Stupnik, Vrbovec

U 28.kolu koje se igralo na aleji u subotu, 17.05. na aleji je gostovala momčad iz Stupnika.
Naši su tu utakmicu morali pobijediti kako bi ostali u igri za treću HNL i uspjeli su rezultatom 2:1 nakon teške borbe svih devedeset minuta.

Strijelci za naše Palić u 31. i Šugić u 83 minuti, dok je za Stupnik strijelac bio Domitrović u 66.

Rezultati 28.kola:
Vrapče – Stupnik 2:1
Dubrava – Udarnik 2:0
Dugo Selo – Maksimir 1:0
Klas – Libertas 3:1
Vrbovec – Špansko 6:1
Trnje – Samobor 2:2
Bistra – Hašk 2:1

U pretposljednjem kolu naši su otišli u Vrbovec sa željom da uz dobru igru ostvare novu pobjedu ili barem bod koji bi nam povisio šanse za ostanak a vratili su se bez ijednog boda.
U utakmici su naši promašili sve što su mogli a Vrbovec je iskoristio malobrojne prilike i slavio sa 2:0. Strijelac Magdić u 58. i u 90. minuti.
Moramo napomenuti i da su neke sudačke odluke bile dvojbene ali i da su naši igrači sami krivi zbog promašenih prilika.

Rezultati:

Novak Mario
Vrbat Matej
1 Autogol – Matovina Krešimir

U nedjelju, 01.06.2014 igra se i posljednje kolo ove sezona kada ćemo i znati koju ligu ćemo igrati sljedeće sezone.
Na aleju dolazi izravni konkurent za deveto mjesto, nk Hašk.
Početak utakmice je u 17 sati.

Pozivamo sve navijače a posebno vjerne Lunaticse da dođu i pomognu klubu svojim navijanjem i da zajedno proslavimo ostanak u 3HNL.