logo nogometni klub vrapče

Prva momčad

REZULTATI SENIORA U SEZONI 2018/2019

1.KOLO

Datum/vrijeme        
1 25.08.2018 17:30 Odranski Obrež Dinamo OO – Odra                         0:0  
1 25.08.2018 17:30 Sveti Ivan Zelina Zelina – Vrapče 3:1  
1 26.08.2018 10:00 Zabok Mladost Z – Gaj Mače 0:0  
1 25.08.2018 17:30 Karlovac Karlovac 1919 – Tondach 1:1  
1 25.08.2018 17:30 Sisak Segesta – Mladost 2:0  
1 26.08.2018 17:30 HRASTJE Croatia – Gradići 4:1  
1 25.08.2018 17:30 Kutina HNŠK Moslavina – Bistra 1:4  
1 26.08.2018 17:30 Strmec Sava Strmec – Samobor 2:0  

 

2.KOLO

 

Datum/vrijeme        
2 02.09.2018 17:00 Odra Odra – Samobor 5:2  
2 02.09.2018 17:00 Bistra Donja Bistra – Sava Strmec 2:0  
2 01.09.2018 17:00   Gradići – Moslavina 5:0  
2 01.09.2018 17:00 Petrinja Mladost – Croatia 4:2  
2 01.09.2018 17:00 Bedekovčina Tondach – Segesta 2:0  
2 02.09.2018 17:00 Mače Gaj Mače – Karlovac         5:0  
2 01.09.2018 17:00 Zagreb Vrapče – Mladost Z 5:1  
2 01.09.2018 17:00 Odranski Obrež Dinamo OO – Zelina 2:0  

 

3.KOLO

 

Kolo
         
3 05.09.2018 17:00 Sveti Ivan Zelina Zelina – Odra 1:1  
3 05.09.2018 17:00 Zabok Mladost Z – Dinamo OO    1:1  
3 05.09.2018 17:00 Karlovac Karlovac 1919 – Vrapče    0:2  
3 05.09.2018 17:00 Sisak Segesta – Gaj Mače    0:2  
3 05.09.2018 17:00 HRASTJE Croatia – Tondach    2:0  
3 05.09.2018 17:00 Kutina Moslavina – Mladost    1:3  
3 05.09.2018 17:00 Strmec Sava Strmec – Gradići    5:0  
3 05.09.2018 17:00 Samobor Samobor – Bistra     1:1

 

4.KOLO

 
Kolo
         
4 09.09.2018 17:00 Odra Odra – Bistra 2:4  
4 08.09.2018 17:00   Gradići – Samobor 4:0  
4 08.09.2018 17:00 Petrinja Mladost – Sava Strmec 1:0  
4 08.09.2018 17:00 Bedekovčina Tondach – HNŠK Moslavina 2:1  
4 09.09.2018 17:00 Mače Gaj Mače – Croatia 2:0  
4 08.09.2018 17:00 Zagreb Vrapče – Segesta 1:0  
4 08.09.2018 17:00 Odranski Obrež Dinamo OO – Karlovac  1:1  
4 08.09.2018 17:00 Sveti Ivan Zelina Zelina – Mladost Z 0:0  

5.KOLO

Kolo
         
5 16.09.2018 16:30 Zabok Mladost Z – Odra 5:4  
5 16.09.2018 16:30 Karlovac Karlovac 1919 – Zelina 0:3  
5 16.09.2018 16:30 Sisak Segesta – Dinamo OO 2:1  
5 16.09.2018 16:30 HRASTJE Croatia – Vrapče 1:1  
5 16.09.2018 16:30 Kutina Moslavina – Gaj Mače 0:1  
5 16.09.2018 16:30 Strmec Sava Strmec – Tondach 1:2  
5 16.09.2018 16:30 Samobor Samobor – Mladost 0:2  
5 16.09.2018 16:30 Bistra Donja Bistra – Gradići 2:0  

 

6.KOLO

Kolo
         
6 23.09.2018 16:30 Odra Odra – Gradići 2:0  
6 22.09.2018 16:30 Petrinja Mladost – Bistra 1:1  
6 22.09.2018 16:30 Bedekovčina Tondach – Samobor 0:1  
6 23.09.2018 16:30 Mače Gaj Mače – Sava Strmec 1:0  
6 22.09.2018 16:30 Zagreb Vrapče – HNŠK Moslavina 6:0  
6 22.09.2018 16:30 Odranski Obrež Dinamo OO – Croatia 2:0  
6 22.09.2018 16:30 Sveti Ivan Zelina Zelina – Segesta 3:0  
6 23.09.2018 10:00 Zabok Mladost Z – Karlovac 1919 1:1  

 

7.KOLO

 
Kolo
         
7 29.09.2018 16:00 Karlovac Karlovac 1919 – Odra 2:1  
7 29.09.2018 16:00 Sisak Segesta – Mladost Z 6:2  
7 30.09.2018 16:00 HRASTJE Croatia – Zelina 6:1  
7 29.09.2018 16:00 Kutina HNŠK Moslavina – Dinamo OO 2:1  
7 30.09.2018 16:00 Strmec Sava Strmec – Vrapče 0:3  
7 29.09.2018 16:00 Samobor Samobor – Gaj Mače 0:1  
7 30.09.2018 16:00 Bistra Donja Bistra – Tondach 2:1  
7 29.09.2018 16:00   Gradići – Mladost 1:2  

 

