logo nogometni klub vrapče

Drama u Samoboru pa drama na aleji

U posljednjih tjedan dana odigrali smo dvije utakmice, jednu u prvenstvu i jednu u kupu ZNS-a.
U prvenstvu smo u subotu gostovali u Samoboru i nastavio se niz poraza kojih je sada pet zaredom. Nadamo se da je za sada i da se neće nastaviti i u sljedećem kolu.

Utakmica u Samoboru je krenula odlično.
Postigli smo dva pogotka u prvom poluvremenu i činilo se da nam se smiješe tri boda na gostovanju.
Strijelac prva dva pogotka Bektaši u 10.minuti i na kraju prvog poluvremena.
A tek kad je Horvat postigao pogodak činilo se da je sve gotovo.
Ali igrači Samobora su imali druge planove i malo po malo su počeli stizati rezultat.
Prvo je Regović koji je ušao u igru u nastavku smanjio na 1:3 u 58. minuti a niti 10 minuta kasnije već je 2:3. Strijelac Tomić.
Regović je ponovno strijelac u 80.minuti a onda je bilo i logično da u zadnjoj minuti postigne svoj treći a Samoborov četvrti i pobjednički pogodak.

Čestitke igračima Samobora na pobjedi a naši se moraju dobro propitati jer ozbiljna momčad ne gubi u pola sata nakon tri (3) gola prednosti. A isto tako ni ne gubi pet utakmica u nizu.
Naši igrači su dobili čak sedam žutih kartona.

Rezultati 22.kola:
Samobor – Vrapče 4:3 (Bektaši 2, Horvat)
Zagorec – Novigrad 1:2

Sljedeće kolo igra se u subotu, 23.04.2016 u 17 sati.
U goste nam dolaze susjedi iz nk Špansko.

Da bi malo uljepšali tjedan naši igrači pobrinuli su se u srijedu kada smo u četvrtfinalu kupa dočekali nk Dubravu.

Ponovno drama i stizanje vodstva gostiju u dva navrata.
Prvo Dubrava vodi u 22. minuti kada lijep pogodak postiže Hong. Dvije minute kasnije izjednačuje Bektaši iz jedanaesterca.
Alghoul ponovno dovodi Dubravu u vodstvo u 40. minuti. Također iz jedanaesterca. Horvat postiže pogodak za 2:2 i za jedanaesterce.
Svi naši igrači su precizni iz jedanaesteraca dok zahvaljujući jednom promašaju gostiju prolazimo u polufinale.

U polufinalu su još i Rudeš, Kustošija i Dinamo Odranski Obrež.