Ostavka trenera Bezera

Nakon novog poraza, ovaj put na gostovanju u Krapini i nakon razgovora našeg trenera Denisa Bezera s upravom kluba trener naših seniora je podnio ostavku.
Trener koji je raritet u domaćem nogometu jer je vodio momčad skoro osam godina i time je bio najdugovječniji trener na klupi ne samo trećeligaške momčadi i koji je bio miljenik navijača odlučio je otići nakon loših rezultata kluba.

Osvojeno je samo pet bodova u posljednjih deset susreta, a ni strijelci se nisu iskazali jer su postignuta samo dva pogotka u šest utakmica što nije moglo zadovoljiti ni upravu ni navijače.

Klub se zahvaljuje gospodinu Bezeru na svemu što je pružio klubu i želimo mu svu sreću u daljnjem radu.

Ime novog trenera biti će poznato narednih dana a za sada će trening voditi pomoćni trener Krznarić i kapetan momčadi i najiskusniji igrač Robert Miloš.

Klubu predstoji utakmica u subotu protiv izravnog konkurenta za ostanak nk Vrbovca a i krajem mjeseca na aleju dolazi nk ZET u utakmici polufinala kupa ZNS-a.

Rezultati posljednjih kola:
20.kolo