logo nogometni klub vrapče

Špansko – Vrapče 1:1

U devetom kolu 3HNL Zapad gostovali smo preko pruge u susjednom Španskom.
Nakon dobrih rezultata u posljednjim kolima i više osvojenih bodova u gostima nego kod kuće nadali smo se novoj pobjedi i približavanju vodećima na tablici.

Nakon teške i nervozne utakmice rezultat je bio 1:1.
Poveli su domaćini u 36.minuti preko Butumovića nakon što su naši imali više loptu i više napadali.
Do kraja prvog poluvremena uspjeli smo izjednačili iz jedanaesterca a strijelac je bio Rihtar u 45 minuti.

Drugi dio utakmice bio je još nervozniji a rezultat svega toga je puno prekida, naguravanja i jedan crveni karton za našeg Trupeca.

Na tablici smo trenutno treći.
Sljedeće kolo igra se u nedjelju, 02.11.2014 u 15:30 a na aleju dolazi prošlogodišnji prvak 3HNL Središte Maksimir.
Ovaj vikend se ne igraju utakmice prvenstva jer momčad Središta Zagreb igra na UEFA Regions kupu koje je neslužbeno amatersko prvensto Europe.
Za momčad nastupaju i naši Mohač, Vrbat i Rihtar.
U prvom kolu su pobijedili predstavnika Azerbajdžana, pokrajinu Chagirgan sa 7:1.