logo nogometni klub vrapče

Poraz i pobjeda

U posljednja dva kola naši igrači su odigrali polovično.
Na gostovanju u Vrbovcu u utakmici 19.kola igranoj u subotu 23.03 protiv starih protivnika doživjeli su i šesti poraz.
Vrbovec je pobjedio sa 2:1 a pogotke za njih postigli su Pavleković i Buljubašić dok je strijelac za žute bio Goran Petković.
O utakmici nemamo što pametno za reći osiM da je vrijeme da se nešto promijeni jer ne pamtimo kad se dogodilo da se toliko utamkica odigralo a da nši igrači nisu uspjeli pobjediti.

Nakon toga u subotu 30.03.2013 u utakmici 20.kola koja se igrala na našoj aleji konačno pobjeda nakon šast utakmica bez pobjede.
Na aleju je došlo nk Trnje koje je u samom vrhu lige a naši su konačno odigrali pravu utakmicu te su pobjedili sa 4:1.
Na dosta teškom terenu za igranje naši su poveli pogotkom Marka Panze iz jedanaesterca na samom kraju prvog poluvremena.
u 71 minuTi Trnje izjednačava pogotkom Marina Magdića a nakon toga slijedi prava zavrpnica u kojoj Dino Deak sa dva pogotka te Anđelko Cigrovski sa jednim donose vrijednu pobjedu ne samo bodovno značajnu negi i za sam moral igrača.
Nadajmo se da je to početak dobre serije igara i pobjeda a novu očekujemo već u subotu 06.04.2013 na igralištu na ravnicama protiv Tekstilca.