Novosti

Radovi na našem pomoćnom igralištu nastavljaju se punom parom i sve bi trebalo biti završeno već početkom osmog mjeseca.
Otvorenje bi trebalo biti prije početka prvenstva koje počinje krajem tog istog mjeseca.
Novi uvjeti će puno pomoći u treniranju kako našim seniorima tako i svim našim mlađim kategorijama.

U novoj sezoni igra se i nova liga, 3HNL Zapad u kojoj će se natjecati klubovi koji su prošle sezone igrali 3HNL središte i 3HNL zapad te B momčadi profesionalnih klubova koje su se prijavile za natjecanje.
Plenum klubova i izvlačenje parova je 24.07.2014.
Članovi te nove lige su:

Vrapče Zagreb
Dinamo Zagreb “B”
Istra 1961 Pula “B”
Rijeka “B”
Zelina
Maksimir Zagreb
Dugo Selo
Vrbovec
Zagorec Krapina
Trnje Zagreb
Stupnik
Dubrava Zagreb
HAŠK Zagreb
Samobor
Špansko Zagreb
Novigrad

Ambicije našeg kluba su kao i uvijek sam vrh tablice jer ovaj kvart, ovi ljudi i ovi navijači ne zaslužuju ništa manje od tog a potrebno je i da se na neki način iskupimo za osvojeno tek deseto mjesto u prošloj sezoni.

Pripreme počinju krajem sedmog mjeseca, a odgovor koji igraći će ostati na raspolaganju treneru Bezeru a koji će potražiti novi klub biti će tada poznat.

Klub je sudjelovao i sakupljanju pomoći za poplavljena područja naše domovine.
Uz pomoć naših prijatelja, roditelja igrača, naših Lunatica, uprave i svih ostalih prikupljena je odjeće, namirnice i sve što je moglo pomoći.