logo nogometni klub vrapče

Stupnik, Vrbovec

U 28.kolu koje se igralo na aleji u subotu, 17.05. na aleji je gostovala momčad iz Stupnika.
Naši su tu utakmicu morali pobijediti kako bi ostali u igri za treću HNL i uspjeli su rezultatom 2:1 nakon teške borbe svih devedeset minuta.

Strijelci za naše Palić u 31. i Šugić u 83 minuti, dok je za Stupnik strijelac bio Domitrović u 66.

Bistra – Hašk 2:1

U pretposljednjem kolu naši su otišli u Vrbovec sa željom da uz dobru igru ostvare novu pobjedu ili barem bod koji bi nam povisio šanse za ostanak a vratili su se bez ijednog boda.
U utakmici su naši promašili sve što su mogli a Vrbovec je iskoristio malobrojne prilike i slavio sa 2:0. Strijelac Magdić u 58. i u 90. minuti.
Moramo napomenuti i da su neke sudačke odluke bile dvojbene ali i da su naši igrači sami krivi zbog promašenih prilika.