logo nogometni klub vrapče

Segesta – Vrapče 2:1

U subotu je odigrano 17.kolo 3.hnl središte.
Na stadionu u Sisku naši su doživjeli novi poraz, rezultatom 2:1 od njih su bili bolji igrači Segeste.
Početak utakmice bio je odličan te su naši igrači i došli do vodstva pogotkom Babića u 29. minuti, dodavač je bio Petković.
Nakon toga zabilježili smo još jednu ozbiljniju prijetnju po gol Segeste kad Tominac nije iskoristio kontru.
U drugom poluvremenu se sve mijenja i Segesta preuzima inicijativu te nakon par prilika izjednačuju pogotkom Tabakovića.
Drugi pogodak primamo iz neki kažu dvojbenog jedanaesterca. Strijelac Prijič, a izborio ga je Šest.
Do kraja utakmice i naši dolaze u par prilika ali utakmica završava rezultatom 2:1.
Moramo pohvaliti i naše vjerne navijače koji su i ovog puta došli i pružili podršku igračima.