Nastavak prvenstva

U subotu se nastavlja prvenstvo. U prvom djelu naši igrači nisu blistali i zauzeli su tek jedanaesto mjesto.
Pobijedili su u tek tri četiri utakmice a ni strijelci se baš nisu iskazali te je postignuto prosječno tek nešto više od jednog pogotka po utakmici dok je primljeno dvadeset.

U pripremnom razdoblju od igranja za prvu momčad se oprostila naša legenda i miljenik Lunaticsa Marko Panza koji prestaje aktivno igrati nogomet a ostaje u klubu kao trener mlađih selekcija.
U ime kluba mu zahvaljujemo na svemu.

Klub su napustili i Čolaki i Vidaček.

U klub su stigli novi igrači i neki povratnici.
Iz Bistre su se vratili Borna Vinčić, Tomislav Brlečić i Mihovil Prgomet.
Mateo Panadić i Ivan Galić su stigli iz nk Istre Pula, iz Hrvatskog Dragovoljca je stigao vratar Martin Arežina, iz Lučkog Filip Lazov a iz OFK Beograd junior Uroš Đorđević.
U klub se vratio i naš Matej Čosić koji je potekao u našem klubu a posljednjih sezona je igrao u juniorskoj momčadi nk Zagreba.

U pripremama je odigrano i nekoliko utakmica:
Lokomotiva – Vrapče 3:0
Gorica – Vrapče 3:0
Zagreb juniori – Vrapče 3:2 (Alić, Ranogajec)
Dinamo II – Vrapče 2:1 (autogol)
Sesvete – Vrapče 2:1 (Šugić)
Stupnik – Vrapče 0:0
Zagorec – Vrapče 0:1 (Gorgiev)
Vrapče – Jarun 1:3 (Gorgiev)
Sesvetski Kraljevec – Vrapče II 0:0
Bistra – Vrapče 1:0

Prve dvije utakmice igramo na gostujućim terenima (Dugo Selo, Trnje) a u trećem kolu na našu aleju dolazi vodeći Dinamo.

Subota, 28.02.2015, 15 sati, Dugo Selo – Vrapče