2 : 2
UDARNIK – RUDEŠ 1 : 2
MOSLAVINA – VRBOVEC 1 : 0
TRNJE – LOKOMOTIVA 3 : 0
SAMOBOR – ZET 3 : 1
PREDIONICA – LUČKO 3 : 1
GRANIČAR GRADIP – TONDACH 5 : 0
VINOGRADAR – OGULIN 2 : 1

12.kolo
VRAPČE – OGULIN 0 : 2
TONDACH – VINOGRADAR 4 : 0
LUČKO – GRANIČAR GRADIP 2 : 0
ZET – PREDIONICA 2 : 0
LOKOMOTIVA – SAMOBOR 1 : 0
VRBOVEC – TRNJE 2 : 0
RUDEŠ – MOSLAVINA 1 : 2
ZAGOREC – UDARNIK 2 : 1

13.kolo
UDARNIK – VRAPČE 1 : 3
MOSLAVINA – ZAGOREC 2 : 2
TRNJE – RUDEŠ 2 : 0
SAMOBOR – VRBOVEC 2 : 0
PREDIONICA – LOKOMOTIVA 1 : 1
GRANIČAR GRADIP – ZET 0 : 0
VINOGRADAR – LUČKO 3 : 2
OGULIN – TONDACH 2 : 1

14.kolo
VRAPČE – TONDACH 3 : 0
LUČKO – OGULIN 2 : 2
ZET – VINOGRADAR 4 : 3
LOKOMOTIVA – GRANIČAR GRADIP 1 : 1
VRBOVEC – PREDIONICA 5 : 0
RUDEŠ – SAMOBOR 0 : 2
ZAGOREC – TRNJE 1 : 0
UDARNIK – MOSLAVINA 0 : 2

15.kolo
MOSLAVINA – VRAPČE 2 : 0
TRNJE – UDARNIK 1 : 0
SAMOBOR – ZAGOREC 0 : 0
PREDIONICA – RUDEŠ 0 : 1
GRANIČAR GRADIP – VRBOVEC 1 : 0
VINOGRADAR – LOKOMOTIVA 5 : 2
OGULIN – ZET 1 : 3
TONDACH – LUČKO 1 : 0

16.kolo
VRAPČE – LUČKO 0 : 0
TONDACH – ZET 0 : 0
OGULIN – LOKOMOTIVA 3 : 0
VINOGRADAR – VRBOVEC 2 : 0
GRANIČAR GRADIP- RUDEŠ 3 : 1
PREDIONICA – ZAGOREC 2 : 4
SAMOBOR – UDARNIK 8 : 0
TRNJE – MOSLAVINA 0 : 0

17.kolo
TRNJE – VRAPČE 2 : 3
MOSLAVINA – SAMOBOR 3 : 0
UDARNIK – PREDIONICA 0 : 0
ZAGOREC – GRANIČAR GRADIP 2 : 0
RUDEŠ – VINOGRADAR 0 : 3
VRBOVEC – OGULIN 4 : 2
LOKOMOTIVA – TONDACH 0 : 1
ZET – LUČKO 0 : 3

18.kolo
VRAPČE – ZET 1 : 1
LUČKO – LOKOMOTIVA 2 : 1
TONDACH – VRBOVEC 3 : 1
OGULIN – RUDEŠ 3 : 0
VINOGRADAR – ZAGOREC 2 : 1
GRANIČAR GRADIP – UDARNIK 5 : 1
PREDIONICA – MOSLAVINA 1 : 5
SAMOBOR – TRNJE 2 : 0

19.kolo
SAMOBOR – VRAPČE 0 : 2
TRNJE – PREDIONICA 2 : 0
MOSLAVINA – GRANIČAR GRADIP 5 : 1
UDARNIK – VINOGRADAR 1 : 3
ZAGOREC – OGULIN 3 : 0
RUDEŠ – TONDACH 4 : 0
VRBOVEC – LUČKO 1 : 0
LOKOMOTIVA – ZET 1 : 2

20.kolo
VRAPČE – LOKOMOTIVA 1 : 1
ZET – VRBOVEC 1 : 0
LUČKO – RUDEŠ 2 : 3
TONDACH – ZAGOREC 1 : 0
OGULIN – UDARNIK 8 : 0
VINOGRADAR – MOSLAVINA 2 : 1
GRANIČAR GRADIP- TRNJE 2 : 2
PREDIONICA – SAMOBOR 0 : 6

21.kolo
PREDIONICA – VRAPČE 0 : 3
SAMOBOR – GRANIČAR GRADIP 3 : 1
TRNJE – VINOGRADAR 0 : 0
MOSLAVINA – OGULIN 1 : 0
UDARNIK – TONDACH 2 : 4
ZAGOREC – LUČKO 1 : 2
RUDEŠ – ZET 2 : 0
VRBOVEC – LOKOMOTIVA 2 : 1

22.kolo
VRAPČE – VRBOVEC 3 : 0
LOKOMOTIVA – RUDEŠ 0 : 0
ZET – ZAGOREC 0 : 1
LUČKO – UDARNIK 0 : 2
TONDACH – MOSLAVINA 1 : 1
OGULIN – TRNJE 1 : 0
VINOGRADAR – SAMOBOR 0 : 0
GRANIČAR GRADIP- PREDIONICA 1 : 1

23.kolo
GRANIČAR GRADIP- VRAPČE 2 : 1
PREDIONICA – VINOGRADAR 0 : 4
SAMOBOR – OGULIN 3 : 1
TRNJE – TONDACH 4 : 3
MOSLAVINA – LUČKO 4 : 0
UDARNIK – ZET 2 : 1
ZAGOREC – LOKOMOTIVA 0 : 2
RUDEŠ – VRBOVEC 1 : 1

24.kolo
VRAPČE – RUDEŠ 2 : 0
VRBOVEC – ZAGOREC 1 : 0
LOKOMOTIVA – UDARNIK 2 : 0
ZET – MOSLAVINA 1 : 3
LUČKO – TRNJE 4 : 1
TONDACH – SAMOBOR 1 : 2
OGULIN – PREDIONICA 4 : 1
VINOGRADAR – GRANIČAR GRADIP 4 : 1

25.kolo
VINOGRADAR – VRAPČE 3 : 4
GRANIČAR GRADIP- OGULIN 2 : 0
PREDIONICA – TONDACH 2 : 4
SAMOBOR – LUČKO 3 : 3
TRNJE – ZET 4 : 3
MOSLAVINA – LOKOMOTIVA 4 : 0
UDARNIK – VRBOVEC 0 : 1
ZAGOREC – RUDEŠ 4 : 1

26.kolo
VRAPČE – ZAGOREC 3 : 1
RUDEŠ – UDARNIK 4 : 0
VRBOVEC – MOSLAVINA 0 : 0
LOKOMOTIVA – TRNJE 1 : 2
ZET – SAMOBOR 1 : 3
LUČKO – PREDIONICA 7 : 3
TONDACH – GRANIČAR GRADIP 3 : 1
OGULIN – VINOGRADAR 2 : 1

27.kolo
OGULIN – VRAPČE 2 : 0
VINOGRADAR – TONDACH 5 : 2
GRANIČAR GRADIP- LUČKO 0 : 2
PREDIONICA – ZET 0 : 2
SAMOBOR – LOKOMOTIVA 2 : 1
TRNJE – VRBOVEC 1 : 2
MOSLAVINA – RUDEŠ 3 : 1
UDARNIK – ZAGOREC 1 : 4

28.kolo
VRAPČE – UDARNIK 5 : 1
ZAGOREC – MOSLAVINA 2 : 2
RUDEŠ – TRNJE 6 : 0
VRBOVEC – SAMOBOR 3 : 0
LOKOMOTIVA – PREDIONICA 3 : 3
ZET – GRANIČAR GRADIP 7 : 0
LUČKO – VINOGRADAR 2 : 1
TONDACH – OGULIN 0 : 1

29.kolo
TONDACH – VRAPČE 0 : 2
OGULIN – LUČKO 2 : 1
VINOGRADAR – ZET 4 : 3
GRANIČAR GRADIP- LOKOMOTIVA 1 : 1
PREDIONICA – VRBOVEC 1 : 2
SAMOBOR – RUDEŠ 1 : 2
TRNJE – ZAGOREC 2 : 4
MOSLAVINA – UDARNIK 6 : 0

30.kolo
VRAPČE – MOSLAVINA 2 : 0
UDARNIK – TRNJE 0 : 7
ZAGOREC – SAMOBOR 2 : 2
RUDEŠ – PREDIONICA 5 : 0
VRBOVEC – GRANIČAR GRADIP 5 : 2
LOKOMOTIVA – VINOGRADAR 4 : 5
ZET – OGULIN 3 : 1
LUČKO – TONDACH 6 : 2

1. MOSLAVINA 30 19 7 4 64 22 64
2. VINOGRADAR 30 18 6 6 70 43 60
3. OGULIN 30 19 3 8 54 32 60
4. LUČKO 30 18 3 9 63 38 57
5. ZAGOREC 30 15 6 9 54 35 51
6. SAMOBOR 30 15 5 10 51 35 50
7. VRAPČE 30 14 7 9 49 30 49
8. RUDEŠ 30 15 4 11 52 39 49
9. VRBOVEC 30 14 5 11 39 33 47
10. ZET 30 11 5 14 51 52 38
11. TRNJE 30 11 5 14 40 47 38
12. TONDACH 30 11 5 14 41 55 38
13. GRANIČAR GRADIP 30 8 7 15 37 57 31
14. LOKOMOTIVA 30 5 8 17 30 56 23
15. PREDIONICA 30 2 6 22 24 80 12
16. UDARNIK 30 3 2 25 23 88 11

 

SEZONA 2006/2007

3.HNL ZAPAD

1.kolo
VINOGRADAR – SEGESTA 2 : 1
KARLOVAC – RUDAR 2 : 0
ZAGOREC – VRAPČE 3 : 1
JADRAN – VRBOVEC 2 : 0
RADNIK – ISTRA 3 : 1
NOVALJA – ORIJENT 2 : 2
LUČKO – SAMOBOR 3 : 0
RUDEŠ – OGULIN 2 : 0
ŽMINJ – DRAGA 3 : 1

2.kolo
SEGESTA – DRAGA 2 : 1
OGULIN – ŽMINJ 1 : 1
SAMOBOR – RUDEŠ 0 : 2
ORIJENT – LUČKO 2 : 0
ISTRA – NOVALJA 1 : 0
VRBOVEC – RADNIK 2 : 2
VRAPČE – JADRAN 2 : 0
RUDAR – ZAGOREC 3 : 0
VINOGRADAR – KARLOVAC 4 : 1

3.kolo
KARLOVAC – SEGESTA 0 : 0
ZAGOREC – VINOGRADAR 0 : 4
JADRAN – RUDAR 3 : 1
RADNIK – VRAPČE 0 : 2
NOVALJA – VRBOVEC 3 : 2
LUČKO – ISTRA 4 : 2
RUDEŠ – ORIJENT 2 : 4
ŽMINJ – SAMOBOR 3 : 0
DRAGA – OGULIN 4 : 2

4.kolo
SEGESTA – OGULIN 3 : 0
SAMOBOR – DRAGA 5 : 1
ORIJENT – ŽMINJ 1 : 3
ISTRA – RUDEŠ 2 : 0
VRBOVEC – LUČKO 1 : 0
VRAPČE – NOVALJA 0 : 1
RUDAR – RADNIK 2 : 1
VINOGRADAR – JADRAN 2 : 1
KARLOVAC – ZAGOREC 2 : 6

5.kolo
ZAGOREC – SEGESTA 3 : 1
JADRAN – KARLOVAC 0 : 0
RADNIK – VINOGRADAR 1 : 1
NOVALJA – RUDAR 3 : 1
LUČKO – VRAPČE 4 : 1
RUDEŠ – VRBOVEC 1 : 1
ŽMINJ – ISTRA 4 : 2
DRAGA – ORIJENT 2 : 3
OGULIN – SAMOBOR 3 : 1

6.kolo
SEGESTA – SAMOBOR 2 : 2
ORIJENT – OGULIN 5 : 1
ISTRA – DRAGA 0 : 0
VRBOVEC – ŽMINJ 3 : 1
VRAPČE – RUDEŠ 1 : 0
RUDAR – LUČKO 1 : 0
VINOGRADAR – NOVALJA 4 : 3
KARLOVAC – RADNIK 0 : 1
ZAGOREC – JADRAN 4 : 2

7.kolo
JADRAN – SEGESTA 2 : 2
RADNIK – ZAGOREC 0 : 2
NOVALJA – KARLOVAC 2 : 0
LUČKO – VINOGRADAR 2 : 1
RUDEŠ – RUDAR 1 : 1
ŽMINJ – VRAPČE 0 : 0
DRAGA – VRBOVEC 3 : 1
OGULIN – ISTRA 1 : 2
SAMOBOR – ORIJENT 1 : 0

