logo nogometni klub vrapče

Maksimir – Vrapče 2:3

I u drugoj utakmici u nastavku prvenstva i opet na gostovanju ostvarena je pobjeda.
U Sesvetama na čijem igralištu domaće utakmice igra nk Maksimir ostvarena je pobjeda 3:2.
Poveli smo već na početku utakmice, u 4. minuti strijelac Bektaši koji u zadnje vrijeme postiže pogotke svaku utakmicu.

Vodili smo tek petnaestak minuti kada je izjednačio Nakić. Par minuta kasnije domaćini preuzimaju vodstvo. Strijelac Jakelić.
Rezultat 2:1 za Maksimir ostaje do poluvremena.
U nastavku odmah izjednačenje, strijelac Horvat koji kao i Bektaši redovito postiže pogotke.
Za sada je Horvat postigao osam pogodaka a Bektaši sedam.
Za konačan preokret u ovoj uzbudljivoj utakmici zaslužni su i Horvat kao asistent i Bektaši kao strijelac za svoj drugi a naš treći pogodak.

Žute kartone su dobili Miletić i Krajačić.
Bilo je lijepo vidjeti novo zajedničko slavlje igrača i vjernih Lunaticsa koji su i na ovoj utakmici bučno bodrili žute.

S ovim rezultatom ostali smo na drugom mjestu a razlika između vodećeg Novigrada i nas je ostala ista.

Rezultati 17.kola:
Maksimir – Vrapče 2:3 (Bektaši 2, Horvat)
Vinogradar – Hašk 4:0

U sljedećem kolu na aleju dolazi nk Vrbovec koji je također ostvario dvije pobjede u posljednja dva kola.
Utakmica se igra u subotu, 12.03.2016 u 15 sati.