logo nogometni klub vrapče

nk Maksimir – nk Vrapče 2:0

U 17.kolu prvenstva 3.HNL središte koje se igralo u subotu i u kojem su naši žuti gostovali kod gradskog suparnika nk Maksimira doživjeli su novi poraz koji ih je vratio na deseto mjesto na ljestvici i još malo udaljio od priželjkivanog šestom mjesta koje bi osiguralo igranje 3.lige i sljedeće sezone.

U gostima na Oboju poraženi smo rezultatom 0:2.
Strijelci za domaćina bili su Bočkaj u 8.minuti i Čakarun u 68. minuti.
Nakon prvog pogotka naši su preuzeli inicijativu i bili bolja momčad ali šanse ne pretvaraju u pogotke.
Velike prilike promašuju Čolaki i Mohač.
Osim poraza koji boli i koji je rastužio brojne Lunaticse koji su i ovaj put bodrili momčad, za sljedeći susret smo ostali i bez Crnkovića koji je dobio crveni karton nakon udaranja igrača laktom i bez Vrbata i Panze koji su dobili treći žuti karton.

Bilo je mnogo priča o utjecaju suca na igru a to ostavljamo onima koji su gledali utakmicu da sami prosude.

Sljedeće kolo igra se u subotu, 15.03.2014 a naši gostuju u Mičevcu kod nk Klasa.

Rezultati 17.kola:
Maksimir – Vrapče 2:0
Stupnik – Karlovac 2:0
Dubrava – Špansko 3:0
Dugo Selo – Samobor 2:0
Hašk – Udarnik 5:0
Klas – Trnje 0:4
Bistra – Libertas 2:5
Zagorec – Vrbovec 2:1