8.kolo
SEGESTA – ORIJENT 1 : 1
ISTRA – SAMOBOR 1 : 0
VRBOVEC – OGULIN 4 : 1
VRAPČE – DRAGA 2 : 0
RUDAR – ŽMINJ 2 : 0
VINOGRADAR – RUDEŠ 2 : 2
KARLOVAC – LUČKO 1 : 1
ZAGOREC – NOVALJA 1 : 0
JADRAN – RADNIK 2 : 2

9.kolo
RADNIK – SEGESTA 1 : 3
NOVALJA – JADRAN 2 : 0
LUČKO – ZAGOREC 4 : 2
RUDEŠ – KARLOVAC 0 : 2
ŽMINJ – VINOGRADAR 0 : 2
DRAGA – RUDAR 1 : 3
OGULIN – VRAPČE 0 : 5
SAMOBOR – VRBOVEC 2 : 1
ORIJENT – ISTRA 3 : 1

10.kolo
SEGESTA – ISTRA 3 : 1
VRBOVEC – ORIJENT 2 : 1
VRAPČE – SAMOBOR 4 : 1
RUDAR – OGULIN 6 : 0
VINOGRADAR – DRAGA 3 : 3
KARLOVAC – ŽMINJ 1 : 3
ZAGOREC – RUDEŠ 0 : 3
JADRAN – LUČKO 2 : 2
RADNIK – NOVALJA 0 : 0

11.kolo
NOVALJA – SEGESTA 3 : 1
LUČKO – RADNIK 4 : 1
RUDEŠ – JADRAN 0 : 0
ŽMINJ – ZAGOREC 3 : 0
DRAGA – KARLOVAC 0 : 0
OGULIN – VINOGRADAR 0 : 3
SAMOBOR – RUDAR 0 : 1
ORIJENT – VRAPČE 0 : 3
ISTRA – VRBOVEC 2 : 0

12.kolo
SEGESTA – VRBOVEC 5 : 0
VRAPČE – ISTRA 2 : 1
RUDAR – ORIJENT 0 : 0
VINOGRADAR – SAMOBOR 3 : 0
KARLOVAC – OGULIN 7 : 1
ZAGOREC – DRAGA 1 : 2
JADRAN – ŽMINJ 2 : 1
RADNIK – RUDEŠ 0 : 1
NOVALJA – LUČKO 1 : 1

13.kolo
LUČKO – SEGESTA 4 : 1
RUDEŠ – NOVALJA 3 : 1
ŽMINJ – RADNIK 5 : 0
DRAGA – JADRAN 0 : 0
OGULIN – ZAGOREC 1 : 1
SAMOBOR – KARLOVAC 2 : 4
ORIJENT – VINOGRADAR 2 : 1
ISTRA – RUDAR 2 : 2
VRBOVEC – VRAPČE 0 : 1

14.kolo
SEGESTA – VRAPČE 3 : 0
RUDAR – VRBOVEC 3 : 0
VINOGRADAR – ISTRA 3 : 1
KARLOVAC – ORIJENT 0 : 1
ZAGOREC – SAMOBOR 1 : 0
JADRAN – OGULIN 2 : 0
RADNIK – DRAGA 0 : 0
NOVALJA – ŽMINJ 2 : 0
LUČKO – RUDEŠ 1 : 0

15.kolo
RUDEŠ – SEGESTA 3 : 1
ŽMINJ – LUČKO 2 : 0
DRAGA – NOVALJA 2 : 0
OGULIN – RADNIK 0 : 3
SAMOBOR – JADRAN 2 : 1
ORIJENT – ZAGOREC 2 : 1
ISTRA – KARLOVAC 0 : 1
VRBOVEC – VINOGRADAR 1 : 3
VRAPČE – RUDAR 1 : 3

16.kolo
SEGESTA – RUDAR 4 : 1
VINOGRADAR – VRAPČE 5 : 0
KARLOVAC – VRBOVEC 1 : 0
ZAGOREC – ISTRA 3 : 1
JADRAN – ORIJENT 3 : 0
RADNIK – SAMOBOR 2 : 1
NOVALJA – OGULIN 7 : 1
LUČKO – DRAGA 1 : 0
RUDEŠ – ŽMINJ 2 : 1

17.kolo
ŽMINJ – SEGESTA 3 : 3
DRAGA – RUDEŠ 3 : 2
OGULIN – LUČKO 1 : 3
SAMOBOR – NOVALJA 1 : 2
ORIJENT – RADNIK 0 : 0
ISTRA – JADRAN 0 : 1
VRBOVEC – ZAGOREC 2 : 1
VRAPČE – KARLOVAC 3 : 1
RUDAR – VINOGRADAR 3 : 0

18.kolo
SEGESTA – VINOGRADAR 2 : 1
RUDAR – KARLOVAC 3 : 0
VRAPČE – ZAGOREC 2 : 1
VRBOVEC – JADRAN 1 : 0
ISTRA – RADNIK 4 : 1
ORIJENT – NOVALJA 2 : 2
SAMOBOR – LUČKO 0 : 0
OGULIN – RUDEŠ 2 : 1
DRAGA – ŽMINJ 1 : 2

19.kolo
DRAGA – SEGESTA 0 : 0
ŽMINJ – OGULIN 3 : 0
RUDEŠ – SAMOBOR 3 : 0
LUČKO – ORIJENT 4 : 1
NOVALJA – ISTRA 2 : 1
RADNIK – VRBOVEC 1 : 1
JADRAN – VRAPČE 2 : 0
ZAGOREC – RUDAR 4 : 0
KARLOVAC – VINOGRADAR 1 : 3

20.kolo
SEGESTA – KARLOVAC 5 : 0
VINOGRADAR – ZAGOREC 2 : 1
RUDAR – JADRAN 1 : 0
VRAPČE – RADNIK 3 : 0
VRBOVEC – NOVALJA 1 : 1
ISTRA – LUČKO 1 : 1
ORIJENT – RUDEŠ 3 : 0
SAMOBOR – ŽMINJ 2 : 1
OGULIN – DRAGA 2 : 2

21.kolo
OGULIN – SEGESTA 2 : 6
DRAGA – SAMOBOR 4 : 0
ŽMINJ – ORIJENT 1 : 3
RUDEŠ – ISTRA 2 : 3
LUČKO – VRBOVEC 1 : 2
NOVALJA – VRAPČE 5 : 0
RADNIK – RUDAR 3 : 1
JADRAN – VINOGRADAR 0 : 0
ZAGOREC – KARLOVAC 0 : 0

22.kolo
SEGESTA – ZAGOREC 4 : 0
KARLOVAC – JADRAN 2 : 1
VINOGRADAR – RADNIK 4 : 1
RUDAR – NOVALJA 1 : 0
VRAPČE – LUČKO 1 : 1
VRBOVEC – RUDEŠ 1 : 0
ISTRA – ŽMINJ 1 : 0
ORIJENT – DRAGA 0 : 2
SAMOBOR – OGULIN 3 : 0

23.kolo
SAMOBOR – SEGESTA 0 : 1
OGULIN – ORIJENT 0 : 1
DRAGA – ISTRA 1 : 1
ŽMINJ – VRBOVEC 4 : 0
RUDEŠ – VRAPČE 1 : 0
LUČKO – RUDAR 1 : 1
NOVALJA – VINOGRADAR 3 : 2
RADNIK – KARLOVAC 3 : 0
JADRAN – ZAGOREC 2 : 0

24.kolo
SEGESTA – JADRAN 5 : 1
ZAGOREC – RADNIK 1 : 0
KARLOVAC – NOVALJA 2 : 0
VINOGRADAR – LUČKO 1 : 1
RUDAR – RUDEŠ 1 : 2
VRAPČE – ŽMINJ 1 : 1
VRBOVEC – DRAGA 0 : 2
ISTRA – OGULIN 4 : 2
ORIJENT – SAMOBOR 0 : 1

25.kolo
ORIJENT – SEGESTA 1 : 0
SAMOBOR – ISTRA 0 : 0
OGULIN – VRBOVEC 0 : 1
DRAGA – VRAPČE 0 : 1
ŽMINJ – RUDAR 4 : 2
RUDEŠ – VINOGRADAR 0 : 0
LUČKO – KARLOVAC 0 : 0
NOVALJA – ZAGOREC 2 : 0
RADNIK – JADRAN 0 : 2

26.kolo
SEGESTA – RADNIK 2 : 1
JADRAN – NOVALJA 1 : 1
ZAGOREC – LUČKO 2 : 2
KARLOVAC – RUDEŠ 1 : 4
VINOGRADAR – ŽMINJ 1 : 0
RUDAR – DRAGA 5 : 0
VRAPČE – OGULIN 5 : 0
VRBOVEC – SAMOBOR 4 : 1
ISTRA – ORIJENT 0 : 0

27.kolo
ISTRA – SEGESTA 1 : 0
ORIJENT – VRBOVEC 2 : 0
SAMOBOR – VRAPČE 2 : 3
OGULIN – RUDAR 0 : 3
DRAGA – VINOGRADAR 4 : 1
ŽMINJ – KARLOVAC 1 : 0
RUDEŠ – ZAGOREC 1 : 0
LUČKO – JADRAN 2 : 0
NOVALJA – RADNIK 0 : 0

28.kolo
SEGESTA – NOVALJA 2 : 1
RADNIK – LUČKO 4 : 0
JADRAN – RUDEŠ 0 : 1
ZAGOREC – ŽMINJ 2 : 1
KARLOVAC – DRAGA 3 : 0
VINOGRADAR – OGULIN 5 : 0
RUDAR – SAMOBOR 5 : 0
VRAPČE – ORIJENT 5 : 0
VRBOVEC – ISTRA 3 : 0

29.kolo
VRBOVEC – SEGESTA 0 : 0
ISTRA – VRAPČE 1 : 1
ORIJENT – RUDAR 3 : 0
SAMOBOR – VINOGRADAR 1 : 2
OGULIN – KARLOVAC 0 : 0
DRAGA – ZAGOREC 1 : 0
ŽMINJ – JADRAN 0 : 2
RUDEŠ – RADNIK 1 : 1
LUČKO – NOVALJA 2 : 1

30.kolo
SEGESTA – LUČKO 2 : 1
NOVALJA – RUDEŠ 3 : 1
RADNIK – ŽMINJ 1 : 0
JADRAN – DRAGA 1 : 2
ZAGOREC – OGULIN 0 : 0
KARLOVAC – SAMOBOR 6 : 2
VINOGRADAR – ORIJENT 4 : 0
RUDAR – ISTRA 1 : 0
VRAPČE – VRBOVEC 2 : 2

31.kolo
VRAPČE – SEGESTA 1 : 0
VRBOVEC – RUDAR 4 : 1
ISTRA – VINOGRADAR 1 : 0
ORIJENT – KARLOVAC 0 : 1
SAMOBOR – ZAGOREC 2 : 5
OGULIN – JADRAN 0 : 1
DRAGA – RADNIK 0 : 6
ŽMINJ – NOVALJA 3 : 0
RUDEŠ – LUČKO 2 : 0

32.kolo
SEGESTA – RUDEŠ 3 : 1
LUČKO – ŽMINJ 1 : 1
NOVALJA – DRAGA 0 : 1
RADNIK – OGULIN 2 : 0
JADRAN – SAMOBOR 2 : 0
ZAGOREC – ORIJENT 4 : 2
KARLOVAC – ISTRA 3 : 1
VINOGRADAR – VRBOVEC 4 : 0
RUDAR – VRAPČE 4 : 0

32.kolo
RUDAR – SEGESTA 0 : 0
VRAPČE – VINOGRADAR 4 : 0
VRBOVEC – KARLOVAC 2 : 0
ISTRA – ZAGOREC 4 : 2
ORIJENT – JADRAN 1 : 1
SAMOBOR – RADNIK 1 : 4
OGULIN – NOVALJA 4 : 1
DRAGA – LUČKO 2 : 0
ŽMINJ – RUDEŠ 1 : 4

33.kolo
SEGESTA – ŽMINJ 4 : 1
RUDEŠ – DRAGA 1 : 1
LUČKO – OGULIN 1 : 0
NOVALJA – SAMOBOR 6 : 0
RADNIK – ORIJENT 3 : 0
JADRAN – ISTRA 0 : 2
ZAGOREC – VRBOVEC 1 : 2
KARLOVAC – VRAPČE 4 : 0
VINOGRADAR – RUDAR 2 : 0

