Bistra – Vrapče 3:1

Svemu lijepom jednom dođe kraj pa je tako kraj došao i lijepoj seriji neporaženosti našeg kluba koja je trajala do jučer i utakmice protiv nk Bistre.

U utakmici 27.kola igranoj u Bisti pred solidno popunjenim tribinama naši su poraženi sa 3:1.
Domaćini su poveli već u 9.minuti lijepim pogotkom Hanžeka, a naši uzvraćaju već u 11. minuti kada pogodak postiže Deak na dodavanje Vinčića.
Domaćini vračaju prednost na svoju strani u 22.minuti golom Žigera a s tim rezultatom se odlazi na poluvrijeme.
Drugo poluvrijeme je također bilo vrlo zanimljivo ali naši nošeni glasnom podrškom vjernih Lunaticsa ipak ne uspijevaju doći do izjednačenja nego u 85. minuti primaju i treći pogodak za konačnih 3.1 i veliko slavlje domaćih navijača.

Čestitke Bistri na odličnoj igri i zahvala na gostoprimstvu koju su pokazali kako našim igračima i upravi tako i našim navijačima.

Sljedeću utakmicu igramo već u srijedu kada na igralištu u Kustošiji igramo polufinale kupa ZNS-a protiv nk Kustošije.
Početak je u 17 sati.

Rezultati 27.kola