logo nogometni klub vrapče

Gaj Mače – Vrapče 0:2

Jučer, u subotu, naši nogometaši su gostovali u malom zagorskom mjestu Mače i u utakmici 29. kola 3 HNL središte ostvarili pobjedu protiv nk Gaja.
U utakmici koja nije ništa previše donosila ni domaćinima a ni nama jer će naši vrlo vjerojatno završiti na četvrtom mjestu, dok su domaćini ispali iz lige te ih sljedeće sezone više nećemo gledati u našoj ligi naši su zasluženo uzeli sva tri boda.

Pošto i ulog u utakmici nije bio velik ni bitan za sam rasplet prvenstva već su naši htjeli osvetu za pretrpljeni poza u prvom djelu prvenstva, takva je bila i igra.
Bez puno prilika ali naši su ipak bolja momčad te su poveli u 30. minuti pogotkom Petkovića.
Do kraja poluvremena se ništa bitno nije dogodilo te se u nastavak kreče sa minimalom prednošću naših žutih.

Gaj u drugom poluvremenu dolazi do par poluprilika ali bez konkretnih rezultata, a naš Cigrovski pogotkom u 75. minuti povećava vodstvo na 0:2 a toj rezultat ostaje do kraja utakmice.

Najbolji igrač utakmice bio je borbeni Marko Panza.

I ovaj put naši su imali brojnu i bučnu podršku svojih vjernih Lunaticsa.

Strmec – Dugo Selo 1:2

Sljedeća utakmica igra se u subotu, 01.06.2013, na našuj aleji protiv nk Samobora, početak je u 16:30