Igralište je otvoreno!

Nakon dugih godina čekanja i nakon što je izgradnja završena otvoreno je i naše pomoćno igralište.

Kiša je padala cijeli dan ali ni ona nije pokvarila svečano raspoloženje.
Svečanost otvaranja uveličali su naš gradonačelnik Milan Bandić koji je i prerezao vrpcu uz pomoć našeg Anđelka Cigrovskog i naše mlade nade i budućnosti ovog kluba, Gabrijela Cigrovskog.

Gradonačelnik je i najviše zaslužan za ovo za što mu se i zahvalio naš predsjednik Toma Kačinari u pozdravnom govoru.
Ovo igralište biti će na ponos svim generacijama a posebno mlađim uzrastima koji će odsada imati dostojne uvjete za rad, rekao je naš predsjednik te prepustio riječ izvršnom predsjedniku HNS-a, gospodinu Vrbanoviću.
Gospodin Vrbanović je naglasio je da je ovo velik dan za naš klub te da je ovaj teren drugi najbolji u državi, poslije Dinamovog u Maksimiru.
Gradonačelnik je u svom govoru rekao da je ono što je obećano i napravljeno na ponos svih nas i da je Zagrebu potrebnije što više igrališta a što manje gledališta.
Otvorenju je prisustvovalo mnoštvo uzvanika iz sportskih saveza, politike te klubova prijatelja iz cijelog Zagreba kao i mnogi prijatelji kluba.
Igralište je blagoslovio đakon Marijan Spehnjak, a nakon samog otvaranje nastavilo se druženje u klupskim prostorijama.

fotografije by: Bubi