Najava 17.kola

Nakon što je odgođen nastavak prvenstva i utakmica sa Udarnikom iz Kurilovca prebačena za četvrti mjesec (17.04.2012 u 17 sati) sa prvenstvom počinjemo od 17.kola.
I u ovom kolu naši gostuju, ovaj put u Sisku kod jednog bivšeg prvoligaša, nk Segeste.
Utakmica se igra u subotu 09.03.2013 s početom u 15 sati na gradskom stadionu u Sisku.
Nadamo se velikom broju naših navijača koji će bodriti klub u pokušaju osvajanja prvih bodova u 2013. godini i u nastojanju da se pobjedom krene u borbu za prvo mjesto.
Segesta trenutno drži prvo mjesto na tablici sa desest bodova više od naših žutih.
Da podjetimo kako je u drugom kolu prvenstva u utakmici protiv istog protivnika Vrapče ostvarilo pobjedu od 2:1 uz golove Gavrića i Mazarekića.

ostali parovi ovog kola koje se igra u subotu u 15 sati su:

Stupnik – Udarnik
Dugo selo – Maksimir
Tekstilac Ravnice – Bistra
Vrbovec – Gaj Mače
Dubrava – Samobor
Trnje – Trešnjevka (nedjelja u 11 sati)
Strmec – Lekenik (nedjelja u 15 sati)