logo nogometni klub vrapče

Memorijalni turnir “Ivo Hrga”

Ovaj vikend je na našem igralištu odigran međunarodni memorijalni turnir “Ivo Hrga”.
Turnir se igra u dvije kategorije, limači i zagići a u svakoj od njih nastupilo je po 16. momčadi.
Ove godine su u kategoriji limača slavili mali nogometaši nk Lokomotive koji su u finalu bili bolji od nk Kustošije sa 4:1.

Treće mjesto osvojili su naši susjedi iz Gajnica, nk Ponikve koje su bile bolje od nk Rudara iz Velenja.

U kategoriji zagića pobjednici su nogometaši nk Neretve koji su pobijedili nk Trešnjevku rezultatom 3:1 a naši žuti su osvojili treće mjesto pobijedivši Ponikve 6:1.

Dodjelu medalja i pehara uveličao je i zagrebački gradonačelnik, gospodin Milan Bandić.

Hvala svima koji su sudjelovali na turniru, hvala svima koji su pomogli da se turnir održi, čestitke svim osvajačima i vidimo se sljedeće godine.