Održana skupština

U prostorijama mjesnog ureda Vrapče održana je skupština našeg kluba koja je ovaj puta bila i izborna jer je prošlo četiri godine od posljednje.
Okupljene članove je na početku pozdravio predsjednik Tom Kačinari nakon čijeg je uvoda izabrano radno predsjedništvo.

Okupljenima su prezentirani uspjesi kluba u posljednje četiri godine od kojih je najznačajniji otvaranje pomoćnog igrališta sa umjetnom travom koji je bio san mnogih Vrapčana već dugi niz godina.
Najavljeno je i dodatno uređenje pomoćnog igrališta.
Rezultati kluba su bili zadovoljavajući prve dvije godine od posljednje četiri dok su u druge dvije malo podbacili.

Što se tiče samog izbora za predstavnike kluba u naredne četiri godine, izglasani su sljedeči članovi kluba:

Za predsjednika kluba ponovno je izabran Kačinari Tom.
Izvršni predsjednik je gospodin Balić Ante.
Imamo dva dopredsjednika, gospoda Vlahović Zlatko i Pišta Željko.
U upravni odbor ušli su Kačinari Tom, Balić Ante, Vlahović Zlatko, Pišta Željko, Cigrovski Anđelko, Šimunović Robert, Kačinari Albert i Žabčić Zlatko.
Nadzorni odbor: Stubičar Ivica, Horvatić Igor, Pakrac Marko
Stegovna komisija: Tušak Zvonko, Matijević Frano, Hikec Željko.

Svima želimo uspješan mandat a našem klubu sve bolje i bolje rezultate.