Novosti

Naši seniori su u dosadašnjim pripremama za nastavak sezone i borbe za ostanak u 3.HNL i sljedeće sezone odigrali i nekoliko utakmica dok su neke zbog vremenskim neprilika otkazane.
Do sada je odigrano osam utakmica i zabilježeni su sljedeći rezultati:

Zagreb – Vrapče 2:1 (strijelac Vrbat)
Gorica – Vrapče 0:2 (Čolaki, Panza)
Hašk – Vrapče 1:2 (Crnković, Palić)
Savski Marof – Vrapče 3:4 (Vrbat, Miloš, Čolaki, Kozina)
Sava Drenje – Vrapče 0:0
Vrapče – Stupnik 4:3 (Čolaki, Matovina, Ivančić, Palić)
Hašk – Vrapče 0:2 (Šugić, Kapović)
Sesvete – Vrapče 2:1 (Crnković)

Igrači koji su pojačali naše redove:

Luka Kapović (stigao iz nk Udarnik)
Josip Orešković (Čakovec)
Mirko Šugić (Libertas)
Kristijan Cingulin (Čakovec)
Goran Antunović (Nur)
Josip Mohač (Hašk)
i povratnik u naše redove Nikola Halužan koji se vrača nakon igranja za nk Klas.

Odigravanje sljedećih pripremnih utakmica ovisi i o vremenskim prilikama u Zagrebu i okolici, ali trebale bi se odigrati utakmice protiv nk Špansko, nk Samobor, nk Dugo Selo te nk Jarun prije samog nastavka prvenstva koje počinje u subotu 01.03.2014. kada na našu aleju dolazi nk Trnje.

Naše mlade nade, godišta 2003, 2004 i 2005 ovaj vikend odlaze u Beč na turnir CRO-VIENNA CUP predvođeni trenerima Domagojem Bagarićem, Markom Panzom i Ivicom Krauzom.
Polazak je 15.02. u 15:45.

Društvo im prave i naši veterani.