logo nogometni klub vrapče

Turnir

Naš nogometni turnir limaća i zagića koji se igra već jedanaestu godinu a od ove godine po prvi puta  zove memorijalni turnir “Ivo Hrga” po našem bivšem igraču koji je poginuo u obrani domovine počinje ovaj vikend.
Naslov iz prošle godine brane limači Ponikvi i zagići Dinama

Pozivamo sve da dođu i bodre naše mlade nade i da uživaju u dobrom nogometu.

 

Limači, godište 2004 igraju na terenu A.

skupina A – Špansko, Zagorec, Jarun, Bubamara

skupina B – Rudeš, Omiš, Vrapče, Zaprešić

skupina C – Ponikve, Varaždin, Brekovica, Podsused

skupina D – Kustošija, Cro Vienna, Sutla, Mladost Fažana

satnica:

subota, 13.03.2015

8,00 Špansko – Zagorec

8,30 Rudeš – Omiš

9,00 Jarun – Bubamara

9,30 Vrapče – Zaprešić

10,00 Špansko – Bubamara

10,30 Rudeš – Zaprešić

11,00 Zagorec – Jarun

11,30 Omiš – Vrapče

12,00 Zagorec – Bubamara

12,30 Omiš – Zaprešić

13,00 Špansko – Jarun

13,30 Rudeš – Vrapče

14,00 Ponikve – Varaždin

14,30 Kustošija – Cro Vienna

15,00 Brekovica – Podsused

15,30 Sutla – Mladost Fažana

16,00 Ponikve – Podsused

16,30 Kustošija – Mladost Fažana

17,00 Varaždin  – Brekovica

17,30 Cro Vienna – Sutla

18,00 Varaždin – Podsused

18,30 Cro Vienna – Mladost Fažana

19,00 Ponikve – Brekovica

19,30 Kustošija – Sutla

nedjelja, 14,06.2016

četvrtina finala

9,00 A1 – C2 (1)

9,50 B1 – D2 (2)

10,40 C1 – A2 (3)

11,30 D1 – B2 (4)

 

polufinale

12,20 pobjednik 1 – pobjednik 2

13,10 pobjednik 3 – pobjednik 4

 

utakmica za treće mjesto u 14 sati

finale u 16 sati

proglašenje pobjednika u 17 sati.

 

Zagići 2006 godište igraju na terenu B

skupina A – Ponikve, Inter, Maksimir, Omiš

skupina B – Špansko, Rudeš, Vrapče, Zaprešić

skupina C – Kustošija, Jarun, Varaždin, Cro Vienna

skupina D – Dinamo II, Zagorec, Mladost Fažana, Podsused

satnica:

subota, 13.03.2015

8,00 Ponikve – Inter

8,30 Špansko – Rudeš

9,00 Maksimir – Omiš

9,30 Vrapče – Zaprešić

10,00 Ponikve – Omiš

10,30 Špansko – Zaprešić

11,00 Inter – Maksimir

11,30 Rudeš – Vrapče

12,00 Inter – Omiš

12,30 Rudeš – Zaprešić

13,00 Ponikve – Maksimir

13,30 Špansko- Vrapče

14,00 Kustošija – Jarun

14,30 Dinamo II – Zagorec

15,00 Varaždin – Cro Vienna

15,30 Mladost Fažana – Podsused

16,00 Kustošija – Cro Vienna

16,30 Dinamo II – Podsused

17,00 Jarun – Varaždin

17,30 Zagorec – Mladost Fažana

18,00 Jarun – Cro Vienna

18,30 Zagorec – Podsused

19,00 Kustošija – Varaždin

19,30 Dinamo II – Mladost Fažana

nedjelja, 14,06.2016

četvrtina finala

9,00 A1 – C2 (1)

9,50 B1 – D2 (2)

10,40 C1 – A2 (3)

11,30 D1 – B2 (4)

polufinale

12,20 pobjednik 1 – pobjednik 2

13,10 pobjednik 3 – pobjednik 4

utakmica za treće mjesto u 14 sati

finale u 15 sati

proglašenje pobjednika u 17 sati.

 

VIDIMO SE!!!