logo nogometni klub vrapče

Rezultati

Seniori

3.kolo
Dinamo II – Vrapče 8:0
Hašk – Dubrava 2:0
Špansko – Maksimir 3:0
Vrbovec – Samobor 3:1
Trnje – Dugo Selo 1:1
Novigrad – Stupnik 3:1
Zagorec – Rijeka II 0:4
Zelina – Istra II 1:0

4.kolo
Vrapče – Zelina 3:0 (Panza 2, Čolaki)
Dugo Selo – Maksimir 2:0
Špansko – Dubrava 0:2
Samobor – Hašk 0:2
Rijeka II – Vrbovec 2:1
Stupnik – Zagorec 1:1
Trnje – Dinamo II 3:2
Istra II – Novigrad 2:1

1.kolo kupa ZNS-a
Trešnjevka – Vrapče 0:2 (Panza, Mohač)
Polet – Ivanja Reka 1:5
Sesvetski Kraljevec – Trnje 1:0
Horvati 1975 – Lučko 0:2
Odra – Dubrava 1:4
Čehi – Maksimir 0:3 bb
Šparta Elektra – Rudeš 0:3
Zapruđe – Hašk 0:4
Prečko – Špansko 4:2
Jarun – Kustošija 0:0, 4:5-11m
Prigorje Žerjavinec – Hrvatski dragovoljac 2:2, 4:2-11m
Mladost Buzin – Tekstilac Ravnice 0:2
Blato – Sesvete 0:7
Brezovica – Ponikve – igra se 01.10.2014

2.kolo se igra 15.10.2014

 

Juniori – 3NL Središte
1.kolo
Libertas – Vrapče 3:4 (Miloloža, Fišić, Kos 2)
Šparta Elektra – Stupnik 1:4
Mladost – Maksimir 2:2
Sesvetski Kraljevec – Špansko 1:2

2.kolo
Stupnik – Sesvetski Kraljevec – igra se 08.10.2014
Klas – Špansko 0:3
Maksimir – Libertas 6:0
Šparta Elektra – Mladost

3.kolo
Špansko – Vrapče 1:5 (Miloloža, Debeljak 2, Kotarac, Frančić)
Mladost – Stupnik 2:3
Libertas – Šparta Elektra 4:0
Sesvetski Kraljevec – Klas 3:1

Sljedeće kolo, 27.09.2014 u 12 sati: Vrapče – Sesvetski Kraljevec

 

Kadeti – 3NL Središte
1.kolo
Libertas – Vrapče 1:2 (Stanković, Račić)
Šparta Elektra – Stupnik 3:0
Mladost – Maksimir 1:3
Sesvetski Kraljevec – Špansko 0:1

2.kolo
Stupnik – Sesvetski Kraljevec
Gorica – Špansko 4:2
Maksimir – Libertas 3:1
Šparta Elektra – Mladost

3.kolo
Špansko – Vrapče 6:1 (Strmečki)
Mladost – Stupnik 4:0
Libertas – Šparta Elektra 2:0
Sesvetski Kraljevec – Gorica 1:4

Sljedeće kolo, 27.09.2014 u 10 sati: Vrapče – Sesvetski Kraljevec

Pioniri – 2A liga

1.kolo
Maksimir – Vrapče 0:3
Zet – Kustošija II 3:2
Šparta Elektra – Špansko II
Concordia – Ponikve II 2:4
Jarun – Mladost Buzin 2:7
Studentski grad – Kašina

2.kolo
Kustošija II – Vrapče 1:5
Zet – Concordia 5:0
Špansko II – Jarun 6:0
Mladost – Maksmir 2:2
Kašina – Šparta Elektra 3:2
Ponikve II – Studentski grad 3:2

3.kolo
Vrapče – Mladost Buzin 1:1
Studentski grad – Zet 4:0
Maksmir – Špansko II 1:1
Šparta Elektra – Ponikve II
Jarun – Kašina
Concordia – Kustošija II

4.kolo
Špansko II – Vrapče 6:0
Zet – Šparta Elektra 12:0
Concordia – Studentski grad 1:6
Kustošija II – Mladost Buzin 1:4
Ponikve II – Jarun 6:0
Kašina – Maksimir 0:2

5.kolo – 27.09.2014 u 10,30 : Vrapče – Kašina

 

Mlađi Pioniri – 2A liga

1.kolo
Maksimir – Vrapče 4:0
Zet – Kustošija II 2:11
Šparta Elektra – Špansko II
Concordia – Ponikve II 0:11
Jarun – Mladost Buzin 1:1
Studentski grad – Kašina

2.kolo
Kustošija II – Vrapče 4:1
Zet – Concordia 8:1
Špansko II – Jarun 6:1
Mladost – Maksmir 1:1
Kašina – Šparta Elektra 3:2
Ponikve II – Studentski grad 3:2

3.kolo
Vrapče – Mladost Buzin 1:1
Studentski grad – Zet 1:3
Maksimir – Špansko II 4:0
Šparta Elektra – Ponikve II
Jarun – Kašina
Concordia – Kustošija II

4.kolo
Špansko II – Vrapče 1:0
Zet – Šparta Elektra 2:3
Concordia – Studentski grad 0:5
Kustošija II – Mladost Buzin 5:3
Ponikve II – Jarun 6:1
Kašina – Maksimir 0:4

5.kolo – 27.09.2014 u 9.00 : Vrapče – Kašina

 

Limači 1

1.kolo Zapruđe – Vrapče – odgođeno
2.kolo Vrapče – Bubamara 1:1
3.kolo Brezovica – Vrapče – odgođeno
4.kolo Vrapče – Concordia 1:1
5.kolo Kašina – Vrapče – subota, 27.09.2014 u 10 sati

Limači 2
1.kolo Sloga Gredelj – Vrapče – odgođeno
2.kolo Vrapče – Sava 0:3
3.kolo Nur – Vrapče 7:1
4.kolo Vrapče – Concordia 3:3
5.kolo Hrvatski Leskovac – Vrapče – subota, 27.09.2014 u 10 sati

Zagići 1

1.kolo Zapruđe – Vrapče – odgođeno
2.kolo Vrapče – Bubamara 3:1
3.kolo Brezovica – Vrapče – odgođeno
4.kolo Vrapče – Concordia 4:1
5.kolo Kašina – Vrapče, subota, 27.09.2014 u 11 sati

Zagići 2

1.kolo Šparta Elektra – Vrapče – odgođeno
2.kolo Vrapče – Lučko 2:11
3.kolo Tekstilac – Vrapče 2:1
4.kolo Vrapče – Hašk 6:2
5.kolo Mladost Buzin – Vrapče, subota, 27.09.2014 u 10 sati