1. VINOGRADAR 34 20 6 8 75 40 66
2. SEGESTA 34 18 8 8 72 39 62
3. RUDAR 34 18 5 11 62 41 59
4. VRAPČE 34 18 5 11 57 46 59
5. LUČKO 34 14 11 9 52 40 53
6. RUDEŠ 34 15 7 12 49 40 52
7. NOVALJA ( -1) 34 15 7 12 60 43 51
8. ORIJENT 34 14 7 13 46 51 49
9. DRAGA 34 13 9 12 46 51 48
10. VRBOVEC 34 14 6 14 44 52 48
11. ŽMINJ 34 14 5 15 57 47 47
12. KARLOVAC 34 13 7 14 46 49 46
13. ISTRA 34 13 7 14 45 49 46
14. RADNIK 34 12 9 13 48 46 45
15. JADRAN 34 12 9 13 39 38 45
16. ZAGOREC 34 13 4 17 52 58 43
17. SAMOBOR 34 7 3 24 33 80 24
18. OGULIN ( -2) 34 3 5 26 25 98 12

 

SEZONA 2007/2008

3.HNL ZAPAD

1.kolo
KARLOVAC – ORIJENT 2 : 0
HAŠK – ROVINJ 2 : 2
LOKOMOTIVA – NEHAJ 2 : 0
ŽMINJ – RUDAR 1 : 2
RADNIK – NOVALJA 1 : 1
LUČKO – POLET B 2 : 2
JADRAN – ISTRA 2 : 0
RUDEŠ – VRAPČE 2 : 0
VRBOVEC – DRAGA 1 : 0

2.kolo
ORIJENT – DRAGA 4 : 0
VRAPČE – VRBOVEC 0 : 0
ISTRA – RUDEŠ 1 : 0
POLET B – JADRAN 0 : 3
NOVALJA – LUČKO 0 : 1
RUDAR – RADNIK 1 : 0
NEHAJ – ŽMINJ 2 : 0
ROVINJ – LOKOMOTIVA 1 : 3
KARLOVAC – HAŠK 4 : 0

3.kolo
HAŠK – ORIJENT 2 : 0
LOKOMOTIVA – KARLOVAC 2 : 3
ŽMINJ – ROVINJ 2 : 1
RADNIK – NEHAJ 1 : 0
LUČKO – RUDAR 0 : 1
JADRAN – NOVALJA 2 : 0
RUDEŠ – POLET B 5 : 2
VRBOVEC – ISTRA 0 : 0
DRAGA – VRAPČE 3 : 0

4.kolo
ORIJENT – VRAPČE 4 : 1
ISTRA – DRAGA 2 : 0
POLET B – VRBOVEC 1 : 2
NOVALJA – RUDEŠ 2 : 0
RUDAR – JADRAN 2 : 1
NEHAJ – LUČKO 2 : 1
ROVINJ – RADNIK 0 : 3
KARLOVAC – ŽMINJ 5 : 0
HAŠK – LOKOMOTIVA 1 : 2

5.kolo
LOKOMOTIVA – ORIJENT 2 : 1
ŽMINJ – HAŠK 1 : 1
RADNIK – KARLOVAC 0 : 1
LUČKO – ROVINJ 3 : 1
JADRAN – NEHAJ 6 : 0
RUDEŠ – RUDAR 2 : 1
VRBOVEC – NOVALJA 2 : 1
DRAGA – POLET B 1 : 2
VRAPČE – ISTRA 1 : 0

6.kolo
ORIJENT – ISTRA 0 : 0
POLET B – VRAPČE 1 : 1
NOVALJA – DRAGA 2 : 2
RUDAR – VRBOVEC 2 : 0
NEHAJ – RUDEŠ 3 : 0
ROVINJ – JADRAN 2 : 2
KARLOVAC – LUČKO 2 : 0
HAŠK – RADNIK 2 : 1
LOKOMOTIVA – ŽMINJ 11 : 0

7.kolo
ŽMINJ – ORIJENT 1 : 2
RADNIK – LOKOMOTIVA 1 : 3
LUČKO – HAŠK 5 : 1
JADRAN – KARLOVAC 0 : 1
RUDEŠ – ROVINJ 3 : 0
VRBOVEC – NEHAJ 4 : 1
DRAGA – RUDAR 3 : 2
VRAPČE – NOVALJA 2 : 1
ISTRA – POLET B 1 : 1

8.kolo
ORIJENT – POLET B 0 : 0
NOVALJA – ISTRA 1 : 0
RUDAR – VRAPČE 1 : 1
NEHAJ – DRAGA 0 : 0
ROVINJ – VRBOVEC 1 : 0
KARLOVAC – RUDEŠ 3 : 0
HAŠK – JADRAN 3 : 0
LOKOMOTIVA – LUČKO 5 : 3
ŽMINJ – RADNIK 1 : 2

9.kolo
RADNIK – ORIJENT 2 : 1
LUČKO – ŽMINJ 3 : 2
JADRAN – LOKOMOTIVA 0 : 3
RUDEŠ – HAŠK 3 : 0
VRBOVEC – KARLOVAC 2 : 1
DRAGA – ROVINJ 0 : 0
VRAPČE – NEHAJ 4 : 3
ISTRA – RUDAR 2 : 2
POLET B – NOVALJA 4 : 0

10.kolo
ORIJENT – NOVALJA 0 : 0
RUDAR – POLET B 1 : 1
NEHAJ – ISTRA 0 : 1
ROVINJ – VRAPČE 4 : 1
KARLOVAC – DRAGA 4 : 1
HAŠK – VRBOVEC 2 : 3
LOKOMOTIVA – RUDEŠ 3 : 2
ŽMINJ – JADRAN 2 : 1
RADNIK – LUČKO 1 : 1

11.kolo
LUČKO – ORIJENT 1 : 0
JADRAN – RADNIK 2 : 1
RUDEŠ – ŽMINJ 2 : 0
VRBOVEC – LOKOMOTIVA 0 : 1
DRAGA – HAŠK 2 : 1
VRAPČE – KARLOVAC 2 : 0
ISTRA – ROVINJ 1 : 1
POLET B – NEHAJ 1 : 0
NOVALJA – RUDAR 4 : 1

12.kolo
ORIJENT – RUDAR 1 : 2
NEHAJ – NOVALJA 1 : 2
ROVINJ – POLET B 3 : 0
KARLOVAC – ISTRA 5 : 0
HAŠK – VRAPČE 2 : 3
LOKOMOTIVA – DRAGA 6 : 0
ŽMINJ – VRBOVEC 4 : 2
RADNIK – RUDEŠ 3 : 0
LUČKO – JADRAN 2 : 1

13.kolo
JADRAN – ORIJENT 0 : 0
RUDEŠ – LUČKO 2 : 1
VRBOVEC – RADNIK 2 : 0
DRAGA – ŽMINJ 4 : 0
VRAPČE – LOKOMOTIVA 2 : 2
ISTRA – HAŠK 1 : 3
POLET B – KARLOVAC 0 : 4
NOVALJA – ROVINJ 3 : 0
RUDAR – NEHAJ 1 : 2

14.kolo
ORIJENT – NEHAJ 1 : 2
ROVINJ – RUDAR 3 : 0
KARLOVAC – NOVALJA 2 : 1
HAŠK – POLET B 1 : 0
LOKOMOTIVA – ISTRA 3 : 0
ŽMINJ – VRAPČE 0 : 2
RADNIK – DRAGA 2 : 5
LUČKO – VRBOVEC 2 : 0
JADRAN – RUDEŠ 0 : 0

15.kolo
RUDEŠ – ORIJENT 1 : 1
VRBOVEC – JADRAN 1 : 0
DRAGA – LUČKO 0 : 0
VRAPČE – RADNIK 2 : 0
ISTRA – ŽMINJ 1 : 0
POLET B – LOKOMOTIVA 2 : 5
NOVALJA – HAŠK 3 : 1
RUDAR – KARLOVAC 1 : 1
NEHAJ – ROVINJ 1 : 0

16.kolo
ORIJENT – ROVINJ 2 : 1
KARLOVAC – NEHAJ 2 : 0
HAŠK – RUDAR 4 : 1
LOKOMOTIVA – NOVALJA 6 : 2
ŽMINJ – POLET B 2 : 3
RADNIK – ISTRA 4 : 1
LUČKO – VRAPČE 2 : 0
JADRAN – DRAGA 2 : 1
RUDEŠ – VRBOVEC 1 : 0

17.kolo
VRBOVEC – ORIJENT 1 : 0
DRAGA – RUDEŠ 0 : 0
VRAPČE – JADRAN 4 : 0
ISTRA – LUČKO 0 : 1
POLET B – RADNIK 2 : 0
NOVALJA – ŽMINJ 2 : 1
RUDAR – LOKOMOTIVA 0 : 1
NEHAJ – HAŠK 3 : 0
ROVINJ – KARLOVAC 3 : 2

18.kolo
ORIJENT – KARLOVAC 0 : 2
ROVINJ – HAŠK 1 : 1
NEHAJ – LOKOMOTIVA 2 : 1
RUDAR – ŽMINJ 3 : 0
NOVALJA – RADNIK 4 : 1
POLET B – LUČKO 1 : 0
ISTRA – JADRAN 1 : 2
VRAPČE – RUDEŠ 1 : 1
DRAGA – VRBOVEC 1 : 1

19.kolo
DRAGA – ORIJENT 1 : 3
VRBOVEC – VRAPČE 0 : 1
RUDEŠ – ISTRA 3 : 1
JADRAN – POLET B 0 : 1
LUČKO – NOVALJA 1 : 1
RADNIK – RUDAR 1 : 1
ŽMINJ – NEHAJ 0 : 4
LOKOMOTIVA – ROVINJ 3 : 2
HAŠK – KARLOVAC 1 : 3

20.kolo
ORIJENT – HAŠK 0 : 0
KARLOVAC – LOKOMOTIVA 2 : 0
ROVINJ – ŽMINJ 2 : 0
NEHAJ – RADNIK 1 : 2
RUDAR – LUČKO 3 : 1
NOVALJA – JADRAN 3 : 0
POLET B – RUDEŠ 3 : 0
ISTRA – VRBOVEC 0 : 0
VRAPČE – DRAGA 2 : 0

21.kolo
VRAPČE – ORIJENT 2 : 1
DRAGA – ISTRA 1 : 0
VRBOVEC – POLET B 1 : 0
RUDEŠ – NOVALJA 3 : 2
JADRAN – RUDAR 1 : 0
LUČKO – NEHAJ 3 : 2
RADNIK – ROVINJ 0 : 1
ŽMINJ – KARLOVAC 3 : 4
LOKOMOTIVA – HAŠK 3 : 0

22.kolo
ORIJENT – LOKOMOTIVA 0 : 0
HAŠK – ŽMINJ 3 : 1
KARLOVAC – RADNIK 3 : 1
ROVINJ – LUČKO 1 : 3
NEHAJ – JADRAN 1 : 0
RUDAR – RUDEŠ 0 : 0
NOVALJA – VRBOVEC 2 : 0
POLET B – DRAGA 6 : 2
ISTRA – VRAPČE 0 : 0

23.kolo
ISTRA – ORIJENT 1 : 0
VRAPČE – POLET B 2 : 2
DRAGA – NOVALJA 1 : 2
VRBOVEC – RUDAR 2 : 2
RUDEŠ – NEHAJ 0 : 0
JADRAN – ROVINJ 1 : 1
LUČKO – KARLOVAC 0 : 3
RADNIK – HAŠK 1 : 0
ŽMINJ – LOKOMOTIVA 0 : 9

24.kolo
ORIJENT – ŽMINJ 3 : 0
LOKOMOTIVA – RADNIK 1 : 0
HAŠK – LUČKO 1 : 1
KARLOVAC – JADRAN 7 : 0
ROVINJ – RUDEŠ 3 : 1
NEHAJ – VRBOVEC 1 : 0
RUDAR – DRAGA 4 : 0
NOVALJA – VRAPČE 1 : 2
POLET B – ISTRA 2 : 0

25.kolo
POLET B – ORIJENT 1 : 2
ISTRA – NOVALJA 1 : 1
VRAPČE – RUDAR 1 : 0
DRAGA – NEHAJ 1 : 2
VRBOVEC – ROVINJ 4 : 0
RUDEŠ – KARLOVAC 0 : 0
JADRAN – HAŠK 2 : 0
LUČKO – LOKOMOTIVA 1 : 3
RADNIK – ŽMINJ 5 : 0

26.kolo
ORIJENT – RADNIK 0 : 0
ŽMINJ – LUČKO 0 : 1
LOKOMOTIVA – JADRAN 3 : 1
HAŠK – RUDEŠ 0 : 1
KARLOVAC – VRBOVEC 7 : 0
ROVINJ – DRAGA 4 : 2
NEHAJ – VRAPČE 1 : 1
RUDAR – ISTRA 1 : 1
NOVALJA – POLET B 0 : 1

