Pripreme

Do kraja priprema i početka prvenstva kada u prvom kolu na našoj aleji gostuje nk Dugo Selo ostalo je još manje od deset dana.
Kroz pripremni period pokušalo se nametnuti dosta igrača a oni koji su se uspjeli nametnuti našem treneru Bezeru i stručnom stožeru su sljedeći:

Rihtar Filip – Trnje
Gorgiev Borko – Inter
Pejović Luka – Lokomotiva
Galešić Mario – Libertas
Vidaček Matej – Klas
Ranogajac Luka – Lučko
Boršić Antonio – Zagreb
Bazina Filip – Vrbovec
Romih Niko – Lokomotiva
Trupec Toni – Lučko
Krizmanić Damir – Lokomotiva
Mrzljak Edi – Trešnjevka

S prvom momčadi će trenirati i naši juniori Kos David i Frančić Dominik te će svi oni uz naše starosjedioce pokušati ostvariti što bolji rezultat ove sezone.
Cilj kluba je naravno ostanak u ligi ali i borba za sam vrh ne bi smjela biti daleko.

Klub su u pripremnom razdoblju napustili Valković, Crnković, Matovina, Ivančić, Milas, Palić, Orešković a naša legenda Anđelko Cigrovski prestaje sa aktivnim igranjem nogometa.

Do sada je odigrano osam pripremnih utakmicama u kojima su postignuti sljedeći rezultati:

Gorica – Vrapče 2:0
Vrapče – Ponikve 1:1 (Bazina)
Vinogradar – Vrapče 1:0
Vrapče – Bistra 0:1
Trešnjevka – Vrapče 1:2 (Bartolić, Kos)
Vrapče – Zagred Juniori 3:2 (Pejović, Mrzljak, Gorgiev)
Špansko – Vrapče 0:1 (Šugić)
Vrapče – Hrvatski dragovoljac 3:0 (Pejović, Rihtar, Mohač)

Do početka prvenstva odigrat će se još utakmice protiv nk Jaruna u subotu na našoj aleji s početkom u 17:30, u nedjelju će druga momčad odigrati u Zdencima protiv nk Vatrogasca a posljednja provjera je u utorak, 26.08. na Kajzerici protiv nk Lokomotive.

Izgradnja pomoćnog terena se bliži kraju i otvorenje možemo očekivati početkom devetog mjeseca.