logo nogometni klub vrapče

Vrapče – Špansko 2:1

U 12.kolu koje je igrano u subotu naši su dočekali susjedni nk Špansko u utakmici koju su morali dobiti nakon što su se zaredali loši rezultati a i loša igra koja traje cijelu polusezonu.
I pobjeda je ostvarena, teško ali se pišu tri boda.

Utakmica je bila dosta loša, puno prekida, puno kartona, jedno isključenje već u 19. minuti kaka Čičak iz nk špansko nakon psovki dobiva crveni karton.

Naši igrači i s igračem više ne uspijevaju napraviti ništa posebno, a i primamo pogodak u 33. minuti. Strijelac Salopek.
Sve je izgledalo kao i u svim dosadašnjim utakmicama, nemoć naših napadača je razočarala i naše Lunaticse koji su se ponovno skupili u velikom broju.
U 67.minuti nakon igranja rukom igrača Španskog sudac dosuđuje kazneni udarac iz kojeg je precizan Marko Panza i rezultat je 1:1.

Tek sada naši pojačavaju pritisak koji se i isplatio u 89. minuti kada Čolaki postiže pogodak za konačnih 2:1 i novu pobjedu te smo se podigli na osmo mjesto na tablici.

Sljedeća utakmica igra se u subotu, 09.11.2013 u Stupniku.