27.kolo
NOVALJA – ORIJENT 0 : 0
POLET B – RUDAR 2 : 0
ISTRA – NEHAJ 0 : 0
VRAPČE – ROVINJ 0 : 0
DRAGA – KARLOVAC 0 : 2
VRBOVEC – HAŠK 2 : 0
RUDEŠ – LOKOMOTIVA 2 : 1
JADRAN – ŽMINJ 4 : 0
LUČKO – RADNIK 5 : 2

28.kolo
ORIJENT – LUČKO 4 : 2
RADNIK – JADRAN 1 : 1
ŽMINJ – RUDEŠ 2 : 1
LOKOMOTIVA – VRBOVEC 4 : 1
HAŠK – DRAGA 4 : 1
KARLOVAC – VRAPČE 4 : 1
ROVINJ – ISTRA 1 : 0
NEHAJ – POLET B 2 : 1
RUDAR – NOVALJA 1 : 0

29.kolo
RUDAR – ORIJENT 1 : 0
NOVALJA – NEHAJ 2 : 0
POLET B – ROVINJ 3 : 1
ISTRA – KARLOVAC 1 : 4
VRAPČE – HAŠK 3 : 0
DRAGA – LOKOMOTIVA 0 : 2
VRBOVEC – ŽMINJ 6 : 0
RUDEŠ – RADNIK 1 : 0
JADRAN – LUČKO 1 : 1

30.kolo
ORIJENT – JADRAN 2 : 1
LUČKO – RUDEŠ 0 : 2
RADNIK – VRBOVEC 3 : 0
ŽMINJ – DRAGA 2 : 1
LOKOMOTIVA – VRAPČE 2 : 0
HAŠK – ISTRA 2 : 0
KARLOVAC – POLET B 1 : 0
ROVINJ – NOVALJA 2 : 0
NEHAJ – RUDAR 2 : 1

31.kolo
NEHAJ – ORIJENT 3 : 3
RUDAR – ROVINJ 1 : 0
NOVALJA – KARLOVAC 1 : 1
POLET B – HAŠK 2 : 0
ISTRA – LOKOMOTIVA 0 : 4
VRAPČE – ŽMINJ 6 : 0
DRAGA – RADNIK 0 : 3
VRBOVEC – LUČKO 1 : 2
RUDEŠ – JADRAN 1 : 1

32.kolo
ORIJENT – RUDEŠ 2 : 1
JADRAN – VRBOVEC 2 : 3
LUČKO – DRAGA 5 : 0
RADNIK – VRAPČE 2 : 1
ŽMINJ – ISTRA 2 : 5
LOKOMOTIVA – POLET B 3 : 0
HAŠK – NOVALJA 1 : 1
KARLOVAC – RUDAR 3 : 0
ROVINJ – NEHAJ 0 : 4

33.kolo
ROVINJ – ORIJENT 1 : 0
NEHAJ – KARLOVAC 0 : 5
RUDAR – HAŠK 1 : 2
NOVALJA – LOKOMOTIVA 3 : 4
POLET B – ŽMINJ 3 : 1
ISTRA – RADNIK 3 : 1
VRAPČE – LUČKO 1 : 0
DRAGA – JADRAN 1 : 0
VRBOVEC – RUDEŠ 3 : 0

34.kolo
ORIJENT – VRBOVEC 2 : 2
RUDEŠ – DRAGA 7 : 1
JADRAN – VRAPČE 2 : 0
LUČKO – ISTRA 2 : 0
RADNIK – POLET B 2 : 1
ŽMINJ – NOVALJA 2 : 5
LOKOMOTIVA – RUDAR 2 : 0
HAŠK – NEHAJ 2 : 1
KARLOVAC – ROVINJ 3 : 0

1. KARLOVAC 34 28 3 3 96 20 87
2. LOKOMOTIVA 34 28 2 4 105 32 86
3. VRAPČE 34 16 9 9 50 41 57
4. LUČKO 34 16 6 12 56 46 54
5. RUDEŠ 34 15 8 11 47 40 53
6. POLET B 34 15 6 13 51 48 51
7. VRBOVEC 34 15 6 13 46 44 51
8. NEHAJ 34 15 5 14 46 48 50
9. NOVALJA 34 13 8 13 53 47 47
10. RADNIK 34 13 5 16 47 48 44
11. RUDAR 34 12 8 14 40 45 44
12. ROVINJ 34 12 7 15 43 54 43
13. ORIJENT 34 10 11 13 39 36 41
14. JADRAN 34 11 7 16 41 48 40
15. HAŠK 34 11 6 17 43 58 39
16. ISTRA 34 7 10 17 25 50 31
17. DRAGA 34 7 6 21 35 77 27
18. ŽMINJ 34 5 1 28 30 111 16

 

SEZONA 2008/2009

3.HNL ZAPAD

1.kolo
VRBOVEC – VRAPČE 2 : 0
HAŠK – NOVALJA 1 : 0
GROBNIČAN – RADNIK 1 : 0
NEHAJ – ISTRA 5 : 1
LUČKO – RUDAR 5 : 1
JADRAN – SAMOBOR 4 : 1
POLET B – ORIJENT ČL.76 3 : 0
ROVINJ – MAKSIMIR 2 : 0
RUDEŠ – MEDULIN 1921 3 : 1

2.kolo
VRAPČE – MEDULIN 1921 3 : 2
MAKSIMIR – RUDEŠ 1 : 1
ORIJENT – ROVINJ 1 : 1
SAMOBOR – POLET B 2 : 0
RUDAR – JADRAN 1 : 0
ISTRA – LUČKO 0 : 4
RADNIK – NEHAJ 0 : 1
NOVALJA – GROBNIČAN 2 : 0
VRBOVEC – HAŠK 2 : 1

3.kolo
HAŠK – VRAPČE 2 : 0
GROBNIČAN – VRBOVEC 2 : 1
NEHAJ – NOVALJA 3 : 0
LUČKO – RADNIK 2 : 0
JADRAN – ISTRA 5 : 0
POLET B – RUDAR 1 : 1
ROVINJ – SAMOBOR 1 : 1
RUDEŠ – ORIJENT 4 : 1
MEDULIN 1921 – MAKSIMIR 2 : 1

4.kolo
VRAPČE – MAKSIMIR 2 : 0
ORIJENT – MEDULIN 1921 0 : 1
SAMOBOR – RUDEŠ 1 : 4
RUDAR – ROVINJ 0 : 0
ISTRA – POLET B 3 : 2
RADNIK – JADRAN 2 : 1
NOVALJA – LUČKO 1 : 3
VRBOVEC – NEHAJ 2 : 3
HAŠK – GROBNIČAN 3 : 0

5.kolo
GROBNIČAN – VRAPČE 4 : 1
NEHAJ – HAŠK 0 : 0
LUČKO – VRBOVEC 0 : 1
JADRAN – NOVALJA 2 : 0
POLET B – RADNIK 1 : 0
ROVINJ – ISTRA 4 : 1
RUDEŠ – RUDAR 2 : 1
MEDULIN 1921 – SAMOBOR 5 : 1
MAKSIMIR – ORIJENT 1 : 1

6.kolo
VRAPČE – ORIJENT 2 : 0
SAMOBOR – MAKSIMIR 1 : 1
RUDAR – MEDULIN 1921 1 : 1
ISTRA – RUDEŠ 0 : 1
RADNIK – ROVINJ 1 : 1
NOVALJA – POLET B 3 : 1
VRBOVEC – JADRAN 2 : 0
HAŠK – LUČKO 3 : 2
GROBNIČAN – NEHAJ 2 : 1

7.kolo
NEHAJ – VRAPČE 1 : 0
LUČKO – GROBNIČAN 5 : 0
JADRAN – HAŠK 3 : 2
POLET B – VRBOVEC 0 : 0
ROVINJ – NOVALJA 1 : 1
RUDEŠ – RADNIK 5 : 2
MEDULIN 1921 – ISTRA 1 : 1
MAKSIMIR – RUDAR 1 : 1
ORIJENT – SAMOBOR 1 : 1

8.kolo
VRAPČE – SAMOBOR 6 : 0
RUDAR – ORIJENT 3 : 2
ISTRA – MAKSIMIR 1 : 1
RADNIK – MEDULIN 1921 2 : 1
NOVALJA – RUDEŠ 0 : 0
VRBOVEC – ROVINJ 2 : 1
HAŠK – POLET B 0 : 1
GROBNIČAN – JADRAN 0 : 2
NEHAJ – LUČKO 1 : 1

9.kolo
LUČKO – VRAPČE 3 : 3
JADRAN – NEHAJ 1 : 0
POLET B – GROBNIČAN 3 : 2
ROVINJ – HAŠK 4 : 2
RUDEŠ – VRBOVEC 3 : 0
MEDULIN 1921 – NOVALJA 1 : 0
MAKSIMIR – RADNIK 1 : 2
ORIJENT – ISTRA 2 : 0
SAMOBOR – RUDAR 1 : 1

10.kolo
VRAPČE – RUDAR 3 : 0
ISTRA – SAMOBOR 3 : 1
RADNIK – ORIJENT 2 : 1
NOVALJA – MAKSIMIR 3 : 1
VRBOVEC – MEDULIN 1921 1 : 1
HAŠK – RUDEŠ 0 : 1
GROBNIČAN – ROVINJ 3 : 1
NEHAJ – POLET B 2 : 0
LUČKO – JADRAN 5 : 2

11.kolo
JADRAN – VRAPČE 2 : 0
POLET B – LUČKO 1 : 4
ROVINJ – NEHAJ 3 : 0
RUDEŠ – GROBNIČAN 2 : 1
MEDULIN 1921 – HAŠK 2 : 1
MAKSIMIR – VRBOVEC 0 : 1
ORIJENT – NOVALJA 0 : 0
SAMOBOR – RADNIK 0 : 1
RUDAR – ISTRA 5 : 0

12.kolo
VRAPČE – ISTRA 1 : 1
RADNIK – RUDAR 1 : 1
NOVALJA – SAMOBOR 2 : 1
VRBOVEC – ORIJENT 0 : 0
HAŠK – MAKSIMIR 2 : 0
GROBNIČAN – MEDULIN 1921 0 : 0
NEHAJ – RUDEŠ 1 : 1
LUČKO – ROVINJ 3 : 2
JADRAN – POLET B 4 : 0

13.kolo
POLET B – VRAPČE 2 : 2
ROVINJ – JADRAN 1 : 1
RUDEŠ – LUČKO 1 : 1
MEDULIN 1921 – NEHAJ 3 : 0
MAKSIMIR – GROBNIČAN 2 : 0
ORIJENT – HAŠK 4 : 1
SAMOBOR – VRBOVEC 0 : 2
RUDAR – NOVALJA 2 : 1
ISTRA – RADNIK 0 : 0

14.kolo
VRAPČE – RADNIK 2 : 1
NOVALJA – ISTRA 2 : 1
VRBOVEC – RUDAR 1 : 0
HAŠK – SAMOBOR 3 : 2
GROBNIČAN – ORIJENT 2 : 0
NEHAJ – MAKSIMIR 3 : 0
LUČKO – MEDULIN 1921 4 : 1
JADRAN – RUDEŠ 1 : 0
POLET B – ROVINJ 3 : 5

15.kolo
ROVINJ – VRAPČE 1 : 3
RUDEŠ – POLET B 1 : 0
MEDULIN 1921 – JADRAN 0 : 0
MAKSIMIR – LUČKO 0 : 0
ORIJENT – NEHAJ 1 : 1
SAMOBOR – GROBNIČAN 1 : 1
RUDAR – HAŠK 2 : 0
ISTRA – VRBOVEC 1 : 0
RADNIK – NOVALJA 2 : 1

16.kolo
VRAPČE – NOVALJA 1 : 0
VRBOVEC – RADNIK 3 : 0
HAŠK – ISTRA 3 : 0
GROBNIČAN – RUDAR 2 : 0
NEHAJ – SAMOBOR 0 : 1
LUČKO – ORIJENT 2 : 1
JADRAN – MAKSIMIR 2 : 0
POLET B – MEDULIN 1921 1 : 1
ROVINJ – RUDEŠ 0 : 2

17.kolo
RUDEŠ – VRAPČE 1 : 0
MEDULIN 1921 – ROVINJ 1 : 0
MAKSIMIR – POLET B 1 : 3
ORIJENT – JADRAN 2 : 0
SMOBOR – LUČKO 0 : 2
RUDAR – NEHAJ 1 : 1
ISTRA – GROBNIČAN 2 : 1
RADNIK – HAŠK 3 : 0
NOVALJA – VRBOVEC 0 : 0

