logo nogometni klub vrapče

Turnir “Ivo Hrga”

Završio je jedanaesti turnir limaća i zagića koji je ove godine po prvi puta nosi naziv Memorijalni turnir “Ivo Hrga”.
Po šesnaest momčadi u dvije kategorije (Limači i zagići) borilo se za osvajanje turnira koji iz godine u godinu postaje sve jači i jači
Turnir je i međunarodni jer su gostovali i naši prijatelji iz Austrije te Bosne i Hercegovine.

Mlade nogometaše koji su cijeli vikend pokazivali svoje nogometno znanje su došli pozdraviti i mnogi ljudi iz sportskog i političkog života našeg grada.

Pobjedu su obadvije kategorije odnijeli naši susjedi nogometaši nk Kustošije.

Zagići
1.Kustošija
2.Maksimir
3.Dinamo II
4.Špansko

Limači
1.Kustošija
2.Bubamara
3.Rudeš
4.Ponikve

Medalje najboljima dodijelio je zagrebački gradonačelnik Milan Bandić, a osim njega tu su bili i predsjednik vijeća gradske četvrti Dubravko Peroš, pročelnik gradskog ureda za sport Ivica Lovrić, gospodin Drago Ostojić, gospodin Zorislav Srebrić, gospodin Ivica Šparavec i mnogi drugi.
Počasni gost turnira je bio Dino Hrga sin našeg Ive Hrge po kojem turnir i nosi ime.

Rezultati turnira

Zagići
utakmice u skupinama
Ponikve – Inter 0:2
Špansko – Rudeš 1:1
Maksimir – Omiš 2:1
Vrapče – Zaprešić 4:1
Ponikve – Omiš 0:4
Špansko – Zaprešić 7:0
Inter – Maksimir 0:7
Rudeš – Vrapče 4:0
Inter – Omiš 2:0
Rudeš – Zaprešić 5:0
Ponikve – Maksimir 1:7
Špansko- Vrapče 5:0
Kustošija – Jarun 3:1
Dinamo II – Zagorec 3:0
Varaždin – Cro Vienna 0:3
Mladost Fažana – Podsused 0:7
Kustošija – Cro Vienna 2:0
Dinamo II – Podsused 5:1
Jarun – Varaždin 3:0
Zagorec – Mladost Fažana 1:1
Jarun – Cro Vienna 0:1
Zagorec – Podsused 0:7
Kustošija – Varaždin 3:0
Dinamo II – Mladost Fažana 7:1

četvrtfinale
Maksimir – Cro Vienna 3:1
Špansko – Podsused 2:1
Kustošija – Inter 4.0
Dinamo II – Rudeš 2:1

polufinale
Maksimir – Špansko 4:2
Kustošija – Dinamo II 4:0

za treće mjesto
Špansko – Dinamo II 1:4

finale
Maksimir – Kustošija 0:2


Limači

utakmice u skupinama
Špansko – Zagorec 1:1
Rudeš – Omiš 2:0
Jarun – Bubamara 0:2
Vrapče – Zaprešić 1:0
Špansko – Bubamara 0:0
Rudeš – Zaprešić 1:1
Zagorec – Jarun 4:0
Omiš – Vrapče 0:1
Zagorec – Bubamara 0:1
Omiš – Zaprešić 0:1
Špansko – Jarun 1:1
Rudeš – Vrapče 3:0
Ponikve – Varaždin 3:0
Kustošija – Cro Vienna 2:0
Brekovica – Podsused 0:1
Sutla – Mladost Fažana 1:0
Ponikve – Podsused 3:0
Kustošija – Mladost Fažana 10:0
Varaždin – Brekovica 0:3
Cro Vienna – Sutla 3:0
Varaždin – Podsused 0:3
Cro Vienna – Mladost Fažana 2:1
Ponikve – Brekovica 2:2
Kustošija – Sutla 5:0

četvrtfinale
Bubamara – Podsused 3:0
Rudeš – Cro Vienna 0:0 – 2:0 -penali
Ponikve – Zagorec 1:1, 3:2 -penali
Kustošija – Vrapče 5:1

polufinale
Ponikve – Kustošija 0:6
Bubamara – Rudeš 1:0

za treće mjesto
Ponikve – Rudeš 0:1

finale
Kustošija – Bubamara 2:0

Čestitke prvacima i vidimo se i sljedeće godine.