logo nogometni klub vrapče

Vrapče – Sesvete 4:1

Početak je odličan.
Nakon tjedan dana treninga odigrana je i prva pripremna utakmica u kojoj su naši ugostili drugoligaša nk Sesvete.
Mnogobrojni gledatelji vidjeli su čak 5 pogodaka, puno prilika i nekoliko novih igrača.

Poveli smo već u 10.minuti kada Strjački pogađa nakon sudaranja obrambenog igrača i golmana gostiju.
Na Strjačkom je i napravljeno dosta prekršaja a nakon jednog starta na njemu mnogi su očekivali jedanasterac ali se sudac nije oglasio.
Gosti izjednačuju početkom drugog poluvremena i tada igra naših malo pada. Igrač na probi iz Savskog Marofa Boubacar postiže lijep pogodak za 2:1 a samo par minuta kasnije dva puta poentira Mudražija.

Ovo je tek prva utakmica i teško je još zaključivati ali domaće gledatelje veseli razigranost i  pogotci koje su postigli novi igrači.
U drugom djelu su zaigrala i tri naša juniora (Frančić, Kos i Debeljak) te su pokazali da se i na njih može računati.

Za naše su igrali sljedeći igrači:
u prvom poluvremenu –  Malagić, Lazov, Knez, Šugić, Vrbat, Šandor, Mohač, Brlečić, Horvat, Strjački, Bektaši.
u drugom poluvremenu – Šonjić, Kos, Frančić, Čatić, Vitko, Milas, Debeljak, Mudražija, Boubacar, Stanić

Sljedeća utakmica je već u subotu u 9 sati. Na aleju dolazi još jedan drugoligaš, nk Rudeš.