18.kolo
VRAPČE – VRBOVEC 2 : 1
NOVALJA – HAŠK 3 : 1
RADNIK – GROBNIČAN 0 : 0
ISTRA – NEHAJ 1 : 0
RUDAR – LUČKO 0 : 3
SAMOBOR-JADRAN 3 : 0 čl.56
ORIJENT – POLET B 1 : 0
MAKSIMIR – ROVINJ 1 : 1
MEDULIN 1921 – RUDEŠ 1 : 1

19.kolo
MEDULIN 1921 – VRAPČE 2 : 3
RUDEŠ – MAKSIMIR 1 : 1
ROVINJ – ORIJENT 2 : 0
POLET B – SAMOBOR 1 : 1
JADRAN – RUDAR 2 : 0
LUČKO – ISTRA 2 : 1
NEHAJ – RADNIK 2 : 0
GROBNIČAN – NOVALJA 1 : 0
HAŠK – VRBOVEC 5 : 1

20.kolo
VRAPČE – HAŠK 3 : 1
VRBOVEC – GROBNIČAN 4 : 0
NOVALJA – NEHAJ 1 : 0
RADNIK – LUČKO 1 : 2
ISTRA – JADRAN 2 : 1
RUDAR – POLET B 0 : 1
SAMOBOR – ROVINJ 1 : 1
ORIJENT – RUDEŠ 1 : 3
MAKSIMIR – MEDULIN 1921 1 : 0

21.kolo
MAKSIMIR – VRAPČE 2 : 1
MEDULIN 1921 – ORIJENT 0 : 3
RUDEŠ – SAMOBOR 5 : 0
ROVINJ – RUDAR 1 : 0
POLET B – ISTRA 3 : 0
JADRAN – RADNIK 3 : 0
LUČKO – NOVALJA 2 : 1
NEHAJ – VRBOVEC 0 : 0
GROBNIČAN – HAŠK 2 : 0

22.kolo
VRAPČE – GROBNIČAN 4 : 1
HAŠK – NEHAJ 4 : 0
VRBOVEC – LUČKO 1 : 1
NOVALJA – JADRAN 0 : 0
RADNIK – POLET B 2 : 1
ISTRA – ROVINJ 2 : 2
RUDAR – RUDEŠ 0 : 1
SAMOBOR – MEDULIN 1921 0 : 0
ORIJENT – MAKSIMIR 2 : 0

23.kolo
ORIJENT – VRAPČE 0 : 0
MAKSIMIR – SAMOBOR 0 : 0
MEDULIN 1921 – RUDAR 3 : 1
RUDEŠ – ISTRA 0 : 0
ROVINJ – RADNIK 1 : 1
POLET B – NOVALJA 1 : 1
JADRAN – VRBOVEC 1 : 0
LUČKO – HAŠK 3 : 2
NEHAJ – GROBNIČAN 1 : 0

24.kolo
VRAPČE – NEHAJ 1 : 0
GROBNIČAN – LUČKO 2 : 2
HAŠK – JADRAN 1 : 0
VRBOVEC – POLET B 0 : 3
NOVALJA – ROVINJ 3 : 2
RADNIK – RUDEŠ 1 : 3
ISTRA – MEDULIN 1921 3 : 1
RUDAR – MAKSIMIR 0 : 1
SAMOBOR – ORIJENT 2 : 3

25.kolo
SAMOBOR – VRAPČE 1 : 1
ORIJENT – RUDAR 4 : 0
MAKSIMIR – ISTRA 1 : 0
MEDULIN 1921 – RADNIK 1 : 4
RUDEŠ – NOVALJA 3 : 1
ROVINJ – VRBOVEC 6 : 1
POLET B – HAŠK 1 : 2
JADRAN – GROBNIČAN 2 : 1
LUČKO – NEHAJ 4 : 0

26.kolo
VRAPČE – LUČKO 3 : 0
NEHAJ – JADRAN 0 : 1
GROBNIČAN – POLET B 0 : 4
HAŠK – ROVINJ 2 : 2
VRBOVEC – RUDEŠ 1 : 1
NOVALJA – MEDULIN 1921 2 : 1
RADNIK – MAKSIMIR 0 : 1
ISTRA – ORIJENT 0 : 2
RUDAR – SAMOBOR 2 : 1

27.kolo
RUDAR – VRAPČE 2 : 0
SAMOBOR – ISTRA 2 : 0
ORIJENT – RADNIK 0 : 0
MAKSIMIR – NOVALJA 0 : 0
MEDULIN 1921 – VRBOVEC 1 : 0
RUDEŠ – HAŠK 3 : 0
ROVINJ – GROBNIČAN 2 : 4
POLET B – NEHAJ 3 : 0
JADRAN – LUČKO 2 : 0

28.kolo
VRAPČE – JADRAN 1 : 0
LUČKO – POLET B 1 : 0
NEHAJ – ROVINJ 2 : 0
GROBNIČAN – RUDEŠ 0 : 1
HAŠK – MEDULIN 1921 4 : 0
VRBOVEC – MAKSIMIR 3 : 0
NOVALJA – ORIJENT 1 : 0
RADNIK – SAMOBOR 0 : 1
ISTRA – RUDAR 4 : 3

29.kolo
ISTRA – VRAPČE 3 : 0
RUDAR – RADNIK 4 : 1
SAMOBOR – NOVALJA 1 : 1
ORIJENT – VRBOVEC 4 : 1
MAKSIMIR – HAŠK 3 : 1
MEDULIN 1921 – GROBNIČAN 2 : 0
RUDEŠ – NEHAJ 1 : 0
ROVINJ – LUČKO 1 : 1
POLET B – JADRAN 4 : 1

30.kolo
VRAPČE – POLET B 3 : 2
JADRAN – ROVINJ 0 : 0
LUČKO – RUDEŠ 1 : 2
NEHAJ – MEDULIN 1921 1 : 1
GROBNIČAN – MAKSIMIR 3 : 1
HAŠK – ORIJENT 2 : 0
VRBOVEC – SAMOBOR 2 : 0
NOVALJA – RUDAR 2 : 3
RADNIK – ISTRA 6 : 1

31.kolo
RADNIK – VRAPČE 1 : 1
ISTRA – NOVALJA 1 : 2
RUDAR – VRBOVEC 3 : 1
SAMOBOR – HAŠK 1 : 2
ORIJENT – GROBNIČAN 1 : 2
MAKSIMIR – NEHAJ 3 : 1
MEDULIN 1921 – LUČKO 3 : 0
RUDEŠ – JADRAN 0 : 0
ROVINJ – POLET B 5 : 0

32.kolo
VRAPČE – ROVINJ 1 : 1
POLET B – RUDEŠ 3 : 2
JADRAN – MEDULIN 1921 2 : 0
LUČKO – MAKSIMIR 2 : 3
NEHAJ – ORIJENT 3 : 2
GROBNIČAN – SAMOBOR 1 : 4
HAŠK – RUDAR 2 : 3
VRBOVEC – ISTRA 0 : 2
NOVALJA – RADNIK 1 : 0

33.kolo
NOVALJA – VRAPČE 3 : 2
RADNIK – VRBOVEC 2 : 1
ISTRA – HAŠK 2 : 2
RUDAR – GROBNIČAN 4 : 0
SAMOBOR – NEHAJ 0 : 2
ORIJENT – LUČKO 3 : 1
MAKSIMIR – JADRAN 4 : 1 ČL.59
MEDULIN 1921 – POLET B 0 : 1
RUDEŠ – ROVINJ 1 : 0

34.kolo
VRAPČE – RUDEŠ 3 : 3
ROVINJ – MEDULIN 1921 4 : 3
POLET B – MAKSIMIR 9 : 1
JADRAN – ORIJENT 0 : 2
LUČKO – SAMOBOR 4 : 2
NEHAJ – RUDAR 2 : 2
GROBNIČAN – ISTRA 2 : 0
HAŠK – RADNIK 1 : 0
VRBOVEC – NOVALJA 1 : 1

1. RUDEŠ 34 22 10 2 63 24 76
2. LUČKO 34 19 7 8 75 45 64
3. VRAPČE 34 16 8 10 58 45 56
4. JADRAN 34 17 5 12 46 34 56
5. POLET B 34 14 6 14 59 51 48
6. HAŠK 34 15 3 16 56 53 48
7. NOVALJA 34 13 9 12 39 39 48
8. ROVINJ 34 10 14 10 59 48 44
9. RUDAR 34 12 8 14 48 51 44
10. NEHAJ 34 12 8 14 37 41 44
11. VRBOVEC 34 12 8 14 38 44 44
12. GROBNIČAN 34 13 4 17 40 58 43
13. ORIJENT ( -2) 34 12 8 14 45 41 42
14. MEDULIN 1921 34 11 9 14 43 49 42
15. RADNIK 34 11 7 16 38 46 40
16. MAKSIMIR 34 10 10 14 34 52 40
17. ISTRA 34 10 7 17 37 67 37
18. SAMOBOR 34 6 11 17 35 62 29

 

SEZONA 2009/2010

3.HNL ZAPAD

1. Gorica 34 25 4 5 63 20 79
2. HAŠK 34 22 4 8 64 40 70
3. Vrapče 34 17 12 5 46 17 63
4. Grobničan 34 17 9 8 58 38 60
5. Nehaj 34 16 6 12 55 44 54
6. Novalja 34 15 5 14 53 43 50
7. Medulin 1921 34 14 8 12 53 49 50
8. Vrbovec 34 14 8 12 56 50 50
9. Zelina 34 13 10 11 54 40 49
10. Crikvenica 34 14 4 16 40 46 46
11. Orijent 34 10 14 10 47 44 44
12. Jadran (-2) 34 12 10 12 41 40 44
13. Rudar 34 12 7 15 44 55 43
14. Rovinj 34 11 8 15 41 42 41
15. Jedinstvo Omladinac 34 10 8 16 31 57 38
16. Špansko 34 8 9 17 36 57 33
17. Maksimir 34 7 5 22 27 70 26
18. Istra 34 1 5 28 22 79 8

 

SEZONA 2012/2013

3.HNL SREDIŠTE

1. Segesta Sisak 30 22 2 6 80:35 68
2. Dugo Selo 30 17 7 6 60:32 58
3. Trnje Zagreb 30 15 8 7 62:45 53
4. Vrapče 30 14 9 7 41:26 51
5. Samobor 30 14 6 10 46:36 48
6. Stupnik 30 13 7 10 53:50 46
7. Bistra 30 14 4 12 37:37 46
8. Udarnik Kurilovec 30 13 5 12 53:39 44
9. Maksimir Zagreb 30 12 8 10 39:36 44
10. Dubrava Zagreb 30 11 9 10 41:32 39
11. Vrbovec 30 11 6 13 48:53 39
12. Tekstilac Ravnie 30 9 11 10 37:46 38
13. Lekenik 30 9 9 12 35:45 36
14. Trešnjevka Zagreb 30 5 8 17 24:52 23
15. Gaj Mače 30 5 4 21 22:67 19
16. Strmec Bedenica 30 2 5 23 29:76 11

 

SEZONA 2013/2014

3.HNL ZAPAD

Trnje – Vrapče 1:1 (Panza – 11m)
Stupnik – Udarnik 4:0
Dugo Selo – Libertas 2:0
Dubrava – Samobor 1:1
Zagorec – Špansko 1:0
Vrbovec – Klas 1:0
Bistra – Karlovac 1:0
Hašk – Maksimir 2:2

2.kolo:
Vrapče – Maksimir 1:2 (Benić)
Udarnik – Hašk 2:2
Libertas – Bistra 0:1
Samobor – Dugo Selo 1:1
Špansko – Dubrava 3:0
Vrbovec – Zagorec 3:0
Karlovac 1919 – Stupnik 0:3
Trnje – Klas 2:0

3.kolo:
Vrapče – Klas 1:1 (Miloš)
Zagorec – Trnje 0:1
Dubrava – Vrbovec 1:1
Dugo Selo – Špansko 2:0
Stupnik – Libertas 1:1
HAŠK – Karlovac 2:0
Maksimir – Udarnik 2:1
Bistra – Samobor 3:1

4.kolo:
Vrapče – Udarnik 0:0
Vrbovec – Dugo Selo 1:0
Špansko – Bistra 2:2
Zagorec – Klas 3:1
Libertas – HAŠK 1:0
Karlovac – Maksimir 1:3
Samobor – Stupnik 0:3
Trnje – Dubrava 1:2

5.kolo:
Zagorec – Vrapče 0:1 (Palić)
Stupnik – Špansko 0:1
Maksimir – Libertas 3:2
Udarnik – Karlovac 1:1
Dubrava – Klas 2:0
Dugo Selo – Trnje 2:1
Bistra – Vrbovec 0:0
Hašk – Samobor 1:1

