Statistika prvog djela prvenstva

U 15 prvih kola ove sezone Vrapče je osvojilo 4 mjesto sa 10 bodova zaostatka za vodečom Segestom.
U 8 utakmica smo pobjedili, 3 odigrali nerješeno i 4 utakmice izgubili.
Najveća pobjeda je zabilježena protiv Udarnika sa 3:1 a najveći poraz na gostovanju kod Trešnjevke 0:2.
Naši igrači su ukupno zabili 27 golova dok j primljeno samo 10 golova što iz godine u godinu dokazuje da imamo odličnu obranu i odlične vratare.
Na domačem terenu smo ostvarili odlične rezultate jer je tu izgubljeno samo 5 bodova, jedna neriješena utakmica i jedan nepotreban poraz provi Gaja iz Mača.
Vodeći strijelac momčadi je Boris Gavrić sa 6 špogoodaka koji više ne igra u našem klubu a nakon njega slijede Mazaarekić sa 3 i Brlečić sa 2 pogotka.
Jedna smo od najkorektnijih momčadi u ligi sa samo jednim dobivenim crvenim kartonom (Krpan).

rezultate i izvještaje kako iz naše lige tako i iz ostalih trečih liga možete naći na :