Počele pripreme

20106405_1609510255748402_4350429546216313143_n (1)

U ponedjeljak su počele pripreme seniora za novu sezonu u 3.HNL Zapad.
Na prozivci koja se održala na aleji pojavila se većina igrača koja su i završila sezonu, došlo je i dosta igrača na probu a
treninzima su priključeni i neki juniori i kadeti.
Tek će se vidjeti s kojim igračima će se krenuti u novu sezonu.
Klub su napustili Lazov, Šaban, Gorgiev, Rexhepi, Šarić i Kos.

Treningu su od prisustvovali: Vrbat, Katanić, Švigir, salopek, Vinčić, Fajdiga, Gašparić, Kćira, Strjački, Šutalo, Plojović-Beriša, Škeljo, Završki, juniori Šantorić, Kahlina, Stanković, Draganović, Blagoev, Galić i kadet Strmečki. Igrače na probi nećemo nabrajati dok se ne vidi tko zadovolji na pripremama i ostaje u klubu.
Igrače su pozdravili predsjednik Kačinari i trener Čordaš a naši Lunaticsi su uz baklje zaželjeli svojim ljubimcima sve najbolje u novoj sezoni.

Za sada su dogovorene pripremne utakmice protiv Maksimira, Španskog, Ponikvi, Lučkog i Vinogradara a naknadno će se dogovoriti i još dvije ili tri utakmice.

Više slika sa prvih treninga možete vidjeti na portalu Sportnews.hr