logo nogometni klub vrapče

15. memorijalni turnir “Ivo Hrga”

Prošli vikend održan je 15. memorijalni međunarodni nogometni turnir “Ivo Hrga” u organizaciji našeg kluba za kategoriju Limača i Zagića.
Na turniru su nastupila 32 kluba iz cijele Hrvatske u kategorijama Limači i Zagići.

Momčadi koje su osim Vrapča kao domaćina nastupile su Hrvatski dragovoljac, Špansko, Kustošija, Jarun, Šparta Elektra, Šestine, Podsused, Ponikve, Rudeš. Lokomotiva, Inter, Slavonac, Krk, Dinamo Vidovci

Rezultati završnice:

Zagići, 1/2 finale Devetka – Jarun 4:0, Ponikve – Lokomotiva 1:5

za 3.mjesto Jarun – Ponikve 4:1

Finale Devetka – Lokomotiva 4:2

Limači, 1/2 finale Ponikve – Kustošija 3:1, Vrapče – Špansko 0:1

za 3.mjesto Vrapče – Kustošija 1:4

Finale Špansko – Ponikve 4:0

Pobjednicima su medalje predali gradonačelnik Zagreba Milan Bandić, predsjednik vijeća gradske četvrti Dejan Kljajić, glavni tajnik ZNS-a Davor Blašković, glavni tajnik sportskog saveza grada Zagreba Zdenko Antunović, igrač dinama Mislav Oršić, igrač škotskog prvoligaša St. Mirren Mateo Mužek koji je potekao u našem klubu i naš predsjednik Tom Kačinari.