Otvorenje pomoćnog terena

Nakon puno godina čekanja, molbi, dozvola, natječaja konačno se otvara novouređeno pomoćno igralište s umjetnom travom na našoj Vrapčanskoj aleji.
U našoj 76. godišnjoj povijesti ovo je jedan od najznačajnijih datuma i događaja.
Svečano otvaranje i blagoslov novog igrališta biti će ovu srijedu, 10.09.2014 s početkom u 11 sati.

Gradonačelnik Bandić će otvoriti igralište u koje je grad investirao iz gradskog proračuna 3,9 milijuna kuna i to je jedna od najvećih investicija u ovoj godini u našem gradu.
Zahvaljujući ovom uređenju naši mladi igrači kojih ima tristotinjak te naši seniori i naši veterani su dobili poboljšane uvjete treniranja a samim time očekujemo i rezultate kojime ćemo se ponositi.
Osim gradonačelnika otvaranju će prisustvovati i predstavnici HNS-a, ZNS-a, klubovi prijatelji iz cijelog Zagreba kao i predstavnici lokalne samouprave.
Pozivamo naše sugrađane, članove kluba, navijače, prijatelje kluba da dođu i uveličaju ovaj dan.