logo nogometni klub vrapče

Turnir

Završen je i dvanaesti međunarodni memorijalni turnir “Ivo Hrga” koji se na našem igralištu igrao u dvije kategorije, kategoriji zagića i kategoriji limača.
Nastupilo je po 16 momčadi u svakoj od kategorija.
Pobjednici su momčadi limača nk Kustošija i zagića nk Lokomotiva Zagreb.

Rezultati turnira:

LIMAČI
skupina a
Hrvatski dragovoljac – Vrapče 1:0
Vrapče 2 – Jadran Ploče 0:3
Hrvatski dragovoljac – Jadran Ploče 0:3
Vrapče – Vrapče 2 3:0
Hrvatski dragovoljac – Vrapče 2 0:1
Vrapče – Jadran Ploče 1:0

skupina b
Lokomotiva – Špansko 4:0
Brežice – Šestine Vrapče 4:1
Lokomotiva – Šestine Vrapče 7:0
Špansko – Brežice 2:2
Lokomotiva – Brežice 5:0
Špansko – Šestine Vrapče 1:2

skupina c
Kustošija – Ponikve 2:1
Jarun – Cro Vienna 1:2
Kustošija – Cro Vienna 0:1
Ponikve – Jarun 5:0
Kustošija – Jarun 3:0
Ponikve – Cro Vienna 0:0

skupina d
Dinamo OŠ – Rudeš 1:3
Varaždin – Dinamo Vidovci 7:1
Dinamo OŠ – Dinamo Vidovci 7:1
Rudeš – Varaždin 0:4
Dinamo OŠ – Varaždin 0:4
Rudeš – Dinamo Vidovci 5:0

četvrtfinale
Vrapče – Kustošija 3:3 penali Kustošija
Lokomotiva – Rudeš 4:1
Cro Vienna – Jadarn Ploče 1:0
Vraraždin – Šestine Vrapče 4:1

polufinale
Kustošija – Lokomotiva 2:1
Cro Vienna – Varaždin 0:3

za treće mjesto
Lokomotiva – Cro Vienna 2:0

finale
Kustošija – Varaždin 4:0

ZAGIĆI

skupina a
Hrvatski dragovoljac – Vrapče 1:4
Jarun – Neretva 1:2
Hrvatski dragovoljac – Neretva 2:4
Vrapče – Jarun 7:0
Hravatski dragovoljac – Jarun 2:3
Vrapče – Neretva 3:1

skupina b
Lokomotiva – Ponikve 3:0
Vrapče 2 – Brežice 1:2
Lokomotiva – Brežice 7:0
Ponikve – Vrapče 2 7:0
Lokomotiva – Vrapče 2 9:0
Ponikve – Brežice 11:0

skupina c
Kustošija – Rudeš 1:1
Bistra – Dinamo Vidovci 14:1
Kustošija – Dinamo Vidovci 23:0
Rudeš – Bistra 0:2
Kustošija – Bistra 3:0
Rudeš – Dinamo Vidovci 17:0

skupina d
Dinamo OŠ – Špansko 0:1
Zagreb – Zagorec 6:0
Dinamo OŠ – Zagorec 2:2
Špansko – Zagreb 2:6
Dinamo OŠ – Zagreb 0:3
Špansko – Zagorec 2:4

četvrtfinale
Vrapče – Bistra 3:3 – penali Bistra
Lokomotiva – Zagorec 7:1
Kustošija – Neretva 2:0
Zagreb – Ponikve 6:5

polufinale
Bistra – Lokomotiva 1:8
Kustošija – Zagreb 4:4 – penali Zagreb

za treće mjesto
Bistra – Kustošija 3:5

finale
Lokomotiva – Zagreb 4:2

Čestitamo pobjednicima i hvala svima na sudjelovanju.
Vidimo se i sljedeće godine.