sezona 2015/2016

U ponedjeljak, 13.07.2015 u 18 sati održat će se prva prozivka seniorske momčadi za novu sezonu 2015/2016.
Novi trener gospodin Franjo Pužin koji je preuzeo momčad nakon kraja prošle sezone će u ponedjeljak krenuti s pripremama.
Trener Pužin je došao iz nk Zagorca iz Krapine a u svojoj dvadesetogodišnjoj trenerskoj karijeri vodio je mnoge momčadi (Karlovac, Vrbovec, Jadran, Udarnik, Trnje…) a zanimljivo je da je i prije petnaestak godina vodio našu momčad.

Koji od igraća će napustiti naše redove a koji će se priključiti momčadi još nije poznato jer su neki od igraća na probama u drugim klubovima a s nekim igračima se pregovara tako da je nezahvalno a i prerano spominjati konkretna imena.

Ambicije kluba nisu nepoznate, stabilan trećeligaš uz borbu za gornji dio tablice, dobar rezultat u kupu ZNS-a  te  najvažnije afirmacija što više mladih igrača.

Što se tiče pripremnih utakmica odigrat ćemo protiv Sesveta, Lučkog, Rudeša, Španskog, Vinogradara, Trnja, Dinama Odranski Obrež i protiv Bjelovara.

Popis klubova u 3.HNL Zapad za sezonu 2015/2016

• Vrapče