logo nogometni klub vrapče

Dubrava – Vrapče 1:1

U prošlom kolu su naši nogometaši na domaćem terenu odigrali neriješeno 1:1 s ekipom nk Karlovac 1913. Strijelac za naše je bio Miloš u 85 minuti, a za Karlovac ju izjednačio Konta dvije minute kasnije.

Jučer je istim rezultatom završena i utakmica 8,kola protiv nk Dubrave igrana u Dubravi.
U zanimljivoj utakmici u kojoj je bilo i prilika, i golova i neiskorištenog jedanaesterca i možda nesviranog jedanaesterca naši su osvojili još jedan bod i ova sezona se polako pretvara u skupljanje bodova puževom brzinom, bod po bod.

Dubrava nije iskoristila jedanaesterac već u prvim minutama utakmice a udarac brani Šimunić, što su bučno proslavili brojni Lunatici.
U par situacija naši ne uspijevaju uputiti onaj posljednji udarac na gol te se na poluvrijeme odlazi bez golova.

Na početku drugog poluvremena naši postižu pogodak, strijelac je Alić a minuta 54. I kao i u utakmici protiv Karlovca odmah primamo pogodak za izjednačenje, minuta je 59. a strijelac Dodić.

To je već peta utakmica koja je završila neriješeno, imamo samo jednu pobjedu, i to na gostovanju, doma još uvijek nismo nikog pobijedili, tako da se neosvojiva tvrđava aleja pretvorila u neosvojivu za nas.
Trenutno držimo 10. mjesto i ako se ovako nastavi sljedeće sezone smo prvoligaši, zagrebački.