6.kolo:
Vrapče – Karlovac 1:1 (Miloš)
Špansko – HAŠK 2:0
Zagorec – Dubrava 5:0
Klas – Dugo Selo 0:2
Libertas – Udarnik 2:1
Samobor – Maksimir 1:1
Vrbovec – Stupnik 2:0
Trnje – Bistra 0:4

7.kolo:
Dubrava – Vrapče 1:1 (Alić)
Dugo Selo – Zagorec 4:0
Stupnik – Trnje 1:3
HAŠK – Vrbovec 1:1
Maksimir – Špansko 2:0
Udarnik – Samobor 1:0
Karlovac – Libertas 1:1
Bistra – Klas 5:0

8.kolo:
Vrapče – Libertas 1:0
Zagorec – Bistra 2:0
Špansko – Udarnik 0:0
Samobor – Karlovac 2:0
Klas – Stupnik
Dubrava – Dugo Selo 3:1
Vrbovec – Maksimir 2:3
Trnje – Hašk 3:2

9.kolo:
Dugo Selo – Vrapče 3:0
Stupnik – Zagorec 6:1
HAŠK – Klas 2:0
Maksimir – Trnje 1:0
Udarnik – Vrbovec 0:3
Libertas – Samobor 3:5
Karlovac 1919 – Špansko 0:2
Bistra -Dubrava 1:0

10.kolo:
Vrapče – Samobor 1:0 (Matovina)
Špansko – Libertas 2:2
Dugo Selo – Bistra 0:3
Vrbovec – Karlovac 0:0
Zagorec – HAŠK 2:0
Dubrava – Stupnik 1:2
Trnje – Udarnik 1:0
Klas – Maksimir 1:2

11.kolo:
Bistra – Vrapče 1:0
Stupnik – Dugo Selo 2:1
Maksimir – Zagorec 0:1
Samobor – Špansko 2:2
HAŠK – Dubrava 2:3
Udarnik – Klas 1:0
Karlovac 1919 – Trnje 0:2
Libertas – Vrbovec 0:2

12.kolo:
Vrapče – Špansko 2:1 (Panza, Čolaki)
Vrbovec – Samobor 1:1
Trnje – Libertas 3:1
Klas – Karlovac 2:1
Zagorec – Udarnik 2:2
Dubrava – Maksimir 1:2
Dugo Selo – Hašk 1:0
Bistra – Stupnik

13.kolo:
Stupnik – Vrapče 0:0
Hašk – Bistra 2:0
Maksimir – Dugo Selo 1:4
Udarnik – Dubrava 0:3
Karlovac – Zagorec 1:4
Libertas – Klas 1:1
Samobor – Trnje 2:1
Špansko – Vrbovec 3:2

14.kolo:
Vrapče – Vrbovec 2:0
Klas – Samobor 0:0
Zagorec – Libertas 2:0
Stupnik – HAŠK 2:1
Dugo Selo – Udarnik 2:0
Dubrava – Karlovac 2:0
Bistra – Maksimir 2:0
Trnje – Špansko 5:1m (Palić, Ivančić)

15.kolo:
HAŠK – Vrapče 1:0
Karlovac – Dugo Selo
Samobor – Zagorec 1:2
Vrbovec – Trnje 0:1
Špansko – Klas 4:0
Liberstas – Dubrava 2:2
Maksimir – Stupnik 4:1
Udranik – Bistra 0:0

16.kolo:
Vrapče – Trnje 2:0 (Halužan, Palić)
Klas – Vrbovec 0:3
Špansko – Zagorec 2:1
Samobor – Dubrava 1:1
Libertas – Dugo Selo 1:3
Udarnik – Stupnik 0:3
Maksimir – Hašk 3:1
Karlovac – Bistra 0:2

17.kolo:
Maksimir – Vrapče 2:0 – crveni karton Crnković
Stupnik – Karlovac 2:0
Dubrava – Špansko 3:0
Dugo Selo – Samobor 2:0
Hašk – Udarnik 5:0
Klas – Trnje 0:4
Bistra – Libertas 2:5
Zagorec – Vrbovec 2:1

18.kolo:
Klas – Vrapče 2:1 (Miloš) – crveni karton Milas
Vrbovec – Dubrava 2:0
Samobor – Bistra 0:1
Libertas – Stupnik 0:6
Špansko – Dugo Selo 1:2
Udarnik – Maksimir 0:2
Karlovac – Hašk 0:1
Trnje – Zagorec 4:0

19.kolo:
Udarnik – Vrapče 1:0
Dubrava – Trnje 2:0
Dugo Selo – Vrbovec 2:3
Stupnik – Samobor 3:0
Maksimir – Karlovac 3:1
Klas – Zagorec 0:0
Hašk – Libertas 5:1
Bistra – Špansko 3:0

 

SEZONA 2014/2015

3.HNL ZAPAD
1.kolo
Vrapče – Dugo Selo 0:0
Trnje – Istra 1961 II 3:3
Dinamo II – Stupnik 4:2
Zelina – Rijeka II 1:3
Novigrad – Samobor 5:0
Zagorec – Dubrava 1:2
Vrbovec – Maksimir 2:0
HAŠK – Špansko 1:4

2.kolo
Vrapče – Trnje 2:0 (Rihtar, Galešić)
Istra II – Dinamo Zagreb II 0:5
Stupnik – Zelina 0:3
Rijeka – Novigrad 2:0
Samobor – Zagorec 2:1
Vrbovec – Dubrava 3:1
Maksimir – HAŠK 1:1
Dugo Selo – Špansko 4:1

3.kolo
Dinamo II – Vrapče 8:0
Hašk – Dubrava 2:0
Špansko – Maksimir 3:0
Vrbovec – Samobor 3:1
Trnje – Dugo Selo 1:1
Novigrad – Stupnik 3:1
Zagorec – Rijeka II 0:4
Zelina – Istra II 1:0

4.kolo
Vrapče – Zelina 3:0 (Panza 2, Čolaki)
Dugo Selo – Maksimir 2:0
Špansko – Dubrava 0:2
Samobor – Hašk 0:2
Rijeka II – Vrbovec 2:1
Stupnik – Zagorec 1:1
Trnje – Dinamo II 3:2
Istra II – Novigrad 2:1

5.kolo
Novigrad – Vrapče 1:2 (Boršić, Gorgiev)
Dinamo II – Dugo Selo 6:0
Zelina – Trnje 1:3
Zagorec – Istra II 4:1
Vrbovec – Stupnik 1:0
Hašk – Rijeka II 1:1
Špansko – Samobor 1:2
Maksimir – Dubrava 2:1

6.kolo
Vrapče – Zagorec 0:0
Dugo Selo – Dubrava 0:0
Samobor – Maksimir 1:0
Rijeka II – Špansko 2:1
Stupnik – Hašk 0:0
Trnje – Novigrad 1:0
Dinamo II – Zelina 9:0
Istra II – Vrbovec 4:0

7.kolo
Vrbovec – Vrapče 0:3 (Rihter, Šugić, Galešić)
Novigrad – Dinamo II 4:0
Zelina – Dugo Selo 0:3
Zagorec – Trnje 2:2
HAŠK – Istra II 0:0
Špansko – Stupnik 3:1
Maksimir – Rijeka II 2:1
Dubrava – Samobor 2:0

8.kolo
Vrapče – HAŠK 1:1 (Gorgiev)
Dugo Selo – Samobor 3:2
Rijeka II – Dubrava 1:0
Stupnik – Maksimir 2:0
Istra II – Špansko 0:1
Dinamo II – Zagorec 6:2
Zelina – Novigrad 0:7
Trnje – Vrbovec 2:1

9.kola:
Špansko – Vrapče 1:1 (Rihtar)
Novigrad – Dugo Selo 4:2
Zagorec – Zelina 3:0
Vrbovec – Dinamo II 0:0
Hašk – Trnje 3:1
Maksimir – Istra II 0:0
Samobor – Rijeka II 0:2
Dubrava – Stupnik 2:1

10.kolo
Vrapče – Maksimir 1:1 (Miloš)
Dinamo II – HAŠK 1:0
Dugo Selo – Rijeka II 2:2
Stupnik – Samobor 1:0
Istra II – Dubrava 1:3
Trnje – Špansko 2:0
Zelina – Vrbovec 2:0
Novigrad – Zagorec 1:0

11.kolo
Dubrava – Vrapče 0:0
Zagorec – Dugo Selo 1:0
Vrbovec – Novigrad 0:2
Hašk – Zelina 2:0
Špansko – Dinamo II 0:2
Samobor – Istra II 0:7
Rijeka II – Stupnik 1:2
Maskimir – Trnje 0:1

12.kolo
Vrapče – Samobor 2:2 (Rihtar, Šugić)
Dugo Selo – Stupnik 3:0
Istra II – Rijeka II 2:1
Trnje – Dubrava 1:6
Dinamo II – Maksimir 8:0
Zelina – Špansko 2:5
Novigrad – Hašk 3:0
Zagorec – Vrbovec 5:1

13.kolo
Rijeka II – Vrapče 3:0
Dugo Selo – Vrbovec 2:0
Hašk – Zagorec 2:2
Špansko – Novigrad 2:2
Maksimir – Zelina 3:0
Dubrava – Dinamo II 0:0
Samobor – Trnje 2:2
Stupnik – Istra II 2:0

14.kolo
Vrapče – Stupnik 1:2 (Rihtar)
Dugo Selo – Istra II 1:2
Zelina – Dubrava 1:4
Novigrad – Maksimir 2:1
Zagorec – Špansko 1:1
Vrbovec – HAŠK 2:1
Trnje – Rijeka II 0:0
Dinamo II – Samobor 5:0

15.kolo
Istra – Vrapče 1:0
Hašk – Dugo Selo 1:1
Špansko – Vrbovec 9:2
Maksimir – Zagorec 0:3, bb
Dubrava – Novigrad 0:0
Samobor – Zelina 3:2
Rijeka II – Dinamo II 1:3
Stupnik – Trnje 2:2

16.kolo
Dugo Selo – Vrapče 1:0
Istra II – Trnje 2:1
Stupnik – Dinamo II 0:0
Rijeka II – Zelina 2:0
Samobor – Novigrad 0:1
Dubrava – Zagorec 4:1
Maksimir – Vrbovec 0:1
Špansko – Hašk 1:1

17.kolo
Trnje – Vrapče 1:0
Špansko – Dugo Selo 1:2
Hašk – Maksimir 2:3
Dubrava – Vrbovec 2:0
Zagorec – Samobor 3:0
Novigrad – Rijeka II 2:0
Zelina – Stupnik 0:0
Dinamo – Istra 1:0

18.kolo
Vrapče – Dinamo II 0:0
Dugo Selo – Trnje 1:0
Istra II – Zelina 6:0
Stupnik – Novigrad 0:1
Rijeka II – Zagorec 0:0
Samobor – Vrbovec 0:1
Dubrava – Hašk 1:1
Maksimir – Špansko 3:0

19.kolo
Zelina – Vrapče 0:1 (Rihtar)
Maksimir – Dugo Selo 0:1
Dubrava – Špansko 4:0
Hašk – Samobor 3:1
Vrbovec – Rijeka 0:1
Zagorec – Stupnik 3:0
Novigrad – Istra 0:1
Dinamo – Trnje 2:1

20.kolo
Vrapče – Novigrad 0:4
Trnje – Zelina 2:1
Istra II – Zagorec 1:2
Stupnik – Vrbovec 2:2
Rijeka – HAŠK 3:1
Samobor – Špansko 2:0
Dubrava – Maksimir 4:3
Dugo Selo – Dinamo II 0:0

21.kolo
Zagorec – Vrapče 2:0
Špansko – Rijeka II 0:1
Novigrad – Trnje 2:2
Dubrava – Dugo Selo 3:0
Maksimir – Samobor 1:3
HAŠK – Stupnik 2:1
Vrbovec – Istra II 0:3
Zelina – Dinamo 0:1

22.kolo
Vrapče – Vrbovec 3:0 (Bazina 2, Rihtar)
Dugo Selo – Zelina 3:0
Dinamo II – Novigrad 3:1
Trnje – Zagorec 0:0
Stupnik – Špansko 1:0
Rijeka II – Maksimir 1:0
Samobor – Dubrava 0:1
Istra – HAŠK

23.kolo
Hašk – Vrapče 2:2 (Ćosić, Galić)
Samobor – Dugo Selo 2:4
Dubrava – Rijeka II 0:2
Maksimir – Stupnik 1:0
Špansko – Istra II 0:1
Vrbovec – Trnje 1:2
Zagorec – Dinamo II 0:3
Novigrad – Zelina 0:0

