nk Vrapče – nk Zagorec 0:0

Nakon što se u kvartu pojavilo sunce i napokon je počela izgradnja pomoćnog terena s umjetnom travom nadali smo se da će se i prekinuti crna serija naše momčadi u kojoj nisu osvojili ni boda već tri utakmice, a postigli su samo jedan gol.
To se i dogodilo ali ne na način koji smo priželjkivali, gol nismo postigli a jedan bod osvojen na domaćem terenu nije nešto što bi trebalo previše veseliti.

Utakmica bez puno prilika, jednu odličnu priliku gostiju spašava Cingulin, a naši strijelci ne bi dali gol da se igralo još 160 minuta.
Ujedno se ozlijedio i naš Cigrovski kojem je stradalo rame.

Treća liga je sve dalje a sada ne ovisimo samo o sebi jer puno klubova je ispred nas i potrebno nam je i da oni kiksaju.

Osam bodova nam bježi to šesto mjesto a u sljedećem susretu se nadamo pobjedi jer gostujemo kod zadnjeg na tablici nk Karlovca, i u slučaju da ne uzmemo sva tri boda ne piše nam se dobro.
Utakmica se igra u subotu, 05.04.2014 s početkom u 16 sati.

Rezultati:
Vrapče – Zagorec 0:0