Vrapče – Maksimir 1:2

U drugom kolu 3HNL središte dogodilo se malo iznenađenje, neugodno za navijače naših žuti jer su izgubili u utakmici u kojoj se to nitko nije nadao.
Odnosno nitko osim igrača iz Maksimira koji su odličnom igrom odnijeli bodove iz naše aleje.

Početak utakmice pripao je našima te su i postigli pogodak koji je opravdano poništen zbog zaleđa.
Uskoro i gosti postižu pogodak koji sudac također poništava.
Nakon toga igra žutih postaje sve lošija i zeleni preuzimaju inicijativu a u 36.minuti postižu pogodak, strijelac je Božić.
Ubrzo nakon početka drugog poluvremena postižu još jedan pogodak, strijelac je Magdić koji je prije par sezona igrao i u našem klubu.

Pred kraj naši pokušavaju postići pogodak i možda stići do boda, ali jedino uspijevaju na samom kraju postići jedan pogodak koji nije bio dovoljan a i nije više bilo vremena.
Strijelac je bio Dario Benić

Nadajmo se boljoj igri u sljedećem kolu i prvoj pobjedi u novom prvenstvu.

Sastav Vrapča:
Žankarlo Šimunić, Krešimir Matovina, Dominik Marjanović, Robert Miloš, Matej Vrbat, Karlo Ivančić (76′ Marko Brekalo), Veno Crnković, Marko Panza, Ivan Marjanović (53′ Anđelko Cigrovski), Alen Alić (46′ Serafin Palić), Dario Benić

Rezultati drugog kola:

Vrapče – Maksimir 1:2
Udarnik – Hašk 2:2
Libertas – Bistra 0:1
Samobor – Dugo Selo 1:1
Špansko – Dubrava 3:0
Vrbovec – Zagorec 3:0
Karlovac 1919 – Stupnik 0:3
Trnje – Klas 2:0

Sljedeće kolo igra se u subotu, 07.09.2013 s početkom u 17:00 sati.
Nakon zamjene domaćinstva sa nk Klasom iz Mičevca naši ponovno igraju na domaćem terenu.

I još jednom poziv svima da u srijedu, 04.09.2013 dođu na našu aleju na finale kupa ZNS-a, nk Kustošija – nk Lučko, početak u 17 sati.