24.kolo
Vrapče – Špansko 0:1
Dugo Selo – Novigrad 2:1
Zelina – Zagorec – 1:2
Dinamo – Vrbovec 5:0
Trnje – Hašk 1:2
Istra II – Maksimir 1:2
Stupnik – Dubrava 0:1
Rijeka – Samobor 5:1

25.kolo
Maksimir – Vrapče 1:2 (Mohač, Šugić)
Rijeka II – Dugo Selo 0:1
Samobor – Stupnik 3:1
Dubrava – Istra II 2:0
Špansko – Trnje 1:3
HAŠK – Dinamo II
Vrbovec – Zelina 2:0
Zagorec – Novigrad 0:1

26.kolo
Vrapče – Dubrava 1:2 (Mohač)
Dugo Selo – Zagorec 2:1
Novigrad – Vrbovec 8:1
Zelina – Hašk 0:2
Dinamo II – Špansko 6:0
Trnje – Maksimir 1:3
Istra II – Samobor 3:3
Stupnik – Rijeka II 0:2

27.kolo
Samobor – Vrapče 0:1 (Vinčić)
Stupnik – Dugo Selo 1:1
Rijeka II – Istra II 3:0
Dubrava – Trnje 1:0
Maksmir – Dinamo II 1:4
Špansko – Zelina 2:3
Hašk – Novigrad 1:4
Vrbovec – Zagorec 0:1

28.kolo
Vrapče – Rijeka II 1:2 (Vinčić)
Istra II – Stupnik 2:1
Dugo Selo – Vrbovec 5:1
Zagorec – HAŠK 2:2
Zelina – Maksimir 0:2
Dinamo II – Dubrava 0:0
Trnje – Samobor 1:4
Novigrad – Špansko

29.kolo
Stupnik – Vrapče 0:2 (Miloš, Mohač)
Špansko – Zagorec 5:0
Hašk – Vrbovec 5:0
Istra II – Dugo Selo 0:2
Rijeka II – Trnje 3:0
Samobor – Dinamo II 0:4
Dubrava – Zelina 7:0
Maksmir – Novigrad 0:0

30.kolo
Vrapče – Istra II 3:3 (Bektaši, Mohač, Boršić)
Dugo Selo – Hašk 3:1
Vrbovec – Špansko 2:3
Zagorec – Maksmir 1:3
Novigrad – Dubrava 3:0
Zelina – Samobor 0:2
Dinamo II – Rijeka II 0;:0
Trnje – Stupnik 5:0

Tablica
Dinamo Zagreb II
Rijeka II
Dugo Selo
Dubrava
Novigrad
Istra 1961 II
Zagorec
Trnje
Hašk
Vrapče
Maksimir
Špansko
Samobor
Vrbovec
Stupnik
Zelina

 

SEZONA 2015/2016

3.HNL ZAPAD
1.kolo
Vrapče – Dugo Selo 1:0 (Bektaši)
Vrbovec – Rijeka II 1:0
Novigrad – Trnje 1:0
Zagorec – Opatija 2:0
Krk – Hašk 2:1
Samobor – Špansko 2:0
Vinogradar – Dubrava Tim Kabel 2:0
Maksimir – Stupnik 3:0

2.kolo
Vrapče – Maksimir 1:3 (Bektaši)
Dugo Selo – Špansko 4:1
Dubrava Tim kabel – Samobor 0:0
Hašk – Vinogradar 0:0
Opatija – Krk 1:0
Trnje – Zagorec 2:1
Rijeka II – Novigrad 1:1
Stupnik – Vrbovec 1:1

3.kolo
Vrbovec – Vrapče 0:0
Maksimir -Dugo Selo 2:2
Novigrad – Stupnik 4:2
Krk – Trnje 0:2
Vinogradar – Opatija 4:1
Samobor – Hašk 2:0
Špansko – Dubrava Tim kabel 1:0
Zagorec – Rijeka II

4.kolo
Vrapče – Novigrad 1:1 (Strjački)
Dugo Selo – Dubrava 2:4
Hašk – Špansko 2:0
Opatija – Samobor 1:1
Rijeka II – Krk 1:0
Stupnik – Zagorec 0:1
Maksimir – Vrbovec 1:0
Trnje – Vinogradar 2:2

5.kolo
Zagorec – Vrapče 2:1 (Vinčić)
Dubrava Tim kabel – Hašk 0:0
Vrbovec – Dugo Selo 0:0
Novigrad – Maksimir 2:1
Krk – Stupnik 4:0
Samobor – Trnje 3:0
Špansko – Opatija 2:3
Vinogradar – Rijeka II 5:0

6.kolo
Vrapče – Krk 2:2 (Strjački, Horvat)
Vrbovec – Novigrad 0:2
Maksimir – Zagorec 1:0
Stupnik – Vinogradar 0:6
Rijeka B – Samobor 1:2
Trnje – Špansko 1:0
Opatija – Dubrava Tim kabel 1:0
Dugo Selo – Hašk 1:2

7.kolo
Vinogradar – Vrapče 2:5 (Horvat 2, Strjački 2, Bektaši)
Hašk – Opatija 1:2
Dubrava – Trnje 0:2
Špansko – Rijeka B 2:0
Samobor – Stupnik 1:0
Krk – Maksimir 2:0
Zagorec – Vrbovec 0:1
Novigrad – Dugo Selo 1:1

8.kolo
Vrapče – Samobor 1:1 (Vrbat)
Novigrad – Zagorec 1:0
Vrbovec – Krk 1:1
Maksimir – Vinogradar 1:0
Stupnik – Špansko 4:1
Rijeka B – Dubarava 5:3
Trnje – Hašk 2:1
Dugo Selo – Opatija 2:1

9.kolo:
Špansko – Vrapče 0:4 (Milas, Strjački 3)
Samobor – Maksimir 1:0
Opatija – Trnje 1:1
Hašk – Rijeka B 0:1
Dubrava Tim kabel – Stupnik 2:2
Vinogradar – Vrbovec 2:0
Krk – Novigrad 4:2
Zagorec – Dugo Selo 2:1

10.kolo
Vrapče – Dubrava Tim kabel 2:0 (Horvat 2)
Zagorec – Krk 0:0
Novigrad – Vinogradar 1:1
Vrbovec – Samobor 1:1
Maksimir – Špansko 3:0
Stupnik – Hašk 0:0
Rijeka B – Opatija 0:0
Dugo Selo – Trnje 1:0

11.kolo
Hašk – Vrapče 1:2 (Horvat, Strjački)
Trnje – Rijeka B 2:0
Opatija – Stupnik 1:0
Dubrava Tim kabel – Maksimir 1:1
Špansko – Vrbovec 0:0
Samobor – Novigrad 0:3
Vinogradar- Zagorec 1:2
Krk – Dugo Selo 1:1

12.kolo
Vrapče – Opatija 2:1 (Milas, Strjački)
Krk – Vinogradar 2:0
Zagorec – Samobor 1:0
Novigrad – Špansko 1:0
Vrbovec – Dubrava Tim kabel 0:3
Maksmir – Hašk 1:0
Stupnik – Trnje 0:0
Dugo Selo – Rijeka B 1:3

13.kolo
Trnje – Vrapče 0:1 (Bektaši)
Rijeka B – Stupnik 2:1
Opatija – Maksimir 2:1
Hašk – Vrbovec 2:0
Dubrava Tim kabel – Novigrad 0:1
Špansko – Zagorec 0:1
Samobor – Krk 1:0
Vinogradar – Dugo Selo 2:0

14.kolo
Vrapče – Rijeka II 1:4 (Strjački)
Maksimir – Trnje 0:1
Vrbovec – Opatija 1:3
Novigrad – Hašk 4:1
Zagorec – Dubrava Tim kabel 4:2
Krk – Špansko 5:1
Dugo Selo – Stupnik 0:0
Vinogradar – Samobor 0:0

15.kolo
Stupnik – Vrapče 0:0
Rijeka B – Maksimir 3:0
Trnje – Vrbovec 2:0
Opatija – Novigrad 0:3
Hašk – Zagorec 1:2
Dubrava – Krk 0:2
Špansko – Vinogradar 1:1
Samobor – Dugo Selo 3:3

16.kolo
Dugo Selo – Vrapče 1:2 (Horvat, Bektaši)
Stupnik – Maksimir 1:0
Rijeka – Vrbovec 0:4
Trnje – Novigrad 0:1
Opatija – Zagorec 3:1
Hašk – Krk 0:1
Dubrava Tim kabel – Vinogradar 0:0
Špansko – Samobor 2:1

17.kolo
Maksimir – Vrapče 2:3 (Bektaši 2, Horvat)
Krk – Opatija 2:1
Špansko – Dugo Selo 1:1
Samobor – Dubrava Tim kabel 0:2
Zagorec – Trnje 2:0
Novigrad – Rijeka B 1:0
Vrbovec -Stupnik 3:1
Vinogradar – Hašk 4:0

18.kolo
Vrapče -Vrbovec 2:0 (Horvat, Šugić)
Dugo Selo – Maksimir 1:0
Stupnik – Novigrad 0:6
Rijeka B – Zagorec 1:2
Trnje – Krk 2:1
Opatija – Vinogradar 0:4
Hašk – Samobor 2:1
Dubrava Tim kabel – Špansko 0:2

19.kolo
Novigrad – Vrapče 2:0
Dubrava Tim kabel – Dugo Selo 2:1
Špansko – Hašk 0:1
Samobor – Opatija 3:1
Krk – Rijeka II 0:1
Zagorec – Stupnik 0:0
Vrbovec – Maksimir 0:2
Vinogradar – Trnje 2:0

20.kolo
Vrapče – Zagorec 0:1
Dugo Selo – Vrbovec 2:0
Maksimir – Novigrad 1:2
Stupnik – Krk 0:1
Rijeka II – Vinogradar 0:2
Trnje – Samobor 0:0
Opatija – Špansko 2:0
Hašk – Dubrava 0:0

21.kolo
Krk – Vrapče 1:0
Hašk – Dugo Selo 0:0
Dubrava Tim kabel – Opatija 4:1
Špansko – Trnje 1:4
Samobor – Rijeka II 4:1
Vinogradar -Stupnik 2:1
Zagorec – Maksimir 1:1
Novigrad – Vrbovec 1:0

22.kolo
Vrapče – Vinogradar 1:3
Dugo Selo – Novigrad 0:1
Vrbovec -Zagorec 1:3
Maksimir – Krk 2:0
Stupnik – Samobor 2:1
Opatija – Hašk 2:0
Trnje – Dubrava Tim kabel 2:1
Rijeka II – Špansko 3:2

23.kolo
Samobor – Vrapče 4:3 (Bektaši 2, Horvat)
Opatija – Dugo Selo 3:1
Hašk – Trnje 2:0
Dubrava Tim kabel – Rijeka II 3:0
Špansko – Stupnik 0:0
Vinogradar – Maksimir 2:0
Krk – Vrbovec 0:0
Zagorec – Novigrad 1:2

24.kolo
Vrapče – Špansko 2:1 (Bektaši, Vrbat)
Dugo Selo – Zagorec 2:0
Novigrad – Krk 3:1
Vrbovec – Vinogradar 1:1
Maksimir – Samobor 1:1
Stupnik – Dubrava Tim kabel 1:1
Rijeka II – Hašk 2:0
Trnje – Opatija 2:1

25.kolo
Dubrava – Vrapče 1:1 (Kos)
Trnje – Dugo Selo 3:0
Opatija – Rijeka II 2:0
Hašk – Stupnik 3:2
Špansko – Maksimir 3:1
Samobor – Vrbovec 3:0
Vinogradar – Novigrad 2:2
Krk – Zagorec 1:0

26.kolo
Vrapče – Hašk 0:0
Dugo Selo – Krk 2:2
Zagorec – Vinogradar 0:4
Novigrad – Samobor 4:1
Vrbovec – Špansko 1:0
Maksmir – Dubrava Tim kabel 2:1
Stupnik – Opatija 1:0
Rijeka II – Trnje 4:0

27.kolo
Opatija – Vrapče 3:0
Rijeka II – Dugo Selo
Trnje – Stupnik 4:0
Hašk – Maksimir 0:2
Dubrava Tim kabel – Vrbovec 1:0
Špansko – Novigrad 0:0
Samobor – Zagorec 5:1
Vinogradar – Krk 1:0

28.kolo
Vrapče – Trnje 0:2
Dugo Selo – Vinogradar 1:1
Krk – Samobor 1:1
Zagorec – Špansko 3:1
Novigrad – Dubrava Tim kabel 2:1
Vrbovec – Hašk 1:2
Maksimir – Opatija 3:0
Stupnik – Rijeka II 2:3

