75 godina kluba

Krajem prošle godine svečano je proslavljeno 75 godina od osnutka našeg kluba.
Bila je to prilika da se svečano završi godina unatoč turbulentnom prvom dijelu sezone u 3.HNL središte i osvojenom desetom mjestu.

Svečana sjednica održana je u hotelu Antunović gdje su osim članova uprave, stručnog stožera, igrača i članova kluba prisustvovali i posebni gosti, gradonačelnik našeg grada Milan Bandić, pročelnik z kulturu i sport Ivica Lovrić, tajnici ZNS-a i ZŠS-a te predstavnici zagrebačkih nogometnih klubova, dvd-a Vrapče te mnogi drugi.

Predsjednik našeg kluba Tom Kačinari podsjetio je u svom govoru na početke kluba i na rezultate postignute kroz povijest.
Početkom devedesetih klub je ostvario svoje nabolje rezultate kada je igrana druga liga i klub je ušao u šesnaestinu finala kupa bivše države.
Podsjetio je da je Vrapče već godinama stabilan trećeligaš i da će to i ostati unatoč malo slabijim rezultatima u prvom dijelu sezone.

Gradonačelnik Bandić također je u kratkom govoru pohvalio klub na svim dosadašnjim rezultatima i dao je svoju podršku u što bržem rješavanju problema našeg pomoćnog terena.

Klub je ovu godišnjicu uveličao i plaketama koje su dodijeljene zaslužnima, igračima, upravi, ljudima koji su pomagali i dalje pomažu u radu kluba.