Vrapče – Dugo Selo 0:0

Odigrano je i prvo kolo novog prvenstva u novoj 3. HNL Zapad koja je nova i po tome što pri puta u trećeligaškom društvu osim starosjedilaca nastupaju i B momčadi profesionalnih klubova. U natjecanju su NK Dinamo, HNK Rijeka i NK Istra 1961 a iz druge lige se vratila NK Zelina.

Naši nogometaši su na otvaranju sezone na našoj aleji ugostili nk Dugo Selo i nakon više manje dobre igre i s jedne i druge strane bodovi su podijeljeni.
Utakmica je završila bez pogodaka uz po jednu kakvu takvu priliku sa svake strane. Za naše je neprecizan bio naš kapetan Miloš.

Za Vrapče su nastupili sljedeći igrači:
Cingulin, Trupec (Vidaček), Rihtar, Miloš, Halužan, Galešić (Pejović), Panza, Gorgiev, Čolaki (Mrzljak), Mohač, Vrbat

Za Dugo Selo:
Nevistić, Bejdić, Puretić, Benković, Lukić (Pavlić), Micić (Kolaković), Barišić, Ivančević, Borovčak (Skorin), Vidović, Mamuza

Ostali rezultati prvog kola:
Trnje-Istra 1961 II 3-3
Dinamo II- Stupnik 4-2
Zelina-Rijeka II 1-3
Novigrad-Samobor 5-0
Zagorec-Dubrava 1-2
Vrbovec-Maksimir 2-0
HAŠK-Špansko 1-4