logo nogometni klub vrapče

Tekstilac Ravnice – Vrapče 1:1

Još jedna zanimljiva utakmica je odigrana u subotu i osvojen je još jedan bod, a možemo i žaliti što nisu osvojena sva tri boda jer su šanse postojale.
U utakmici 21.kola igranoj na Ravnicama ptotiv nk Tekstilca naši su uzeli samo bod. Na užasno lošem terenu i u uvjetima koji nisu za 3.ligu (a to je neka druga tema) naši su i poveli u 42.minuti nakon pogotka Blenarda Čolakija.
Ubrzo se ozljeđuje kapetan i vratar Tekstilca Kuna, a pošto u momčadi Tekstilca nisu imali rezervnog vratara na vrata staje igrač iz polja Toš.
Naši to ne iskorištavaju i nakon par propuštenih prilika primaju pogodak. Strijelac je bio Marko Baron.
I ovaj put žute su bodrili vjerni Lunaticsi.

Tekstilac:
Tomislav Kuna (Marko Baron), Domagoj Raić, Marin Pelivan (Matej Magdić), Andrija Prpić, Mihovil Geljić, Petar Mioković, Željko Legac, Luka Toš, Antonio Halilović (Ivan Komušar), Marko Trampus, Josip Gusković

Vrapče:
Žankarlo Šimunić, Ante Krpan (Ivan Babić), Matej Vrbat, Robert Miloš, Anđelko Cigrovski, Dino Deak, Josip Juraj Tominac, Veno Crnković (Nikola Halužan), Goran Petković, Marko Panza, Blenard Čolaki (Branimir Bazina)

0:1 Blenard Čolaki, 42
1:1 Marko Barun, 75

Rezultati 21.kola:

Maksimir – Udarnik 0:0
Lekenik – Bistra 2:0
Stupnik – Trešnjevka 3:0
Dugo Selo – Samobor 2:2
Tekstilac – VRAPČE 1:1
Vrbovec – Dubrava 0:0
Trnje – Segesta 5:2
Strmec – Gaj 2:2