logo nogometni klub vrapče

Strmec – Vrapče 2:4

I to smo konačno dočekali!
Pobjeda na gostujućem terenu i povratak u Vrapče uz pjesmu i tri nova boda sa koja smo se popeli za jedno mjesto te smo trenutno peti.

U jednoj od najboljih utakmica koje su ove sezone naši odigrali ubilježili smo pobjedu od 4:2.
Prvi pogodak postižemo već u 7.minuti kada je strijelac bio Bazina.
Petnaestak minuta kasnije, u 21. minuti drugi pogodak za nas postiže Marko Panza koji oduševljeno proslavlja trčeći u zagrljaj našim vjernim Lunaticsima.
Činilo se da ćemo vidjeti visoku pobjedu naših ali igrači Strmca ubrzo kompliciraju stvar.
U 32. minuti Šušković smanjuje na 1:2 i s tim se rezultatom odlazi na odmor.
Već u 56.minuti Strmec izjednačuje pogotkom Goričkog i sada već dolazi u pitanje i sama pobjeda.
Na sreću strah je bio bezrazložan te nakon par poluprilika, pogotcima Babića u 66. i Petkovića u 82. ostvarujemo desetu pobjedu ove sezone.