8.KOLO

 
Kolo
         
8 07.10.2018 15:30 Odra Odra – Mladost 1:1  
8 06.10.2018 15:30 Bedekovčina Tondach – Gradići 1:0  
8 07.10.2018 15:30 Mače Gaj Mače – Bistra 1:1  
8 06.10.2018 15:30 Zagreb Vrapče – Samobor 3:1  
8 06.10.2018 15:30 Odranski Obrež Dinamo OO – Sava Strmec 4:1  
8 06.10.2018 15:30 Sveti Ivan Zelina Zelina – HNŠK Moslavina 3:2  
8 07.10.2018 10:00 Zabok Mladost Z – Croatia 7:0  
8 06.10.2018 15:30 Karlovac Karlovac 1919 – Segesta 3:1  

9.KOLO

Kolo
         
9 13.10.2018 15:00 Sisak Segesta – Odra 3:1  
9 14.10.2018 15:00 HRASTJE Croatia – Karlovac 1919 0:1  
9 13.10.2018 15:00 Kutina HNŠK Moslavina – Mladost Z 5:2  
9 14.10.2018 15:00 Strmec Sava Strmec – Zelina 1:0  
9 13.10.2018 15:00 Samobor Samobor – Dinamo OO 0:3  
9 14.10.2018 15:00 Bistra Donja Bistra – Vrapče 2:0  
9 13.10.2018 15:00   Gradići – Gaj Mače 0:1  
9 13.10.2018 15:00 Petrinja Mladost – Tondach 2:2  

10.KOLO

 
Kolo
         
10 21.10.2018 15:00 Odra Odra – Tondach 4:2  
10 21.10.2018 15:00 Mače Gaj Mače – Mladost 0:0  
10 20.10.2018 15:00 Zagreb Vrapče – Gradići 7:1  
10 20.10.2018 15:00 Odranski Obrež Dinamo OO – Bistra 2:1  
10 20.10.2018 15:00 Sveti Ivan Zelina Zelina – Samobor 3:0  
10 21.10.2018 10:00 Zabok Mladost Z – Sava Strmec 5:0  
10 20.10.2018 15:00 Karlovac Karlovac 1919 – HNŠK Moslavina 1:2  
10 20.10.2018 15:00 Sisak Segesta – Croatia 1:0  

11.KOLO

 
Kolo
         
11 28.10.2018 15:00 HRASTJE Croatia – Odra 0:0  
11 27.10.2018 15:00 Kutina HNŠK Moslavina – Segesta 0:0  
11 28.10.2018 15:00 Strmec Sava Strmec – Karlovac 1919 0:0  
11 27.10.2018 15:00 Samobor Samobor – Mladost Z 2:0  
11 28.10.2018 15:00 Bistra Donja Bistra – Zelina 1:1  
11 27.10.2018 15:00   Gradići – Dinamo OO 1:5  
11 27.10.2018 15:00 Petrinja Mladost – Vrapče 0:1  
11 27.10.2018 15:00 Bedekovčina Tondach – Gaj Mače 0:0  

12.KOLO

 
           
12       04.11.2018 14:00 Odra Odra – Gaj Mače 2:0  
12       03.11.2018 14:00 Zagreb Vrapče – Tondach 4:0  
12       03.11.2018 14:00 Odranski Obrež Dinamo OO – Mladost 1:2  
12       03.11.2018 14:00 Sveti Ivan Zelina Zelina – Gradići 4:0  
12       04.11.2018 10:00 Zabok Mladost Z – Bistra 1:0  
12           03.11.2018 14:00 Karlovac Karlovac 1919 – Samobor 3:0  
12        03.11.2018 14:00 Sisak Segesta – Sava Strmec 4:0  
12        04.11.2018 14:00 HRASTJE Croatia – HNŠK Moslavina 2:1  

 

13.KOLO

 
Kolo
         
13 10.11.2018 13:30 Kutina HNŠK Moslavina – Odra 1:2  
13 11.11.2018 13:30 Strmec Sava Strmec – Croatia 3:1  
13 10.11.2018 13:30 Samobor Samobor – Segesta 0:3  
13 11.11.2018 13:30 Bistra Donja Bistra – Karlovac 1919 2:0  
13 10.11.2018 13:30   Gradići – Mladost Z 1:0  
13 10.11.2018 13:30 Petrinja Mladost – Zelina 0:0  
13 10.11.2018 13:30 Bedekovčina Tondach – Dinamo OO 2:2  
13 11.11.2018 13:30 Mače Gaj Mače – Vrapče 1:2  

14.KOLO

 
Kolo
         
14 18.11.2018 13:30 Odra Odra – Vrapče 1:1  
14 17.11.2018 13:30 Odranski Obrež Dinamo OO – Gaj Mače 1:2  
14 17.11.2018 13:30 Sveti Ivan Zelina Zelina – Tondach 1:0  
14 18.11.2018 10:00 Zabok Mladost Z – Mladost 0:1  
14 17.11.2018 13:30 Karlovac Karlovac 1919 – Gradići 2:3  
14 17.11.2018 13:30 Sisak Segesta – Bistra 3:1  
14 18.11.2018 13:30 HRASTJE Croatia – Samobor 1:3  
14 17.11.2018 13:30 Kutina HNŠK Moslavina – Sava Strmec 3:1  

15.KOLO

 
           
15       25.11.2018 13:00 Strmec Sava Strmec – Odra 2:3  
15       24.11.2018 13:00 Samobor Samobor – HNŠK Moslavina 1:1  
15       25.11.2018 13:00 Bistra Donja Bistra – Croatia 5:0  
15       24.11.2018 13:00   Gradići – Segesta 1:2  
15       24.11.2018 13:00 Petrinja Mladost – Karlovac 1919 2:0  
15       24.11.2018 13:00 Bedekovčina Tondach – Mladost Z 3:1  
15       25.11.2018 13:00 Mače Gaj Mače – Zelina 0:0  
15       24.11.2018 13:00 Zagreb Vrapče – Dinamo OO 7:1