29.kolo
Rijeka II – Vrapče 2:3 (Fajdiga, Bektaši 2)
Stupnik – Dugo selo 2:1
Trnje – Maksimir 3:2
Opatija – Vrbovec 2:2
Hašk – Novigrad 0:2
Dubraca Tim kabel – Zagorec 1:0
Špansko – Krk 0:3
Samobor – Vinogradar 1:3

30.kolo
Vrapče – Stupnik 3:1 (Šugić, Bektaši, Horvat)
Dugo Selo – Samobor 3:5
Vinogradar – Špansko 6:1
Krk – Dubrava Tim kabel 2:2
Zagorec – Hašk 6:0
Novigrad – Opatija 2:0
Vrbovec – Trnje 1:5
Maksimir – Rijeka II 2:1

Tablica
1.Novigrad 30 23 6 1 59:19 75
2.Vinogradar 30 17 9 4 65:23 60
3.Trnje 30 17 4 9 44:29 55
4.Samobor 30 13 9 8 49:37 48
5.Zagorec 30 15 3 12 40:35 48
6.Krk 30 13 8 9 41:28 47
7.Vrapče 30 13 7 10 44:41 46
8.Maksimir 30 13 4 13 40:34 43
9.Opatija 30 13 4 13 39:45 43
10.Rijeka II 30 13 3 14 43:49 42
11.Dubrava Tim kabel 30 8 9 13 35:39 33
12.Hašk 30 8 6 16 22:43 30
13.Dugo Selo 30 6 11 13 37:47 29
14.Vrbovec 30 5 9 16 20:43 24
15.Stupnik 30 5 9 16 24:54 24
16.Špansko 30 5 5 20 23:59 20

 

SEZONA 2016/2017

3.HNL ZAPAD
1.kolo
Vrapče – Samobor 2:0 (Lazov, Trupec)
Maksimir – Dubrava Tim kabel 0:1
Zagorec – Opatija 1:1
Vrbovec – Stupnik 1:0
Kustošija – Krk 1:3
Segesta – Jadran Poreč 3:1
Vinogradar – Trnje 0:2
Hašk – Dugo Selo 2:1

2.kolo
Vrapče – Maksimir 0:0
Samobor – Dugo Selo 0:0
Trnje – Hašk 3:0
Jadran Poreč – Vinogradar 0:5
Krk – Segesta 4:0
Stupnik – Kustošija 0:3
Opatija – Vrbovec 1:0
Dubrava Tim kabel – Zagorec 3:0

3.kolo
Zagorec – Vrapče 2:2 (Fajdiga, Plojović-Beriša)
Maksimir – Samobor 2:1
Vrbovec – Dubrava Tim kabel 3:1
Kustošija – Opatija 4:3
Segesta – Stupnik 2:2
Hašk – Jadran Poreč 0:3
Dugo Selo – Trnje 1:0
Vinogradar – Krk 1:1

4.kolo
Vrapče – Vrbovec 1:1 (Gorgiev)
Samobor – Trnje 0:0
Jadran Poreč – Dugo Selo 1:1
Krk – Hašk 1:0
Stupnik – Vinogradar 1:4
Opatija – Segesta 1:1
Dubrava Tim kabel – Kustošija 2:1
Maksimir – Zagorec 5:1

5.kolo
Kustošija – Vrapče 2:1 (Plojović-Beriša)
Zagorec – Samobor 1:0
Vrbovec – Maksimir 0:1
Segesta – Dubrava Tim kabel 1:1
Vinogradar – Opatija 3:0
Hašk – Stupnik 1:1
Dugo Selo – Krk 0:1
Trnje – Jadran Poreč 1:2

6.kolo
Vrapče – Segesta 1:0
Samobor – Jadran Poreč 1:0
Krk – Trnje 2:2
Stupnik – Dugo Selo 2:2
Opatija – Hašk 2:1
Dubrava Tim kabel – Vinogradar 2:1
Maksimir – Kustošija 0:2
Zagorec – Vrbovec 1:2

7.kolo
Vinogradar – Vrapče 2:1 (Lazov)
Vrbovec – Samobor 1:2
Kustošija – Zagorec 4:2
Segesta – Maksimir 0:0
Hašk – Dubrava Tim kabel 1:2
Dugo Selo – Opatija 1:3
Trnje – Stupnik 1:0
Jadran Poreč – Krk 2:1

8.kolo
Vrapče – Hašk 0:4
Samobor – Krk 0:1
Stupnik – Jadran Poreč 3:2
Opatija – Trnje 2:1
Dubrava Tim kabel – Dugo Selo 3:0
Maksimir – Vinogradar 0:2
Zagorec – Segesta 3:2
Vrbovec – Kustošija 2:2

9.kolo
Dugo Selo – Vrapče 2:2 (Švigir, Šaban)
Kustošija – Samobor 1:1
Segesta – Vrbovec 2:2
Vinogradar – Zagorec 1:0
Hašk – Maksimir 1:0
Trnje – Dubrava Tim kabel 2:0
Jadran Poreč – Opatija 3:3
Krk – Stupnik 3:3

10.kolo
Vrapče – Trnje 0:1
Samobor – Stupnik 0:0
Opatija – Krk 0:2
Dubrava Tim kabel – Jadran Poreč 0:0
Maksimir – Dugo Selo 1:1
Zagorec – Hašk 0:3
Vrbovec – Vinogradar 1:4
Kustošija – Segesta 0:2

11.kolo
Jadran Poreč – Vrapče 1:1 (Šaban)
Segesta – Samobor 0:0
Vinogradar – Kustošija 1:4
Hašk – Vrbovec 4:0
Dugo Selo – Zagorec 2:0
Trnje – Maksimir
Krk – Dubrava Tim kabel 2:0
Stupnik – Opatija 3:2

12.kolo
Vrapče – Krk 3:0 (Samardžić, Salopek, Plojović-Beriša)
Samobor – Opatija 0:2
Dubrava Tim kabel – Stupnik 2:1
Maksimir – Jadran Poreč 3:2
Zagorec – Trnje 1:1
Vrbovec – Dugo selo 3:2
Kustošija – Hašk 1:2
Segesta – Vinogradar 1:1

13.kolo
Stupnik – Vrapče 2:0
Vinogradar – Samobor 1:0
Hašk – Segesta 2:2
Dugo Selo – Kustošija 0:1
Trnje – Vrbovec 4:0
Jadran Poreč – Zagorec 3:0
Krk – Maksimir 1:0
Opatija – Dubrava Tim kabel 2:0

14.kolo
Vrapče – Opatija 5:1 (Vrbat, Hanžić, samardžić, Šaban, Vinčić)
Samobor – Dubrava Tim kabel 3:0
Maksmimir – Stupnik 3:1
Zagorec – Krk 1:3
Vrbovec – Jadran Poreč 0:2
Kustošija – Trnje 1:0
Segesta – Dugo Selo 3:2
Vinogradar – Hašk 3:1

15.kolo
Dubrava Tim kabel – Vrapče 2:3 (Šaban 3)
Hašk – Samobor 1:1
Dugo Selo – Vinogradar 0:4
Trnje – Segesta 2:1
Jadran Poreč – Kustošija 3:2
Krk – Vrbovec 1:4
Stupnik – Zagorec 0:1
Opatija – Maksimir 0:1

16.kolo
Samobor – Vrapče 2:3 (Fajdiga 2, Rexhepi)
Dubrava Tim kabel – Maksimir 1:5
Opatija – Zagorec 2:1
Stupnik – Vrbovec 1:5
Krk – Kustošija 2:1
Jadran Poreč – Segesta 2:2
Trnje – Vinogradar 0:2
Dugo Selo – Hašk 1:0

17.kolo
Maksimir – Vrapče 1:0
Dugo Selo – Samobor 2:1
Hašk – Trnje 1:0
Vinogradar – Jadran Poreč 4:0
Segesta – Krk 2:1
Kustošija – Stupnik 2:2
Vrbovec – Opatija 1:2
Zagorec – Dubrava Tim kabel 0:1

18.kolo
Vrapče – Zagorec 0:2
Samobor – Maksimir 1:1
Dubava Tim kabel – Vrbovec 0:0
Opatija – Kustošija 2:1
Stupnik – Segesta 0:2
Krk – Vinogradar 0:0
Jadran Poreč – Hašk 2:1
Trnje – Dugo Selo 1:0

19.kolo
Vrbovec – Vrapče 1:1 (Šaban)
Trnje – Samobor 2:0
Dugo Selo – Jadran Poreč 2:1
Hašk – Krk 1:4
Vinogradar – Stupnik 6:2
Segesta – Opatija 2:2
Kustošija – Dubrava Tim kabel 2:1
Zagorec – Maksimir 2:2

20.kolo
Vrapče – Kustošija 1:1 (Šaban)
Samobor – Zagorec 1:0
Maksimir – Vrbovec 0:0
Dubrava Tim kabel – Segesta 1:1
Opatija – Vinogradar 0:0
Stupnik – Hašk 4:2
Krk – Dugo Selo 1:0
Jadran Poreč – Trnje 2:4

21.kolo
Segesta – Vrapče 3:1 (Vrbat)
Jadran Poreč – Samobor 1:0
Trnje – Krk 1:0
Dugo Selo – Stupnik 3:1
Hašk – Opatija 3:5
Vinogradar – Dubrava Tim kabel 4:0
Kustošija – Maksimir 1:0
Vrbovec – Zagorec 4:1

22.kolo
Vrapče – Vinogradar 0:0
Samobor – Vrbovec
Zagorec – Kustošija
Maksimir – Segesta 0:1
Dubrava Tim kabel – Hašk 0:0
Opatija – Dugo Selo 2:3
Stupnik – Trnje 0:6
Krk – Jadran Poreč 0:0

23.kolo
Hašk – Vrapče 0:1 (Šaban)
Krk – Samobor 2:3
Jadran Poreč – Stupnik 7:5
Trnje – Opatija 1:0
Dugo Selo – Dubrava Tim kabel 1:2
Vinogradar – Maksimir 2:0
Segesta – Zagorec 4:2
Kustošija – Vrbovec 3:1

24.kolo
Vrapče – Dugo Selo 2:1 (Fajdiga, Katanić)
Samobor – Kustošija 0:1
Vrbovec – Segesta 4:1
Zagorec – Vinogradar 1:0
Maksimir – Hašk 0:4
Dubrava Tim kabel – Trnje 0:0
Opatija – Jadran Poreč 0:1
Stupnik – Krk 1:5

25.kolo
Trnje – Vrapče 0:2 (Švigir, Fajdiga)
Stupnik – Samobor 3:3
Krk – Opatija 2:2
Jadran – Dubrava Tim kabel 0:0
Dugo Selo – Maksimir 1:1
Hašk – Zagorec 3:3
Vinogradar – Vrbovec 6:2
Segesta – Kustošija 0:2

26.kolo
Vrapče – Jadran Poreč 2:1 (Šaban, Strjački)
Samobor – Segesta 3:3
Kustošija – Vinogradar 0:0
Vrbovec – Hašk 0:3
Zagorec – Dugo Selo 2:0
Maksimir – Trnje 2:2
Dubrava Tim kabel – Krk 2:0
Opatija – Stupnik 6:3

27.kolo
Krk – Vrapče 2:1 (Strjački)
Opatija – Samobor 1:1
Stunik – Dubrava Tim kabel 2:2
Jadran Poreč – Maksimir 3:0
Trnje – Zagorec 2:0
Dugo Selo – Vrbovec 1:0
Hašk – Kustošija 2:1
Vinogradar – Segesta 4:0

28.kolo
Vrapče – Stupnik 9:0 (Strjački 3, Šaban 3, Švigir, Šutalo, Kćira)
Samobor – Vinogradar 0:1
Segesta – Hašk 1:3
Kustošija – Dugo Selo 5:0
Vrbovec – Trnje 4:0
Zagorec – Jadran Poreč 2:1
Maksimir – Krk 2:0
Dubrava im kabel – Opatija 2:4

29.kolo
Opatija – Vrapče 3:2 (Strjački 2)
Dubrava Tim kabel – Samobor 3:2
Stupnik – Maksimir 3:3
Krk – Zagorec 1:2
Jadran Poreč – Vrbovec 3:2
Trnje – Kustošija 0:0
Dugo Selo – Segesta 3:2
Hašk – Vinogradar 0:3

30.kolo
Vrapče – Dubrava Tim kabel 2:1 (Šaban, Gorgiev)
Samobor – Hašk 1:2
Vinogradar – Dugo Selo 4:0
Segesta – Trnje 1:3
Kustošija – Jadran Poreč 5:1
Vrbovec – Krk 1:2
Zagorec – Stupnik 4:1
Masimir – Opatija 2:4