logo nogometni klub vrapče

Vrapče – Rudeš 1:4

Nakon jednog drugoligaša na aleju je došao i drugi, nk Rudeš i
rezultat je bio isti, 4:1, ali ovaj put za naše susjede.
Vidljivo je da je Rudeš bolja momčad ali ovo je još uvijek početak priprema, naša momčad se uigrava i bit će još prilika za bolje rezultate.

Strijelca za naše je bio Strjački kojem je ovo drugi pogodak u prve dvije pripremne utakmice.
Strijelci za Rudeš Kamenar, Ščrbec, Gorgiev, Grbić.

Za naše su igrali u prvom poluvremenu Šonjić, Lazov, Knez, Vrbat, Kos, Šandor, Mohač, Ćosić, Horvat, Bektaši, Strjački, a u drugom poluvremenu Malagić, Šugić, Brlečić, Vinčić, Debeljak, Vragalović, Franić, Mudražija, Roguljić, Završki, Milas.

Sljedeća pripremna utakmica je u ponedjeljak u Veslačkoj ulici protiv druge momčadi nk Zagreba a već u utorak u Lučkom protiv još jednog drugoligaša nk Lučko. Početak i jedne i druge utakmice je u 19 sati.